20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ostudź swój entuzjazm, słuchając wypowiedzi Conana O'Briena opartej na historii Hollywood

Ostudź swój entuzjazm, słuchając wypowiedzi Conana O'Briena opartej na historii Hollywood

[This story contains spoilers from season 12, episode eight of Curb Your Enthusiasm, “The Colostomy Bag.”]

Conan O'Brien pojawił się długo oczekiwany w ostatnim odcinku serialu Ograniczyć entuzjazm. Prowadzący talk show – w prawdziwym życiu bliski przyjaciel kultowej gwiazdy Larry’ego Davida – pojawił się w komedii HBO jako wpływowy sąsiad, ktoś, kogo w telewizji Larry (w tej roli prawdziwy David) potrzebował „przepustki”, aby zbliżyć się do siebie .

W ósmym odcinku ostatniego sezonu Larry zwrócił się do swojego przyjaciela Richarda Lewisa (który także grał w serialu swoją wersję), aby pomógł mu uzyskać pozwolenie na kontakt z komikiem, ale ze względu na serię wydarzeń w odcinku nie uzyskano pozwolenie, które przyszło w momencie, gdy Larry potrzebował doskonałej obsługi.

Tak więc Larry przybywa niezapowiedziany do domu O'Brienów, prosząc o „przepustkę awaryjną”, ponieważ zepsuł mu się samochód (Larry rozgniewał lokaja, który odłączył jego samochód elektryczny od prądu) i boi się, że Susie Green (Susie Essman) odkryje Larry'ego i Jeffa Najnowszy plan Greena (Jeff Garlin). „Zabijecie nas, nie wiecie, do czego zdolna jest ta kobieta!” Krzyczy do O'Briena. O'Brien poddaje się i pożycza Larry'emu swój samochód. Niestety, rzuca kluczami (akcja, która wciąga Larry'ego w wojnę z serwerem), uderzając Larry'ego w oko. Larry skończył za późno. Susie bierze odwet, a Larry i Jeff pojawiają się z identycznymi przepaskami na oczach.

„W końcu udało nam się zaprosić Conana do serialu i zawsze chcieliśmy go mieć na pokładzie” – mówi producent wykonawczy Jeff Schiffer. Reporter z Hollywood. „Conan i Larry są przyjaciółmi i naprawdę się polubili, dlatego Conan był idealny do tej roli i naprawdę wkurzył Larry'ego z powodu jego umiejętności konwersacyjnych. Kiedy ktoś jest tak surowy i podły dla Larry'ego, nie może przestać się śmiać. Im więcej Conan pierdoli wokół Larry'ego, tym więcej Larry się śmieje. Nie ma odporności na śmiech spowodowany besztaniem i po prostu śmieje się jak uczennica.

Ograniczyć entuzjazm

Larry'ego Davida i Conana O'Briena Ograniczyć entuzjazm.

HBO

W odcinku gościnnie wystąpili także powracający gwiazdor Sean Hayes (w roli prawnika Larry'ego, który zwalnia go w tym odcinku) i Steve Buscemi, który gra mężczyznę próbującego sprzedać swój samochód Louisowi, urażonego żartem Larry'ego na temat worka do kolostomii . Ale O'Brien był jedynym znanym aktorem w tym odcinku, który go zagrał.

„Nikt by nie uwierzył, że prawdziwy Steve Buscemi miał worek kolostomiczny. Zatem ta historia nie miałaby racji bytu, gdyby go grał” – mówi Schaeffer, wyjaśniając, w jaki sposób decyduje, którzy aktorzy gościnni grają jakie role i kto gra go podczas rozdania nagród Emmy -zwycięska seria improwizacji.Z drugiej strony historia odkupienia działa tylko na celebrytę. Więc wszystko jest opowieść po historii. Robimy to a la carte.

Jak się okazuje, historia rozliczeń została oparta na prawdziwej historii celebryty, takiej, która pochodzi Okrążenie absolwent Alec Berg, gospodarz telewizyjny i pisarz, który za ich czasów współpracował także z Schifferem i Davidem Seinfelda.

„Nie powiem wam, kim jest ta gwiazda” – mówi Schiffer. „Ale w sąsiedztwie Aleca był celebryta, który chciał się przywitać, ale nie chciał podchodzić i przeszkadzać mu i zachowywać się jak obcy. Pisał do mnie w tej sprawie SMS-y, a my odpisywałyśmy i dalej, wyobrażając sobie ten biurokratyczny system wskazówek dotyczących uzyskania przepustki podczas zbliżania się do… Gwiazdy.

