16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nominacje do nagrody SAG 2022: pełna lista, zdjęcia i niespodzianki

Nominacje do nagrody SAG 2022: pełna lista, zdjęcia i niespodzianki

Will Smith, „Król Ryszard”

Denzel Washington, „Tragedia Makbeta”

Cumberbatch, Garfield, powszechnie oczekuje się, że Smith i Waszyngton powrócą na Oskary, ustawiając prawdziwą bitwę Tytanów o zwycięstwo. Ale wielkim szokiem jest zobaczyć Javiera Bardema z jego entuzjastycznym występem jako Desi Arnas w „Being the Ricardos”: wyborcy SAG wyraźnie zareagowali na zakulisową historię aktorów telewizyjnych pracujących nad kultowym serialem.

Barthem wygrał kilka bardzo mocnych meczów w tej kategorii Piotr Dinglage „Chirano” i Leonardo DiCaprio „Nie patrz w górę”. Ponieważ film DiCaprio wciąż nabiera tempa – Netflix twierdzi, że jest to drugi najczęściej oglądany film w historii – zajmuje piąte miejsce w tym wyścigu o Oscara.

Jessica Sostaine, „Oczy Tommy’ego Fay”

Olivia Coleman, „Zaginiona córka”

Lady Gaga, „Dom Gucci”

Jennifer Hudson, „Szacunek”

Nicole Kidman, „Jako Ricardos”

Nagrody absorbują zmianę, do której głosujący zobowiązują się jako realna osoba, a ten gatunek oferuje ją na miejscu: Sostaine, Gaga, Hudson i Kidman Każdy działał w prawdziwym życiu, a praca, którą wykonali w tych rolach, jest jasna. Jeśli tak byś pomyślał Uznana metoda Kristen Stewart W „Spencer” księżna Diana dotrze do alei SAG, ale wyborcy o dziwo sprzeciwili się jej koronowaniu.

Gdyby Stewart nie był nominowany przez SAG, jego szanse na Oscara byłyby bardzo chwiejne. Jeśli tak, to zastanawiam się, czy między dwiema kobietami ubiegającymi się o swoją drugą nagrodę Akademii: Kidman, która zamieniła się w luźną piłkę w „Being the Ricardos” i Coleman jako ciernista i współczująca matka w „Ostatnim”, nie szykuje się do walki o Oscara. Córka. „

„Belfast”

„Koda”

„Nie patrz w górę”

„Dom Gucciego”

„Król Ryszard”

READ  Gospodarka Chin stabilizuje się, a działalność fabryk powraca do ekspansji

Chociaż jest uważany za najlepszy gatunek SAG, ma niewiele wspólnego z najlepszymi wyścigami filmowymi: zeszłoroczny nagrodzony Oscarem „Nomland” nie był nominowany do nagrody SAG dla najlepszego aktora, ponieważ Gildia chce uhonorować nagrodę. Duży zespół zamiast filmu dominującego tylko na jednym lub dwóch pokazach.