30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hudson i Arenado kończą frustrację w wygranym 5:2 meczu Cardinals z San Diego | Kardynałowie św. Ludwika

Hudson i Arenado kończą frustrację w wygranym 5:2 meczu Cardinals z San Diego |  Kardynałowie św. Ludwika

Dakota Hudson czekał na dzień, w którym nadal będzie grał w siódmej rundzie dla Cardinals. W poprzednich czterech startach nie zdał nawet pięciu.

Nolan Arenado czekał na dzień, w którym uderzy coś poza singlem. W ostatnich pięciu meczach nie miał nawet tego i od 17 lat nic nie robił.

Ale Hudson, którego w pierwszej połowie schwytał rozgrywający Harrison Bader, uratował Grettin, wycofał się z 18 prostych zawodników, zanim San Diego Padres zdobyli dwa gole w grze pojedynczej w siódmym inningu. Hudson zakończył siódmą rundę, pozwalając tylko na cztery trafienia w grze i co najważniejsze tylko na jeden spacer.

Zajął siódme miejsce z przewagą, ponieważ Arenado, Krajowy Gracz Miesiąca w kwietniu, ale na pewno nie w maju, zszokował swojego pierwszego gracza od dwóch tygodni. Opuścił dwusuwową passę Arenado na szóstym miejscu po piosence Paula Goldschmidta, który prawie na pewno zostałby Graczem Miesiąca w maju, i RBI Single Arenado w ósmej rundzie, która miała wpływ na zwycięstwo Cardinals 5:2 Środa na stadionie Busch.

Ludzie czytali też…

„Pierwsza połowa wyglądała trochę przerażająco” – powiedział Arenado. „Ale w mgnieniu oka (Hudson) przeszedł siedem rund”.

Cardinals odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo u siebie i zakończyli dziewięciomeczową rozgrywkę u siebie z rywalami Toronto, Milwaukee i San Diego z wynikiem 6:3 i osiągnęli granicę 50 meczów na 29-21, co jest ich najlepszym wynikiem w meczu. pora roku. „To pokazuje, kim jesteśmy” – powiedział Arenado. „Czujemy, że dobrze gramy w baseball, ale czujemy, że możemy grać lepiej”.

Cardinals wygrali 59% swoich meczów z Padres w swojej historii.

Po pełnym wrażeń, 28-wyciągowym pierwszym, Hudson poprawił się sam, stawiając wszystkich przed Jake’em Cronworthem, który wybrał jedno trafienie na siódme miejsce. Austin Nolan wykonał jedną pętlę w prawo z dwoma obrońcami, doprowadzając trenera strzelania Mike’a Maddowa na wzgórze.

READ  Nestor Curtis z New York Yankees powiedział, że Jim Kat przeprosił za tę uwagę i nie sądził, że w ogóle „nie ma żadnych złych zamiarów”.

Trent Gresham miał być ostatnim strzelcem Hudsona. Po długim faulu Grisham z prawej strony, wykonał trzecie uderzenie, a Hudson wykonał wszystkie trzy trafienia w siódmej rundzie.

– Podszedł i dał nam dokładnie to, czego dzisiaj potrzebowaliśmy – powiedział trener Oliver Marmol.

Hudson (4-2) powiedział: „Harry (Badr) świetnie gra. Wracam tam i wprowadzam pewne poprawki. Myślę, że trochę jest lepiej”.

27-latek praworęczny powiedział, że mówił do siebie po pierwszej połowie. „Powiedziałem, że siedząc tam i myśląc sobie:„ Mogę rzucać tak, jak rzucałem w przeszłości, a po trzeciej wyjdę. Albo mogę się uspokoić (i) wymusić jakieś połączenie. Może nie wygląda to ładnie, ale sprawię, że tak się stanie” – powiedział.

Kiedy zszedł z boiska po piątej — i nadal był w grze — powiedział: „Wow! Minęło dużo czasu”.

Łapacz Andrew Kneisner, który brał groźne wskazówki na lewą stronę podbródka – pod maską – i na czoło, był na tyle wytrwały, by przeanalizować ofensywną strategię Padresa, która pomogła Hudsonowi. „Jestem naprawdę wzruszony, kiedy dostaję w twarz” – powiedział Kneisner. „Jestem jak Rocky Balboa”.