Przykłady, które przytoczył z ich wymian, to: „Masz przepustkę, aby wysłać SMS-a lub przywitać się w grupie” lub „Możesz otrzymać przepustkę tylko wtedy, gdy najpierw ktoś się do ciebie odezwie: mów, jeśli rozmawiasz z przepustką”.

„Uważaliśmy, że to zabawne Okrążenie „Historia” – kontynuuje. „A Conan był najdoskonalszą osobą, która mogła to zrobić”.

Ograniczyć entuzjazm

Larry David w odcinku 8.

HBO

Dla każdego, kto myśli, że Larry nie miałby żadnych skrupułów, by zbliżyć się do kogokolwiek, Schaefer mocno kontratakuje. „Larry przestrzega zasad. „Jego zasady mogą wydawać się specyficzne, może nawet arbitralne, ale istnieją zasady i należy ich przestrzegać” – mówi, wyjaśniając rozczarowanie na twarzy Larry’ego, gdy zdał sobie sprawę, że rozmawia z O'Brienem bez zgodę. „Wszystkie gwiazdy lubią mieć system odpraw celnych. Jak mówi Conan, musisz podążać za poziomami. Jak fajnie by to było? „Larry nie może iść ulicą, nie żałując, że nie ma przepustki”.

Scena ta zatoczyła koło dla Schafera, który odgrywał rolę wielołącznika Okrążenie. „Jednym z moich pierwszych zadań z Alekiem była praca nad tym Późna noc z Conanem O'Brienem Kiedy to się zaczęło, powiedział. „Dom, do którego strzelaliśmy [his Curb scenes] Był to dom starego agenta filmowego Marty’ego Bowena. To było jakieś 30 lat w branży, a wszystko zakończone jedną szaloną sceną.

Swoją drogą, czy Berg dostał przepustkę? „Wiesz co, nie sądzę, żeby kiedykolwiek to zrobił” – mówi Schiffer.

Oto więcej ciekawostek od Schiffera, który zagląda za kulisy Okrążenie Przygotowuje się do podpisania kontraktu na kolejne dwa odcinki.

