16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najnowsze wieści królowej Elżbiety – Jej Wysokość Królowa przełożyła kolejne wydarzenie, w którym książę Andrzej „złamał się” po osiedleniu się

Najnowsze wieści królowej Elżbiety – Jej Wysokość Królowa przełożyła kolejne wydarzenie, w którym książę Andrzej „złamał się” po osiedleniu się

Wewnątrz platynowej jubileuszowej wycieczki plenerowej Kate i Williama

Kate Middleton i książę William udają się na Jamajkę w ramach Platinum Jubilee Tour Queen.

Książę i księżna Cambridge mają udać się do Belize, Jamajki i Bahamów 19 marca na ośmiodniową wycieczkę.

Pałac Kensington powiedział, że William i Kate odwiedzą historyczne miejsca Majów i będą świętować bogatą kulturę społeczności Garifuna w Belize, a także badać bioróżnorodność kraju.

Na Jamajce połączą siły z Jamaican Defense Forces i będą świętować spuściznę Boba Marleya i innych pionierskich muzyków z Jamajki wraz z potencjalnymi przyszłymi gwiazdami.

Na Bahamach Cambridge odwiedzi wiele wysp i przeżyje słynną na całym świecie paradę Junkanoo.

Pałac powiedział, że para poprosiła o spotkanie z jak największą liczbą lokalnych mieszkańców.

Zajmą się również reakcjami regionów na Covid-19 oraz wpływem pandemii na regiony.

W oświadczeniu dodano, że Kate i William poruszą również tematy „bliskie ich sercom” – w tym ich pracę z nagrodą Earthshot, zdrowie psychiczne i znaczenie wczesnego dzieciństwa dla wyników na całe życie.

Rzeczniczka Kensington Palace dodała: „Ich Królewskie Wysokości bardzo nie mogą się doczekać wizyty, która będzie ich pierwszą oficjalną trasą zagraniczną od czasu pojawienia się Covid-19 w 2020 roku”.

READ  Royal News – Na żywo: Król Karol „zaoferował Harry’emu pobyt w rezydencji królewskiej”, ale książę „odrzucił tę ofertę”.