28 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oto transakcje, które obsługują LUNA Airdrop

Premiera długo oczekiwanego nowego blockchaina Terra odbyła się dzisiaj zgodnie z planem. Sieć opracowała swój pierwszy moduł, a wkrótce mają zostać uruchomione dodatkowe usługi.

  • Zespół Terra Zabrano do Twittera Dziś nowa sieć oficjalnie działa i ujawnia, że ​​już produkuje moduły.

Zupełnie nowy blockchain Terra Block 1 (z identyfikatorem łańcucha „Phoenix-1”) został oficjalnie wyprodukowany 28 maja 2022 r. o 06:00 UTC!

  • Zespół ujawnił również, że użytkownicy mogą teraz robić „różne rzeczy” ze swoją płynną LUNA, a mianowicie układać ją do preferowanych moderatorów, zdobywać nagrody, uczestniczyć w decyzjach rządowych i nie tylko.
  • Warto również zauważyć, że nie jest to nowy blockchain i fork, więc aplikacje zdecentralizowane z klasycznego łańcucha będą musiały zostać zrestartowane.
  • Jednym z najważniejszych pytań, nad którym wielu się zastanawia, jest to, czy scentralizowane giełdy i dostawcy usług będą obsługiwać Air Drop.
  • Jest już wiele witryn Ogłoszony Należą do nich Hobby, Finance, Cocaine, Pitro, FTX, Pitfinex, QIO, Pybit, Nexo i wiele innych, ale to nie jedyne.
  • Warto zauważyć, że posiadacze otrzymają teraz część swojej pułapki, a reszta zostanie dostarczona na określony czas.
Oferta specjalna (sponsorowana)

Bezpłatne księgowe 100 USD (ekskluzywne): Użyj tego linku Zarejestruj się w Binance Futures w pierwszym miesiącu i otrzymaj 100 $ za darmo i 10% zniżki (Reguła)

Oferta specjalna PrimeXBT: Użyj tego linku Zarejestruj się i wprowadź kod POTATO50, aby otrzymać do 7000 $ na swoich depozytach.

READ  Bernie Sanders: Lepiej płać swoim pracownikom. Warren Buffett: To nie jest moja praca