O podejściu Padresa powiedział: „Graliśmy z naszymi mocnymi stronami – co okazuje się być swego rodzaju słabością dla tego zespołu. Cały ich skład to swingersi z pierwszego kortu. (Hudson) uderza na boiska wcześnie. I szybko- outs. To kwestia pewności siebie we własnych występach”. „To jest obrzydliwe. To obrzydliwe. Mogę rzucać tym za ciosy.

Hudson powiedział: „Czułem się, jakbym był w strefie ze wszystkim”. W swojej karierze na Busch Stadium ma 15-3.

Goldschmidt, który z piknikiem w pierwszym przesunął swoją passę bazową do 37 meczów, w czwartym zremisował po raz drugi. Po raz kolejny pokazał, jak dobry był jego główny biegacz, awansując z pierwszego na trzecie miejsce po trzech pierwszych trafieniach Arenado, jedno w lewo. Tę sztukę wystawił Juan Ypez, który został dwukrotnie uderzony.

READ  Konzo Martin, trener koszykówki z Missouri | Wiadomości sportowe Mizu

„To nie jest mała sztuka” – powiedział Marmol. „(Goldschmidt) robi to bardzo często. Obserwujesz, jak to robi – uderza w worek prawą nogą, pozostaje na linii bazowej, a nie na szerokim zakręcie i wbija poślizg na trzecim miejscu. „

Goldschmidt przyznał, że trener Arizony Dave McKay był długoletnim trenerem bazy Cardinals, trenerem Arizony Ericiem Youngiem Sr. i koordynatorem ligi Diamondbacks Joelem Youngbloodem.

„Obsługa bazy była priorytetem” – powiedział Goldschmidt. „Nie możesz po prostu uderzyć lub zagrać w obronę. Jeśli nie możesz działać zgodnie z zasadami, były one na tobie i upewniły się, że zrobiłeś to we właściwy sposób. „

Yu Darvish prawie dorównał Hudsonowi, ale nie mógł wyeliminować Goldschmidta, kiedy musiał. Wyznaczony napastnik Cardinals dotarł do bazy po raz trzeci z rzędu w szóstym, kiedy wybrał lewą stronę centrum z jednym wyjściem. To przesunęło jego passę do 23 gier.

Arenado następnie zerwał remis z 11. właścicielem domu, aby zatrzymać szybką piłkę z prędkością 94 mil na godzinę. Arenado, który w swojej karierze miał 30 graczy przeciwko San Diego – z których większość to aktywni gracze – nie był obecny od 18 maja w Nowym Jorku. Uderzył 0,196 w maju po osiągnięciu 375 w kwietniu.

– Jest czerwiec. To dla niego nowy miesiąc – powiedział Marmol.

May skończył dla niego dobrze we wtorek, a Arenado wygrał mocne uderzenie i nie ukończył żadnego o 17. „Powiedziałem:„ O rany, to nie był dobry swing ”- powiedział Arenado. trochę szczęścia.

Jednak przeniesienie miało mocne uderzenie w dalszej części meczu i trzy kolejne trafienia w środę.

Marmol — i prawie wszyscy inni — czeka, aż Arenado i Goldschmidt będą się razem rozwijać. „To tylko kwestia czasu”, powiedział Marmol.

Arenado powiedział: „Chciałbym, żeby tak było. Czuję się tak, jak w ciągu ostatnich dwóch lat, tak nie było. Kiedy gram dobrze, czuję, że się nie huśta. Kiedy się huśta, ja nie. To było świetne uderzenie dni z rzędu. Czuję, że nigdy tego nie robimy”. .

READ  Szefowie podpisują umowę o bezpieczeństwie Justina Reeda na trzyletnią umowę; Analiza i aktualności

Goldschmidt powiedział także: „Ciągle na to czekam”.

„Trochę się pobiłem”, powiedział Arenado w zeszłym miesiącu. „Tak, to był ciężki miesiąc. Ale zostało nam dużo sezonu”.

Goldschmidt osiągnął .404 w miesiącu z 10 osobami korzystającymi z domów. – Jest w strefie – powiedział Arenado. – Nie wiem, czy kiedykolwiek byłeś wcześniej zamieszany w coś takiego.

Dla przypomnienia, w ciągu zaledwie trzech z ośmiu miesięcy, w których grali razem, obaj przekroczyli 0,267. Stało się to w maju i lipcu ubiegłego roku oraz w kwietniu tego roku, kiedy Goldschmidt osiągnął 0,282 – ale z tylko jednym Homerem.