27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pasek dotykowy znajduje się na pierwszym laptopie do gier Corsair

Corsair, który od dziesięcioleci jest liderem w branży komputerów stacjonarnych, wprowadza na rynek swój pierwszy laptop do gier. Nowy Voyager a1600 to AMD Powerhouse, który obejmuje procesory z serii Ryzen 6000 i AMD Radeon RX 6000. To urządzenie jest pierwszą próbą Corsair w zakresie sprzętu mobilnego od czasu otrzymania w 2019 r. ciekawego PC Builder Origin.

Ponieważ obrazy dostarczone nam przez Corsair są tylko renderami, nie jesteśmy jeszcze pewni, jak będzie wyglądało to urządzenie i mamy tylko krótki przegląd. Podczas przemówienia AMD Computex. Mimo to spójrz i przejdź do jednej funkcji: jest tam pasek dotykowy.

Bliższe spojrzenie na prawdziwego Corsair Voyager.
Zrzut ekranu: Sean Hollister / The Verge

Ta tablica przycisków skrótów nad klawiaturą nie jest tak naprawdę nazywana „paskiem dotykowym”. Corsair opisał mi to w szczególności: „Dziesięć łatwo dostępnych, konfigurowalnych przycisków skrótów S-key”. Dobrą rzeczą jest to, że ta linia 10 łatwo dostępnych, konfigurowalnych przycisków skrótów S-key dodaje dodatkowe klawisze do klawiatury – niezupełnie W zamian Sekwencja funkcji, która jest a Jedne do wyboru… inne Producenci zrobili Z mieszanym przyjęciem.

Te klawisze S są obsługiwane przez oprogramowanie Elgato Stream Deck, które pozwala używać ich do różnych kontroli transmisji strumieniowej na żywo, w tym zmiany scen, uruchamiania multimediów i dostosowywania dźwięku. Nie spodziewalibyśmy się, że laptop będzie urządzeniem wybieranym przez wielu streamerów, ale to niezwykle ciekawy pomysł w przestrzeni gamingowej – i też sprawdza się dobrze. Zoom kontroler spotkania.

Wydaje się również, że możesz uzyskać dostęp do tych dotykowych elementów sterujących, gdy laptop jest zamknięty. Szkoda, że ​​przed otwarciem tematu można spojrzeć na wskaźnik baterii, ale zastanawiam się, czy przyciski są pompowane, gdy laptop jest w torbie, czy coś. Dowiemy się więcej o tym, jak działają te przyciski (powinno to nastąpić w lipcu, mówi Corsair).

W innym miejscu Voyager będzie wyposażony w pełnowymiarową, niskoprofilową mechaniczną klawiaturę Cherry MX z podświetleniem RGB i kamerą 1080p FHD dla każdego klawisza. Widzę, że fizyka tych renderów wygląda jak migawka kamery internetowej, co może być dobrym znakiem, że Corsair podejmuje pewne wysiłki w tej dziedzinie (nie wszyscy producenci gier to robią).

Przyszli nabywcy Voyagera będą mogli wybierać między Ryzen 7 6800HS a Ryzen 9 6900HS – obie konfiguracje są wyposażone w procesor graficzny Radeon 6800M. Możesz uzyskać do 64 GB pamięci RAM (oczywiście Corsair Vengeance DDR5) i 2 TB pamięci. Urządzenie jest wyposażone w 16-calowy wyświetlacz 2560 x 1600, 240 Hz i dwa porty Thunderbolt 3 USB 4.0, USB 3.2 Gen 2 Type-C, USB 3.2 Gen 1 Type-A, czytnik kart SDXC 7.0 i gniazdo audio.

Nic dziwnego, że Corsair podąża śladami innej firmy produkującej sprzęt do gier, Razor, która po zakupach rozwinęła się w budynek i interesującą sferę laptopów. Corsair dokonał kilku ostatnich przejęć, w tym zewnętrznego producenta Elkado Zdzierać gry Podobnie jak wygląd i jest gotowy do rozszerzenia swojej oferty dla użytkowników, którzy nie chcą tworzyć własnych ustawień.

Jakość i sukces tego laptopa to pierwsza wskazówka, jak dobrze pójdzie ta ekspansja. Firma Origin stworzyła w przeszłości przyzwoite komputery i jest szczególnie godna uwagi ze względu na dostosowywanie sprzedawanych przez siebie systemów. Ciekawie będzie zobaczyć, jak można skonfigurować nową maszynę Corsair i jak dobrze te wybory projektowe pasują do obszaru zainteresowania.

READ  Stany Zjednoczone aresztowały w marcu 210 000 imigrantów na granicy z Meksykiem, ustanawiając rekord.