27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Notatki o urazach: DeGrum, Muncie, Heaney, Flaherty, Dickerson

Notatki o urazach: DeGrum, Muncie, Heaney, Flaherty, Dickerson

Jakub Degrom Udało mu się trafić w widoczny punkt kontrolny, gdy dochodził dzisiaj do siebie po kontuzji, ponieważ mets As rzucił sesję bullpen z 19 wyciągów. GM Billy Ebler powiedział dziennikarzom (w tym Anthony Dicomo MLB.com) że deGrom właśnie wyrzucił szybkie piłkiumiarkowana intensywność,A DeGrom będzie nadal budował siłę i gotowość ramion dzięki większej liczbie sesji Bullpen w nadchodzących dniach.

Pomiędzy planowanym programem dla tych byków, żywym treningiem mrugnięcia, a następnie 3-5 odwyk dla nieletnich, Degrom ma wstępnie rozpocząć swój pierwszy sezon w lipcu. Ten harmonogram jest oczywiście nadal płynny, biorąc pod uwagę, że dzisiejsza sesja Bullpen była pierwszym razem, gdy DeGrom wypadł z kupy od marca. Pomiędzy problemem z przedramieniem kończącym sezon 2021 przedwcześnie, a reakcją na stres w prawym ramieniu podczas wiosennego treningu, Degrom nie pojawił się w lidze od 7 lipca 2021 roku.

Więcej o innych przypadkach urazów związanych z baseballem…

  • Max Muncie A Andrzej Heaney Zadania rehabilitacyjne rozpoczęły się od Spryciarze„Triple-A” kontynuowane, z obydwoma weteranami w wyjściowym składzie dzisiejszego wieczoru. Muncy grał w IL tylko przez 10 dni, 28 maja, a biorąc pod uwagę sposób, w jaki od października zeszłego roku gra z częściowym zerwaniem UCL, jest to bardzo obiecujący znak, że już spotyka się z nim na odwyku, chociaż nie chodzi o to, że wiesz jak. wiele gier, w które Muncy zagra w Triple-A. Heaney prawdopodobnie przejdzie kilka rehabilitacji, zaczynając rozważać jego dłuższy pobyt na liście kontuzjowanych, ponieważ 20 kwietnia dyskomfort w ramieniu odsunął lewego obrońcę.
  • Jack Flaherty Jest też gotowy do rozpoczęcia własnej misji rehabilitacyjnej, takiej jak: podstawy Praworęczny zagra w niedzielę w Double-A Springfield. Menedżer kart Oliver Marmol Powiedzieć John Denton z MLB.com A inny reporter, że Flaherty rzuci 40-45 rzutów i, w zależności od jego stanu po tym wyjeździe, rzuci 40-45 lub 55-60 na początku następnej rehabilitacji. Problemy z barkami nękały Flaherty’ego w każdym z ostatnich dwóch sezonów, a on jeszcze nie zrobił postępów w 2022 r. Z powodu zapalenia prawego ramienia podczas wiosennego treningu.
  • W innych wiadomościach dotyczących kontuzji St. Louis, Corey Dickerson Zrobił wczesne wyjście w pierwszym meczu podstawyPodwójna głowa z młodymi. Dickerson został zmieniony na prawym polu przed końcem drugiej połowy z powodu dyskomfortu w lewej łydce i nie jest jasne, czy kontuzja została spowodowana przez cokolwiek w grze, ponieważ Dickerson musiał grać na boisku lub brać pod uwagę nietoperze. Po podpisaniu w marcu rocznego kontraktu na 5 milionów dolarów z St. Dickerson zaliczył swoje pierwsze dwa biegi u siebie w 2022 roku w wygranym 14-5 przez Cardinals z Cubs w piątek.
READ  LIV Golf: PGA Tour oficjalnie zawiesza golfistów biorących udział w inauguracyjnym wydarzeniu