20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Eva Mendes opowiada, jak wybrała Ryana Goslinga na swoją mamę goszczącą w domu

Eva Mendes opowiada, jak wybrała Ryana Goslinga na swoją mamę goszczącą w domu

On gra

Eva Mendes otwarcie opowiada o „nielogicznej” decyzji, którą podjęła o zawieszeniu kariery aktorskiej, odkąd została matką.

50-letnia gwiazda „Hitcha” nie grała od ponad dziesięciu lat, odkąd poznała swojego wieloletniego partnera Ryana Goslinga podczas kręcenia filmu „The Place Beyond the Pines” w 2012 roku.

„To było oczywiste” – powiedziała w jednym z odcinków programu.Dzisiaj„Środa” Mam dużo szczęścia. A ja na to: „Gdybym mogła spędzić ten czas z dziećmi i nadal pracować, nie grałabym, bo aktorstwo zabiera cię w różne miejsca, zabiera cię”.

Mendes i Gosling (43 l.) mają córki Esmeraldę Amadę (9 l.) i Amadę Lee (7 l.).

„To było prawie jak niewerbalne porozumienie: «OK, on ​​będzie pracował i ja będę pracować. Po prostu będę pracować tutaj»” – kontynuował Mendes.

Aktorka dodała, że ​​chociaż pomysł „mamy siedzącej w domu” sprawia wrażenie, jakby matki po prostu opiekowały się rodziną, „swoją drogą, nie ma zbyt wiele czasu na siedzenie w domu. codziennie dużo jeździ.” . „Jadę tutaj odebrać pickupy, to, tamto.”

Ryana Goslinga i Emily Blunt Opowiedział o swoim „epickim” występie „I Just Kane” w niedzielę na gali Oscarów

Gosling miał napięty harmonogram po sukcesie roli Kena w Barbie Grety Gerwig, który przyniósł mu nominację do Oscara. Aby zakończyć sezon nagród, na początku tego miesiąca dał oszałamiające wykonanie nominowanej do Oscara piosenki „I'm Just Ken”.

Po swoim występie Mendes umieścił na Instagramie zdjęcie z A.J List do Goslinga: „Zabierałem Kena aż na Oscary, RJ. A teraz wróć do domu, musimy położyć dzieci spać”.

READ  WWE dodaje dwa mecze do Hell in a Cell 2022

„Poszedł i wykonał swoją pracę. Był naprawdę dobry w swojej pracy. Zrobił to i wrócił do domu” – powiedziała Today w tym poście w mediach społecznościowych. „Bo o to w tym wszystkim chodzi. Idź, wykonuj swoją pracę najlepiej, jak potrafisz, a potem wracaj do domu”.