24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pierwsza duża aktualizacja systemu Windows 11 jest dostępna z „podglądem” obsługującym aplikacje na Androida

Jon Fingas

Minęło kilka miesięcy od premiery, ale Microsoft w końcu to robi aplikacje Android Dostępne dla większości Okna 11 użytkowników. Tak jak obiecałam w styczniuFirma rozwijanie Pierwsza duża aktualizacja systemu Windows 11 z „podglądem” sklepu Amazon Appstore dla użytkowników z USA. Pierwsza wersja oferuje prawie 1000 aplikacji, w tym własne aplikacje Amazon dla Audible i Kindle, a także tytuły innych firm, takie jak Lords Mobile oraz Akademia Khana dla Dzieci. Wybór nie będzie porównywalny ze sklepem Google Play, ale ma stworzyć pewną harmonię między komputerem a telefonem.

Aktualizacja oferuje ulepszenia systemu operacyjnego wykraczające poza obsługę systemu Android. Pasek zadań systemu Windows 11 pozwala teraz to zrobić Użytkownicy zespołów Szybko wyciszaj połączenia lub udostępniaj dowolne okno. Data i godzina pojawiają się teraz również na drugim ekranie, a element paska zadań widżetu pogodowego wyświetla informacje na żywo. Microsoft zmodernizował także Media Player, kładąc nacisk na „w pełni funkcjonalną” bibliotekę muzyczną, podczas gdy Notatnik oferuje przeprojektowany interfejs z trybem ciemnym, prostszymi menu i funkcjami, takimi jak wielopoziomowe cofanie.

Te aktualizacje mogą Cię nie dotyczyć Zainstaluj Windows 11 Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Pomagają Microsoftowi wywiązać się z obietnic, które złożył podczas prezentacji programu w zeszłym roku, i mogą stanowić zachętę do podjęcia działań, zanim wygaśnie okres bezpłatnej aktualizacji.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  iOS 16.3 zostanie uruchomiony w tym tygodniu — oto nowe funkcje dla Twojego iPhone'a