23 kwietnia, 2024

Nick Kyrgios pokonuje kilka wybuchów, by zdenerwować nr 4 Stefanosa Tsitsipasa na Wimbledonie

NowyJuż teraz możesz posłuchać artykułów Fox News!

Nie wydarzyło się to na kultowym korcie centralnym, ale mecz trzeciej rundy pomiędzy Stefanosem Tsitsipasem i Nickiem Kyrgiosem na Wimbledonie 2022 dał fanom T.Jest bardzo zajętym zegarkiem W turnieju do tej pory.

Znany ze swojej agresywności na korcie, Kyrgios z pewnością pokazał to tutaj, ale pokonał Tsitsipasa 6-7(2), 6-4, 6-3, 7-6(7).

Nick Kyrgios z Australii rozmawia z sędzią podczas meczu trzeciej rundy gry pojedynczej mężczyzn przeciwko Stephanosowi Tsitsipasowi z Grecji w szóstym dniu 2022 Championships Wimbledon 2022 w All England Lawn Tennis and Croquet Club w Anglii, lipiec 2020 r. .
(Justin Setterfield/Getty Images)

Szczyt frustracji Kyrgios pojawił się przed decydującym trzecim setem po tym, jak wygrał 6-4. Tsitsipas, sfrustrowany przegraną seta, oddał piłkę na trybuny, co zwykle Wyniki postępowania dyscyplinarnego Od sędziego przewodniczącego.

Wimbledon 2022: Nick Kyrgios ukarał grzywną w wysokości 10 000 $ za plucie na krzyczącego fana

Kyrgios twierdził, że Tsitsipas powinien był nie działać. Sędzia przewodniczący Damian Dumuzois tego nie zauważył, a Kyrgios stoczył krótką walkę.

„Nie możesz uderzyć piłki w tłumie, uderzyć w jedną i być niewypłacalnym” – wrzasnął Kyrgios do Dumusois. „Chcę porozmawiać z przełożonym. Nie gram, dopóki nie porozmawiam z przełożonym. I wyprowadź przełożonych. Jeszcze nie skończyłem. Wyprowadź wszystkich”.

Nick Kyrgios z Australii kłóci się z sędzią po tym, jak Stefanos Tsitsipas z Grecji wbił piłkę w tłum podczas szóstego dnia Mistrzostw Wimbledonu 2022 w All England Lawn Tennis and Croquet Club 2 lipca 2022 r. w Londynie.

(Frey/TPN/Getty Images)

Kyrgios nie grał swoich sztuk, nazywając Dumuzois hańbą, a następnie otrzymał naruszenie kodeksu za przeklinanie.

„Po tej konferencji prasowej poziom konkurencji będzie taki, jaki jest” – powiedział Kyrgios podczas bomby.

READ  Powodzie w Kentucky: gubernator mówi, że liczba ofiar śmiertelnych „może się podwoić”, ponieważ trudno jest dotrzeć do ludzi na dotkniętych obszarach

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Kyrgios zdołał odzyskać spokój podczas trzeciego seta, ale dopiero po tym, jak Tsitsipas zaczął pokazywać przebłyski swojej ognistej strony na korcie. Rozgniewany postawą Kyrgios Tsitsipas uderzył Australijczyka trzy razy w ciągu około pięciu minut.

Dramat na korcie — zwłaszcza w czwartym secie — zawierał zagrania, które powinny zostać rozstrzygnięte przez dogrywkę. Kyrgios wziął na siebie zarówno set, jak i mecz, wydając grzmiący ryk na cześć.

Nick Kyrgios z Australii świętuje swoje zwycięstwo nad Stephanosem Tsitsipasem z Grecji podczas szóstego dnia Mistrzostw Wimbledonu 2022 w All England Lawn Tennis and Croquet Club 2 lipca 2022 r. w Londynie w Anglii.

Po meczu Kyrgios powiedział, że ma „ostateczny szacunek” dla Tsitsipas.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

– Czułem się, jakbym został złapany. Grałem dwa tygodnie temu, ale wiedziałem, że to będzie ciężki mecz – powiedział Kyrgios. „Jest piekielnym graczem i to była piekielna gra. Jestem naprawdę szczęśliwy. Czasami bywał sfrustrowany – to frustrująca gra. Wszyscy myślicie, że umiecie grać, ale to takie frustrujące.

„Mam dla niego najwyższy szacunek. Cokolwiek wydarzy się w grze, kocham go i jestem blisko jego brata…”

Kyrgios nie tylko odniósł jedno z największych zwycięstw w swojej singlowej karierze, ale także się poprawia Słodka 16 na Wimbledonie Po raz pierwszy od 2016 roku. Następnym meczem Kyrgios jest mecz z nierozstawionym Amerykaninem Brandonem Nakashimą w poniedziałek.