28 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Phyllis podpisze kontrakt z Nick Castellanos

Phyllis podpisze kontrakt z Nick Castellanos

23:24: Oferta nie zawiera warunków rezygnacji z subskrypcji, Tweety Bob Nightingale z USA Today.

22:32: To pięcioletnia umowa o wartości 100 milionów dolarów, donosi Hyman (Link do Twittera).

22:27: Velez zgadza się z wolnym pomocnikiem Nick CastellanosRaporty Jeffa Bassana z ESPN (na Twitterze). To był John Heyman z MLB ćwierkanie Krótko przed tym obie strony były bliskie osiągnięcia porozumienia. Castellanos jest klientem Boras Corporation.

To drugi znaczący hit w ciągu trzech dni dla Veleza, od Zgodziłem się na warunki z ubijakiem Kyle’a Schwarbera na czteroletniej umowie w środę. Ponieważ zespoły takie jak Mets i Braves nadal powiększają swój skład, aby walczyć o pierwsze miejsce na NL East, Phils dodali imponujące nietoperze do swoich środkowych rankingów.

Castellanos, 30 lat, został wolnym agentem w listopadzie, po tym, jak skorzystał z klauzuli opt-out i odszedł na ostatnie dwa lata, pozostając 34 miliony dolarów w czteroletnim kontrakcie na 64 miliony dolarów z the Reds. Decyzja była bardzo oczekiwana, biorąc pod uwagę siłę produkcji w Cincinnati. The Reds złożyli ofertę kwalifikacyjną dla Castellanos, którą on oczywiście odrzucił, co oznacza, że ​​Phillies kosztowałoby to drugi najwyższy wybór i 500 000 $ w ich międzynarodowej puli bonusowej. W międzyczasie The Reds otrzymają nagrodę wyrównawczą po pierwszej rundzie draftu 2022.

Castellanos dodany do składu, który obejmuje już Schwarbera, NL MVP Bryce Harperwszystko łapacz gwiazd JT Realmotoubijak Reese Hoskins A produkt stale Jan Segura Daje Velezowi możliwość stworzenia dominującego zespołu – zwłaszcza jeśli lubią to młode talenty Alec Boom I największe prawdopodobieństwo Bryson Stott Mogą stać się głównymi współtwórcami ligi. Jako zespół Filadelfia 2021 stanowiła grupę środkową, zajmując 13. miejsce w głównych wyścigach punktowanych (706), 15. w biegach u siebie (198), 18. w osiąganiu średniej (0,240) i 13. w biegach u siebie (0,240). pewnego dnia. – Stosunek bazowy (.318), 14 w histerezie (.408) i remis na 18. w WRC+ (93).

READ  Deshaun Watson z Teksasu interesuje się wieloma zespołami: Raport

Castellanos, który prawdopodobnie dzieliłby czas ze Schwarberem między lewym kortem a nowo utworzoną dziurą do trafienia Ligi Narodowej, zakończył najlepszy sezon w swojej wielkiej karierze piłkarskiej. W 585 meczach dla the Reds zamienił swoją serię .309/ .362/ .576 w rekordową karierę 34 razy. Nie oferuje ogromnego tempa chodzenia, ale Castellanos pływają z prędkością poniżej średniej i są stałym źródłem wysokich wskaźników trafień i wolnych procentów.

Od dawna konsekwentny i produktywny hitter ze swoją oryginalną organizacją, Tygrysami, Castellanos wzniósł swoją grę na nowy poziom, handlując Cubs w 2019 roku. Od tego czasu zgromadził wyjątkową passę .292/.346/.571 z 64 home runami oraz 70 debel i trzy razy w 1052 meczach pomiędzy Chicago i Cincinnati. Ta wydajność jest o 34% lepsza niż średnia ligowa, mierzona przez WRC+, i trochę z tego wygląda frustrująco. Castellanos konsekwentnie odnotowuje współczynniki trafień na północ od 40%, a współczynniki beczek na północ od 10%, co w połączeniu z jego ponadprzeciętnymi umiejętnościami uderzania piłki w kij sprawia, że ​​Statcast plasuje go wśród liderów w grze pod względem oczekiwanych średnich trafień i oczekiwanego procentu spowolnienia na podstawie coroczny.

Oczywiście dodanie Castellanosa do składu, który już zmaga się z wyzwaniem defensywnym, którego charakterystycznym dodatkiem poza sezonem do tej pory było wyzwanie defensywne Schwarbera, rodzi jego własne obawy. Castellanos poprawił swoją obronę w prawym polu od czasu swojego pierwszego ruchu z trzeciej bazy wcześniej w swojej karierze, ale wciąż jest uważany za słabszego obrońcę w każdym z jego rzutów rożnych. Filadelfia 2021 zajęła już ostatnie miejsce w głównych rozgrywkach na torach defensywnych i nie był to problem charakterystyczny dla zeszłorocznej drużyny. Filadelfia od ponad pół dekady jest zaliczana do najgorszych drużyn defensywnych w baseballu, regularnie truchtając po słabszych obrońcach i podejmując ciekawe eksperymenty defensywne, które nie okazały się skuteczne (np. Reese Hoskins w lewym polu).

