15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jason Momoa i Lisa Bonet mają się pogodzić

Jason Momoa i Lisa Bonet mają się pogodzić

Kiedy rozpoczął się 2022, otrzymaliśmy bolesną wiadomość, która była jedną z naszych ulubionych Pary gwiazd rozpadały się. Po raz kolejny myśleliśmy, że miłość umarła, kiedy Jason Momoa i Lisa Bonet Rozwód ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ale wydaje się, że w szokującym obrocie wydarzeń te dwie sprawy mogą się pogodzić!

Na początku stycznia Momoa opublikował na swoim Instagramie oświadczenie, w którym mówi, że nadal się kochają, bRozstali się. Powiedział: „Miłość między nami trwa, ewoluuje w sposób, w jaki pragnie poznać i żyć. Wyzwalamy się nawzajem – aby być tym, czym się uczymy się stać…” Ale teraz ten post został usunięty, a ludzie zastanawiają się, dlaczego.

Bliskie źródło powiedziało wyłącznie Hollywood na żywo Że para zdecydowała się rozwiązać problem – i wygląda na to, że naprawdę znowu mieszkają razem! „Jason wrócił do życia z Lisą około dwa tygodnie temu i często się spotykał. Postanowili popracować nad rzeczami zamiast rzucać się w ręcznik, ponieważ zainwestowali w siebie tak dużo.”

Wróć natychmiast, a my będziemy płakać nad tym, jak szczęśliwa jest ta wiadomość! To nie jest trening dla wszystkich: to nasz ulubiony trening pary gwiazd Wracają razem.

Momoa i Bonet spotkali się ponownie w 2005 roku, a węzeł nie został oficjalnie zawiązany aż do 2017 roku. Oboje mają razem dwoje pięknych dzieci: Lola, 14 lat, i Nakoa Wolff, 13 lat. Momoa jest także ojczymem 33-letniej córki gwiazdy Kravitza, Zoe.

Zanim pójdziesz, kliknij tutaj Zobaczyć pary celebrytów, które zerwały i wróciły do ​​siebie.
Kate Middleton Książę William Ben Affleck Jennifer Lopez