22 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pięć rozdań, pięć QB wybranych w rundzie 1

Pięć rozdań, pięć QB wybranych w rundzie 1

Już tylko trzy miesiące dzielą nas od spotkania selekcji graczy NFL w 2022 roku, znanego jako NFL Draft.

Wygląda na to, że w zeszłym tygodniu w pierwszej połowie pierwszej rundy draftu 2021 wybrano tylko pięciu rozgrywających, z Trevor Lawrence Generalnie jedź do Jaguara.

Moja wstępna prognoza na pierwsze trzy rundy wersji roboczej 2022 zawiera optymistyczny pogląd na to, gdzie zostaną wybrani tegoroczni najlepsi rozmówcy sygnału. Podobnie optymistycznie byłem w zeszłym roku, przewidując, że Fab Five zniknie z czternastego wyboru Na moim pierwszym fałszywym szkicu.

Można argumentować, że tegoroczna grupa rozgrywających nie jest tak utalentowana, jak grupa z 2021 roku. Jeden lub dwóch z pięciu przechodniów uwzględnionych w pierwszej rundzie tej symulacji może nie przejść do pierwszej rundy. W nadchodzących tygodniach zobaczymy, jak będą kształtować się opinie potencjalnych klientów.

Zwróć uwagę, że ten próbny projekt zawiera oczekiwane wybory dotyczące kompensacji w rundzie 3 w oparciu o prognozy ustalone przez mojego kolegę Lance’a Zierleina Ostatnia wiosna. Dodatkowo wszystkie selekcje uzyskane przez handel w rundzie 3 tego formularza są dropowane. Oficjalna lista wyborów wyrównawczych zostanie udostępniona przez ligę w najbliższych tygodniach. Pod koniec trzeciej rundy bonusów dodano sześć dodatkowych typów Pracownicy z mniejszości przegrali na stanowiskach trenerów lub dyrektorów generalnych w całej lidze, ale ranking tych selekcji również spada.

READ  Kobieca koszykówka stanu Iowa pokonuje FGCU, a teraz czeka rewanż na stadionie Kansas State