24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nie jesteś fanem Mario Kart Tour? Mario Kart 8 Deluxe DLC daje to, co najlepsze z obu światów

Nie jesteś fanem Mario Kart Tour?  Mario Kart 8 Deluxe DLC daje to, co najlepsze z obu światów

Internet to zabawne miejsce. Od lat jako jedyne przenośne urządzenie jest płacz i zgrzytanie zębami Wycieczka Mario Kart Mam zupełnie nowe utwory i uwielbiane klasyki — „Przenieś tę treść do Mario Kart 8 Deluxe!, pytaliśmy. Następnie Wspierający pakiet kursów To było reklamowane i wiele osób powiedziało (może to samo) „Co!? Używasz zawartości Mario Kart Tour? Ach, to zbyt leniwe.”

Cóż, to jest jeden zestaw punktów widzenia, które widział twój skromny pisarz, a osobistą odpowiedzią było wzruszenie ramionami. Co z tego, że Nintendo ponownie wykorzystało zawartość gry mobilnej? Jeśli jest zoptymalizowany do pracy w 60 klatkach na sekundę i wygląda błyszcząco na Switchu, to jest to Przepiękny. Jasne, jest to łatwe do wygrania podejście, ale to także 48 torów w ciągu około dwóch lat, podwajając liczbę pól w grze. Ponadto nie wszyscy jesteśmy graczami Mario Kart Tour.

Tym, którzy lubią wprowadzać telefon komórkowy tylko w tej serii, cieszymy się, że dobrze się bawicie. Jednak w naszym zespole wielu nie zostało przy nim po jego premierze, albo z powodu problemów z uruchomieniem go na starym telefonie w tym czasie (podniesiona ręka), albo z powodu niezbyt cieszenia się automatycznym sterowaniem i przyspieszeniem (podniesienie drugiej ręki). Jest to gra, która bardzo się rozwinęła, wciąż dodaje nowe treści, postacie i wydarzenia i jest na tyle skuteczna, że ​​uzasadnia jej ciągłe wsparcie.

Dzięki ekipie turystycznej czasami nawet byliśmy o niego zazdrośni. „Prawdziwe” ustawienia, takie jak Paryż i Tokio, wyglądają absolutnie magicznie i dają nam coś nieco innego od innych fikcyjnych tytułów Mushroom Kingdom/Nintendo, podczas gdy Tour zawierał również wersje innych klasycznych utworów, podobnych do tych, które lubiliśmy w wielu MK. tytuły. To ma sens, aby Nintendo dokonało przeglądu swojego krajobrazu i planów na najbliższe kilka lat, i opierało się na pracy już wykonanej w innym miejscu, aby tchnąć więcej życia w MK8 Deluxe, który jest Nadal Jedna z najlepiej sprzedających się gier każdego roku.

READ  Samsung ogłosił 200-megapikselowy czujnik aparatu Galaxy S23 Ultra z ulepszoną ostrością przy słabym oświetleniu

Istotą jest oczywiście to, że w tym tygodniuDokładnie w piątek, 18 marca, dostaliśmy dwa nowe trofea i osiem nowych utworów, a do „nowych” tras z trasy dołączyły niektóre klasyki. Mario Kart 8 nadal jest faworytem do zabawy (zwłaszcza online), więc zobaczenie, jak zyskuje dodatkowe życie późnym wieczorem, to przyjemność.

Oto krótkie przypomnienie o dodatkach, które pojawią się w tym tygodniu:

Zdjęcie: Nintendo

Puchar Złotej Kreski

Puchar Szczęśliwego Kota

Istnieją dwa popularne utwory retro, a wielu z nas nie doświadczyło Paris Promenade, Tokyo Blur czy Ninja Hideaway. AbsolutnieTak więc, wraz z porzucaniem pobierania zawartości do pobrania, możliwe jest, że niektórzy gracze wywołają spore zamieszanie wśród wielu graczy, którzy wcześniej nie ścigali się po lokalizacjach inspirowanych rzeczywistym światem w grze Mario Kart.

Już o tym pisaliśmy Co to DLC i jego struktura może powiedzieć o strategii Nintendo na najbliższe dwa lata. Bez względu na to, co mogło być zaplanowane w przeszłości, jeśli Czuć Ponieważ możemy mieć kolejne dwa lata z Switchem na czele, wzmocnienie MK8 jest dobrą strategią, jak to jest ten Ostateczna gra w systemie pod względem sprzedaży.

Co więcej, nie ma wątpliwości, że DLC jest wykorzystywane do ulepszania dodatku Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Jego włączenie sprawia, że ​​jest to korzystna wygrana dla tych z nas, którzy są już w samolocie (szczególnie z przepustką rodzinną) i mogą kusić innych do zapisania się (zwłaszcza, że ​​klasyki wciąż się przydają). N64. Aplikacja, jest bardzo). Jest to karta DLC, która przyniesie Nintendo pieniądze dzięki samodzielnej sprzedaży i stale rozszerzanym członkostwu w pakietach rozszerzeń.

To prawda, że ​​poruszamy się tutaj pozytywnie i cieszymy się, że za rogiem pojawi się więcej treści do Mario Kart 8 Deluxe, ale warto przyznać, że część krytyki jest z pewnością słuszna. Byłoby fajnie, gdyby Nintendo oferowało każdą ratę jako osobne zakupy, być może za wyższą cenę Włącznie Koszt przy zakupie indywidualnym, jednocześnie dając graczom szansę na selektywność i unikanie fal, które ich nie ekscytują. Fakt, że to tylko kursy szkoleniowe, powoduje również oskarżenia, że ​​jest to projekt niewymagający dużego wysiłku, bez nowych pojazdów ani postaci dołączających do zabawy; W tym momencie wydaje się to straconą szansą. Kto nie chce się palić wokół? picmin lub KirbyInspirujący kurs z odpowiednim bohaterem za kierownicą?

READ  Najlepsze oferty laptopów do gier w Czarny piątek są dostępne w Dell, Amazon, Best Buy i Walmart

I tak, nie jest Mario Kart 9, ale jak wspomniano wcześniej, prawdopodobnie poczeka jeszcze kilka lat, jeśli będzie coś, przez co przepustka dopalacza musi przejść. Mimo to na pewno będzie niesamowity kiedy przyjdzie.

Niezależnie od dyskusji o zawartości, przejściu z urządzeń mobilnych itp., wciąż czeka nas tydzień nowej zawartości do Mario Kart 8 Deluxe. Ta myśl z pewnością pomogła tej dwójce poczuć euforię w biurze w Holandii.