9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pierwsze spojrzenie na oficjalne oprogramowanie układowe Samsung One UI 5.0 beta w Galaxy S22 Ultra

Pierwsze spojrzenie na oficjalne oprogramowanie układowe Samsung One UI 5.0 beta w Galaxy S22 Ultra

Być może słyszałeś już, że Samsung w końcu wydaje plik Jeden interfejs użytkownika 5.0 beta. Pierwsza wersja beta została wydana dzisiaj w Niemczech dla serii Galaxy S22. Skonfigurowaliśmy go i uruchomiliśmy na Galaxy S22 Ultra.

Oto pierwsze spojrzenie na Oficjalne oprogramowanie sprzętowe One UI 5.0 beta Do flagowego urządzenia Samsung. Jest tu mnóstwo zrzutów ekranu, które dają świetne wyobrażenie o wszystkich kosmetycznych zmianach wprowadzonych przez Samsunga w swojej najnowszej iteracji One UI.

Pierwsze spojrzenie na One UI 5.0 na Galaxy S22 Ultra

Poprzednie przecieki dały nam dobry pomysł Czego można oczekiwać od One UI 5.0. Wydaje się, że nie ma zbyt wielu nowych funkcji. Firma dokonała jednak kilku drobnych kosmetycznych zmian, które sprawiają, że interfejs użytkownika jest bardziej nowoczesny i elegancki.

Na przykład wszystko wygląda bardziej subtelnie na ekranie blokady. Od zaokrąglonych rogów dla powiadomień po przezroczystość i bardziej miękką grafikę, nie jest to całkowita metamorfoza, ale jest na tyle inna, że ​​od razu zauważysz różnicę.

Zaktualizowane Centrum powiadomień daje podobny efekt w przypadku okrągłych powiadomień. Samsung powiększył też ikony, co zdecydowanie poprawi użyteczność. Sprytne wykorzystanie przezroczystości dodaje element otwartości do interfejsu użytkownika. To coś, co doceni wielu fanów.

Będziemy dalej zagłębiać się w One UI 5.0 i podawać szczegółowe informacje o nowościach w kolejnej dużej aktualizacji firmy Samsung. To także nasza pierwsza szansa, aby z niego skorzystać Androida 13 Aby zakręcić na urządzeniu Galaxy. Warto więc wiedzieć, jakie funkcje Androida 13 doprowadziły do ​​obniżenia wersji.

W najbliższej przyszłości można spodziewać się, że wersja beta One UI 5.0 pojawi się na większej liczbie rynków na całym świecie. Samsung otworzy się również na więcej urządzeń, w tym Galaxy Z Fold i składany Galaxy Z Flip. Chcesz dołączyć? tutaj Jak uzyskać One UI 5.0 beta?.

READ  Były prezes Nintendo Reggie Fels Aim ujawnia, dlaczego opuścił GameStop