28 marca, 2024

„Niewiarygodne od samego początku”, Joel Embed zdobył 50 punktów w 27 minut, a Philadelphia 76ers wygrała

Filadelfia – Joel Empide Wyrównał z najlepszym w karierze 50 punktami w 27 minut w dominującym zwycięstwie w trzecim kwartale nad Philadelphia 76ers 123-110 przeciwko Orlando Magic w środę wieczorem.

Embiet miał 12 zbiórek i trzy bloki, trafiając 17 z 23 bramek z gry i 15 z 17 rzutów wolnych. Czterokrotny kandydat All-Star i MVP zagrał w czwartej kwarcie w zaledwie 58 sekund.

Według ESPN Statistics and Information Research, wynik Empide w tym czasie był drugimi minutami, w których grał w 50-punktowej grze w erze czasu strzału. Gwiazda Golden State Warriors Clay Thompson 29 października 2018 roku o godzinie 26:33 miał 52 punkty.

Tobias Harris Dodał 21 punktów dla 76 graczy, którzy wygrali dziewięć z 11. Filadelfia zaczęła grać w szóstym meczu na Wschodzie, ale odpadła z pierwszego miejsca w 20 meczach.

Mo Pamba Ustanowił rekord w karierze dla Orlando z 32 punktami i siedmioma 3-punktami. Rebuilding Magic spadł do najgorszego NBA 8:38 z trzecią z rzędu porażką i 13. porażką w ostatnich 14 meczach.

Philadelphia opuściła kort po przerwie, przegrywając 57:47. Ale 76 graczy wyszło solidnie po przerwie, wyskakując do przodu dzięki pierwszemu 5:05 nad 17-6, 64-63. Embiet w końcu otrzymał pomoc od kolegów z drużyny Opony Maxi Odfiltrowano parę trzech wskaźników.

Przed meczem trener 76ers został zapytany o możliwe dodatki do listy, gdy zbliżał się termin rozdań w NBA, i był pionierem i uczciwym. Potem wyszedł jego najlepszy zawodnik i dał każdemu nowemu zespołowi przebłysk tego, do czego mogą dołączyć.

„Potrzebujesz rozgrywających w play-offach, musisz to zrobić” – powiedział Rivers. „Potrzebujesz facetów, którzy będą grać dla siebie i innych. A im więcej masz, tym lepszy masz zespół, tym większe masz szanse”.

Embide, który wszedł ze średnią 27,3 punktu, zadbał o to we własną środę. W zapierającej dech w piersiach trzeciej kwarcie strzelał na różne sposoby. Krzyknął „MVP! MVP!” W tym czasie skandował podczas dwóch wyjazdów na linię rzutów wolnych i ryczał na fanów, strzelając za trzy punkty na 25 sekund przed końcem kwarty.

READ  Prognozy Bowl: Ohio State przechodzi do College Football Playoff po tym, jak USC wygrywa z Georgią, Michigan, TCU

To dało Embiatowi 47 punktów i 23 punkty w samej trzeciej kwarcie, w tym 8 za 10. Star Center rozpoczęło mecz 20-punktową pierwszą kwartą odfiltrowując 8 z 10 strzałów, co pomogło 76 z 25 graczy. 21 Korzyść.

„Ja (Basketball Hall of Famer) grałem z Dominque (Wilkins) i nie wiem, czy to widziałem. Widziałem Dominque więcej goli, ale zajęło to całą grę” – powiedział Rivers. „To proste, szybkie, wydajne i mocne”.

Jesse Mermeys, pełniący obowiązki trenera Orlando, zgodził się, podczas gdy Jamal Mosley był na protokołach bezpieczeństwa i higieny pracy NBA.

„Sposób, w jaki gra, naprawdę nie ma sposobu, aby go zdobyć” – powiedziała Mermaid. „Uderzył w fale tłuszczu, w stepy, to znaczy, że robi wrażenie”.

Embed ponownie wszedł do czwartej zmiany z wynikiem 7:23 i zdobył szybkie 49 punktów dzięki parze rzutów wolnych 15 sekund później. Następnie, gdy pozostało 6:26, Embid został sfaulowany przez Mambę, która została sfaulowana w grze. Nagrywał moment na swoim telefonie komórkowym, gdy tłum się zatrzymał, wślizgując się w drugim rzucie wolnym i zajmując pierwsze miejsce z 50 punktami. Trener Doug Rivers natychmiast go oklaskiwał.

Emit zdominował pierwszą kwartę, ale pozostałych 76 graczy zdobyło zaledwie pięć punktów w strzelaniu 2 na 11. Dopadł ich w drugiej kwarcie. Magic zakończył 38-37, podczas gdy Embite odpoczywał przez pierwsze 5:20 tercji, a następnie otworzył 10-punktową przewagę z 11 punktami z ostatnich 14 punktów po wejściu na ławkę z trzema błędami w 3:07.

„To dla niego kawał świetnego występu. Musisz przechylić czapkę. W tej lidze są wspaniali gracze, którzy świetnie grają”.

Pamba zakończyła z 28 punktami i zdobyła 7 z 8 3-punktów w pierwszej połowie, łatwo poprawiając wynik (22 punkty) i 3-punkty (5).