16 maja, 2024

Notre Dame zachwyca Duke’a podczas ostatniej minuty jazdy

Najważniejszy punkt dnia zakończył się, gdy Caleb Williams i żołnierz USC nr 8 przetrwali zaciekłe Kolorado po zdominowaniu większości zawodów. Broniący tytułu zwycięzca Heisman Trophy rzucił na ponad 400 jardów i miał sześć przyłożeń, ale musiał położyć kres zwycięstwu, ponieważ w drugiej połowie obrona Trojana przełamała się różnicą 27 punktów.

Ale ten mecz i wszystkie inne rozgrywane w ciągu dnia zostały zwieńczone akcją późnym wieczorem. W strzelaninie w Starkville Ole Miss nr 20 zwyciężyła 55-49 z LSU nr 13 w zawodach, które obejmowały ponad 1300 jardów połączonego ataku. Następnie drużyna nr 11 Notre Dame wróciła, aby w ostatnich sekundach thrillera w Durham pokonać drużynę nr 17 Duke 21-14. Irlandczycy odnieśli zwycięstwo w ostatniej chwili zaledwie tydzień po rozdzierającej serce porażce.

W inne miejsce w sobotę Ray Davis z Kentucky miał udany dzień w karierze, wygrywając przez Wildcats z Florydą nr 22, biegając na odległość 280 jardów i trzy przyłożenia. Numer 3 w Teksasie nie miał problemu z pokonaniem Kansas pomimo szczęśliwego odbicia Jayhawks, numer 1 Georgia przetrwał strach na drodze w Auburn, a Ole Miss z trudem pokonał LSU w ostatnich sekundach.

Tydzień 5 sezonu futbolu uniwersyteckiego jest przedstawiany na wiele sposobów.

Aktualizacje na żywo

• Sport Yahoo

Sam Hartman prowadzi Notre Dame z numerem 11 do ekscytującego zwycięstwa 21-14 nad Duke z numerem 17

UW idzie do niego czwartym od dołu i konwertuje. Mecz zakończył się poprawą wyniku Husky nr 7 do 5:0.

Washington otrzymuje kopnięcie z boku i wykonuje je trzy razy. Jest cztery i jeden, zostało 10 sekund

Wow, Arizona pokazuje tutaj jakąś walkę. Noah Fifita rzuca podanie niszczyciela do Tetairoi McMillana, dzięki czemu Wildcats zbliżają się do wyniku UW.

Przy stanie 1:11 potrzebowaliby kopnięcia spalonego, aby oddać strzał.

Obiecująca kampania Arizony kończy się na środku pola. Waszyngton przejmuje prowadzenie z 2-TD przewagą. Zostało niecałe 5 minut.

Michael Penix i ekipa waszyngtońska gotują w Tucson.

Alabama wybiera dziś MSU QB Willa Rogersa po raz trzeci. To zakończy sprawę.

W ostatniej minucie TCU wykonało rzut z gry z 55 jardów, próbując doprowadzić do remisu. Zostało zablokowane.

Wirginia Zachodnia podąża bardzo trudną drogą.