5 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowo ogolona głowa Harry’ego Stylesa podzieliła fanów

Nowo ogolona głowa Harry’ego Stylesa podzieliła fanów

Harry Styles wykorzystuje czas wolny od podróży, aby zmienić swój charakterystyczny wygląd.

Trzykrotny zdobywca nagrody Grammy Odsłonięcie zupełnie nowych, modnych kawałków kiedy on i jego podejrzana dziewczyna Taylor Russell byli na jednym z ostatnich koncertów rezydencji U2 w Sphere w Las Vegas.

Style w stylu militarnym zostały uchwycone dla potomności Zdjęcia i wideo: TMZbyło oszałamiającym odejściem od loków, które nosił podczas trasy Love On Tour 2021–2023, oraz Zamki na długość ramion Z czasów One Direction.

Zobacz ogoloną głowę Harry’ego Stylesa na poniższym filmie, dzięki uprzejmości TMZ.

Nic dziwnego, że dramatyczny wygląd podzielił rzesze wiernych fanów Stylesa, z których część szybko podzieliła się swoimi skargami w mediach społecznościowych.

„U2 naprawdę nadal daje nam rzeczy, których nie potrzebujemy, ten album wystrzelił w naszych telefonach, a teraz łysy debiut Harry’ego Stylesa”. jedna osoba napisała na Xplatforma mediów społecznościowych znana wcześniej jako Twitter.

Użytkownik TikToka poszedł dalej Tworząc film Zawiera zdjęcia gwiazdy popu „przed” i „po” z podpisem: „Spoczywaj w pokoju, piękne warkocze, nigdy cię nie zapomnimy”.

Harry Styles podczas swojego występu na ceremonii rozdania nagród Grammy 2023 w lutym.

Alberto E. Rodriguez za pośrednictwem Getty Images

Nie jest jasne, czy Styles ogolił głowę w ramach przygotowań do nowego projektu muzycznego lub roli filmowej, czy po prostu potrzebował zmiany.

To nie pierwszy raz, kiedy swoją fryzurą wywołał sensację. Wielu fanów nie było pewnych, co myśleć, kiedy się na to zdecydował Wyraźnie krótszy fason dołączyć do obsady filmu „Dunkierka” z 2017 roku, którego akcja rozgrywa się podczas II wojny światowej.

„Musieliśmy dokonać cięcia” – powiedział. Powiedział magazynowi Gentleman’s na czas. „Czułam się taka naga. Ale było dobrze! Jest tak przewiewnie”.