  • W tym odcinku nieżyjący już Richard Lewis miał ważną historię, która według Schiffera wynikała z niezdolności do węchu i potrzeby posiadania „nosa gościa”. Ser był żartem z odcinka 10 sezonu, który został wycięty i tutaj go przerobiono, ponieważ, jak mówi Schiffer, zbyt dobrze pasuje do Louisa, który dawno temu miał wirusa koronowego, stracił węch i nie zdawał sobie sprawy, jak źle się czuje. samochód śmierdział starym serem na tylnym siedzeniu. Smród był tak nieprzyjemny, że zepsuł mu randkę. Tę kobietę grała Joyce Lapinski, żona z 19-letnim stażem, i to był pomysł Davida. „Richard Lewis opowiada o prawdziwej miłości i szukaniu miłości. Larry zawsze ma z tego powodu w dupie. Ale mam na myśli, że on OkrążenieWsiadła więc do samochodu, zorientowała się, że śmierdzi gorącymi śmieciami i odjechała. Ale intencja była dobra! Schiffer mówi o ostatniej scenie odcinka. „Oboje bardzo się wspierali. Louis powtarzał: «Świetnie sobie radzisz». To był taki słodki, słodki moment. Naprawdę świetny sposób na nakręcenie tej sceny. I uwielbiam to, że mieli ten moment, żeby zakończyć przedstawienie.” [Lewis passed away Feb. 28, 2024, at age 76.]
  • Widzowie musieli wypełnić luki w związku z tym, jak Jeffowi podbiło oko. „Zabawnie było wyobrazić sobie, że Susie go uderzyła. Próbowaliśmy udowodnić, że Susie ma temperament” – mówi Schiffer o mężu i żonie. „Gdyby się o tym dowiedziała, kto wie, co by zrobiła? Myśleli, że mają dobry plan, a potem wszystko poszło na marne. I naprawdę się zdenerwowałem! Podpisanie tych dokumentów i powiedzenie: „Skończyliśmy” jest największym posunięciem jej szefa. Ona ma pełną kontrolę.” Ale nie martw się: „Jego oko znów będzie działać”.
  • Cały ten późny humor w tym sezonie nie był tak naprawdę zamierzony. „Z pewnością nie wybraliśmy tego sezonu, aby powiedzieć: «Nasz zespół stanie w obliczu śmierci»” – mówi Schiffer zapytany o historię związaną z dokumentami prawnymi dotyczącymi końca życia. „Niektóre z nich to po prostu historie, które uznaliśmy za zabawne. Przynajmniej raz w sezonie lądujemy w szpitalu. Regularnie stajemy w sytuacjach zagrażających życiu i śmierci – sytuację Jeffa nazwałbym sytuacją na śmierć i życie! Kiedy sprawy są tak ważne, że schrzanienie ich jest całkiem zabawne.”
  • David nigdy nikomu nie powiedział: „przynajmniej nie masz worka kolostomijnego”, ale zawsze w to wierzył On był Byłoby zabawnie, gdybym to powiedział, bo co by było, gdyby ta osoba to zrobiła? „To historia, z którą żył przez jakiś czas” – mówi Schiffer. „Susie i Steve Buscemi mieszkają w Nowym Jorku; Spodobało im się, a on jest wielkim fanem. Mówimy: „O mój Boże, Steve Buscemi uwielbia ten serial”. Jak to wprowadzamy? Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mógł wyjść i spędzić ten dzień.
  • Prawdziwego Davida fascynuje jego wstrętne telewizyjne ego. „Jury nie spodobała się jego energia i ponownie pojawiło się wstrętne słowo, zupełnie jak w kartach wyników do filmu, w którym Jon Hamm grał postać Larry’ego Davida [in season 11]„Uwielbiamy, że ludzie nadal uważają Larry'ego za okropnego” – wyjaśnia Schiffer. To łaskocze Larry’ego bez końca.
  • Schiffer wspiera Larry'ego w dwóch ostatnich odcinkach i staje w obliczu zbliżającego się procesu bez prawnika (zwolnił prawnika Hayesa w związku z całą tą porażką z tchórzostwem): „Jak wszyscy inni, Larry chce prawnika, który stanie po jego stronie tchórzostwa. Jeśli nie da się bronić Facet miał rację co do sera w lodówce, więc jak można wierzyć, że będzie bronił tej samej osoby w sądzie?
  • I kto wie, mówi Schiffer, może Larry nawet nie stawi się na rozprawie. „Były szef kryminalny powinien być sądzony już cztery razy i do żadnego z nich nie doszło! TV Larry musi być zazdrosny, jak tego dokonałeś [former president Donald] Trump opóźnia to wszystko. Więc kto wie, co się stanie Okrążenie?
  • Odcinek sezonu 12, w którym Schiffer i David otrzymali najwięcej prawdziwych komentarzy, dotyczy bólu związanego z dodaniem do grupowego wątku tekstowego. „To zadziałało w nerwy” – mówi Schiffer, który sugeruje „jednodniowe zawieszenie broni”, podczas którego „każdy będzie mógł wyjść z wątku tekstowego bez żadnych konsekwencji. Coś w rodzaju rozejmu tekstowego”.
  • W tym tygodniu David również trafił na pierwsze strony gazet, przenosząc swoją krucjatę przeciwko kopaniu bramki w NFL na wyższy poziom Wywiad z Rockiem, który stał się wirusowy. „Larry ma teorie na wszystko. Jest wielkim fanem piłki nożnej i od lat niepokoi go fakt, że w piłce nożnej często decydują kopnięcia” – mówi Schaefer. „Chce to wyrzucić ze sportu. Uważa, że ​​jest to tak samo bezwartościowe, jak rozstrzyganie remisu poprzez konkurs jedzenia ciasta na linii 50 jardów. NFL ma dość ugruntowaną pozycję w tym, co robi, więc zaczęło się od raczkującej ligi, UFL. I zwrócił swoje małe serce do The Rocka, aby wyciągnąć wszystko z gry. Jeśli UFL odniesie sukces, NFL prawdopodobnie nie będzie miała innego wyjścia, jak tylko rozważyć logiczne argumenty Larry'ego.

Ograniczyć entuzjazm Nowe odcinki będą emitowane w niedziele o 22:00 w HBO i Max. czyta THRKolejny sezon Rozmowy z Schifferem tutaj.

READ  Oto dlaczego Travis Kelce opuścił Sydney i przegapił resztę występów Taylor Swift