25 kwietnia, 2024

Celtics kontra. Heat Score: Boston blisko Miami w finale 6, aktualności na żywo o play-offach NBA

Celtics kontra.  Heat Score: Boston blisko Miami w finale 6, aktualności na żywo o play-offach NBA

Boston Celtics dzieli tylko jedno zwycięstwo od 22. finału NBA. Pokonali Miami Heat w piątym meczu Finału Konferencji Wschodniej i objęli prowadzenie 3-2. Seria przenosi się teraz do Bostonu w piątek wieczorem, gdy Celtics mają szansę odłożyć na bok najlepszą drużynę Wschodu, grając przed swoimi fanami w TD Garden. Kwartał później Heat rozpoczął się od gorącego startu, gdy gra Jimmy’ego Butlera dała Celtics prowadzenie 29-22.

Chociaż był to tylko jeden mecz dla Bostonu, wyprzedził Miami w 15 z 20 kwartów rozegranych w serii. Celtics wygrali piąty mecz 93-80, wygrywając drugą połowę 24-12 pod koniec trzeciej kwarty. Po przejściu 0-4 w finale konferencji od 2012 roku, szukają szansy na awans do finału w 2010 roku. W międzyczasie w ECF od 2011 r. gorączka osiągnęła 5-0, ale seria jest w poważnym niebezpieczeństwie i muszą znaleźć sposób, aby utrzymać swój sezon przy życiu bez usług Tylera Hero, który ponownie został wykluczony z biodra. uraz.

Poniżej znajdziesz wszystkie aktualizacje i analizy w czasie rzeczywistym dotyczące meczu 6 między Heat a Celtics.

READ  Doświadczenie Evana Longorii jest cenne dla obrońców występujących w World Series w 2023 roku