Włączenie Castellanos do miksu nie naprawi tej długotrwałej wady organizacyjnej, ale mimo to zmieni już i tak głęboki skład Velezów w jedną z najpotężniejszych jednostek w całej Lidze Narodowej. Biorąc pod uwagę, że Phils mają również silny spin – Zach WheelerA Aaron NolaA Zach EvelynA Strażnik SuarezA Kyle Gibson Mamy nadzieję, że mocny start i niezachwiany skład mogą trwać przez cały dzień, pomimo mrocznej pracy w rękawiczkach i ekipy z wieloma znakami zapytania.

READ  Duke Blue Devils wyznaczyło Jaya Lucasa z Kentucky Wildcats na asystenta trenera męskiej koszykówki

Aby dojść do tego punktu, Phils zapłacą swoją pensję na północ od progu podstawowego podatku od luksusu. Nie jest jeszcze jasne, w jaki sposób zostaną rozdzielone pieniądze, ale dodanie 20 milionów dolarów do ksiąg z Filadelfii zwiększy ich płace w 2022 r. do 233 milionów dolarów, według szacunków Jasona Martineza. Zasoby menu. Podział finansowy i tak jest kwestią sporną dotyczącą podatku od luksusu, ponieważ liczby te są obliczane przez dodanie średnich rocznych wartości zobowiązań zespołu.

Z punktu widzenia CBT, średnia roczna wartość Castellanos w wysokości 20 milionów dolarów jest odpowiednią liczbą, niezależnie od sposobu wpłacania pieniędzy. Według Roster Resource, to zepchnie rachunek podatkowy Phillies na północ od 236 milionów dolarów. To powyżej podstawowego progu 230 milionów dolarów na ten rok, co sprawia, że ​​Phillies jest na razie podatnikiem.

Mogą spróbować manewru z powrotem pod podatkiem. Phillies, szef operacji baseballowych, Dave Dombrowski, powiedział dziennikarzom na początku sezonu, że Didi Gregorios Nie było gwarancji, że rozpocznie się zadanie z krótkim przystankiem. Jego transakcja pochłonęła 14 milionów dolarów CBT, więc znalezienie odbiorcy tych pieniędzy może być sposobem na uniknięcie płacenia podatku. Łatwiej byłoby to powiedzieć niż zrobić; Biorąc pod uwagę sezon, który właśnie miał Gregory, Filadelfia prawdopodobnie musiałaby włączyć jakiś młody talent z i tak już słabego systemu rolniczego, aby zlikwidować te pieniądze.

Można by argumentować, że Phils nie powinien w ogóle dbać o podatki. Jako płatnik po raz pierwszy podlegają 20% podatkowi od każdego dolara wydanego między 230 mln a 250 mln USD. W obecnej sytuacji będą podlegać opłacie w wysokości nieco ponad 1 miliona dolarów – skromne pieniądze dla klubu, który już wydaje ponad 230 milionów dolarów na pensje graczy. Największym czynnikiem zniechęcającym do wąskiego przekroczenia progu jest to, że CBA zawiera eskalację kar dla drużyn, które przełamują się w kilku kolejnych sezonach.

READ  Najnowsze w potencjalnym handlu dla Jamesa Bradbury

Jednak Phillies nie przeszli poza sezonem od dziesięciu lat. Jest to najdłuższy aktywny okres suchy w Lidze Narodowej, z recepcją i właścicielem Johnem Middletonem chętnym do ataku. Nominacja Dombrowskiego – notorycznie agresywnego dyrektora – sugerowała, że ​​obiekt był skłonny wyłożyć trochę żetonów w ramach wysiłków mających na celu sprowadzenie konkurencyjnego zespołu z powrotem na boisko. W jednym z najbardziej znaczących ruchów swojego ponadrocznego okresu przyciągnie gracza, który jest z nim aż nazbyt zaznajomiony od czasu, gdy nałożyli się na Tygrysy.

Zgodnie z obecną mentalnością zwycięzców, Velezowie są zadowoleni z poświęcenia kilku opcji draftu, aby wprowadzić Castellanos do foldu. Biorąc pod uwagę, że Cincinnati złożyło mu kwalifikację, Filadelfia straciłaby swoje drugie i piąte miejsce w drafcie 2022 oraz 1 milion dolarów w międzynarodowej puli nagród w ramach rekompensaty za pozyskanie Castellanos.

Czas pokaże, czy Velez zrobił wystarczająco dużo, aby przezwyciężyć wspomniane wyżej i defensywne obawy w trudnej dywizji. Mogą nadal próbować wzmacniać skład, z polem środkowym, krótką bazą i trzecią bazą, które pojawiają się jako obszary o różnych zainteresowaniach. Dodatkowe podwyżki wynagrodzenia mogą wiązać się z dodatkowymi problemami podatkowymi. Rodzina Phillies zapłaci 32% podatek od wszelkich podwyżek od 250 do 270 milionów dolarów, z wyższymi karami, jeśli przekroczą ten limit. Ten rodzaj wydawania pieniędzy wydaje się mało prawdopodobny, ale Phils osiągnął już wcześniej nieosiągalne poziomy, mając nadzieję, że będzie to jedno z najważniejszych wykroczeń w grze.

Zdjęcie dzięki uprzejmości USA Today Sports.