20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najlepsze oferty na słuchawki AirPods z kwietnia 2024 r.: kup słuchawki douszne Apple nawet za 89 USD już teraz

Najlepsze oferty na słuchawki AirPods z kwietnia 2024 r.: kup słuchawki douszne Apple nawet za 89 USD już teraz

Każdy produkt został niezależnie wybrany przez naszą redakcję. Możemy otrzymywać prowizje za niektóre linki do produktów na tej stronie. Promocje zależą od dostępności i warunków sprzedawcy.

Aktualizacja: 13:55 PDT, 3 kwietnia 2024 r

Apple AirPods to jedne z najpopularniejszych bezprzewodowych słuchawek dousznych – i nie bez powodu. Świetna jakość dźwięku i przenośna konstrukcja słuchawek AirPods sprawiają, że bez nich trudno wyjść z domu. Chociaż Apple rzadko prowadzi sprzedaż samodzielnie, zawsze możesz znaleźć słuchawki AirPods w promocji, o ile wiesz, gdzie szukać.

Jeśli jesteś na rynku pary… Redukcja szumów Słuchawki douszne, Amazon ma teraz najlepsze oferty na słuchawki AirPods. Wśród największych rabatów oferowanych przez sprzedawcę na Urządzenia Apple, wiele modeli słuchawek AirPods jest dostępnych w cenie do 89 USD. AirPods potrafią być drogie, więc gdy znajdziesz na nie świetną ofertę, najlepiej przełamać oszczędności.

Już dziś znajdź najlepsze oferty słuchawek AirPods na Amazon.

Najlepsze oferty na słuchawki AirPods

Najnowsza wersja Apple AirPods Pro 2 Kosztuje 50 USD zniżki, więc możesz kupić parę bezprzewodowych słuchawek dousznych za 199 USD. Najbardziej zaawansowane jak dotąd słuchawki douszne Apple są dwukrotnie mocniejsze niż modele pierwszej generacji i oferują niestandardowy dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy, co zapewnia wciągający dźwięk.

Apple AirPods Pro (2. generacja)

Amazonka

Aktualizacja klasycznych słuchawek AirPods Pro z roku 2023 zapewnia dłuższą żywotność baterii i wyższą jakość dźwięku, który pokochają audiofile. Daj im nową, ulubioną parę słuchawek, a w mgnieniu oka będą mogli cieszyć się muzyką.

Wyposażony w nowy procesor Apple H2, AirPods Pro 2 Posiada ulepszone funkcje redukcji szumów, które radykalnie redukują hałas podczas dojazdów do pracy lub gdy chcesz się skupić. Bateria AirPods Pro 2 pozwala na słuchanie do 6 godzin z włączoną aktywną redukcją szumów, czyli o 30% więcej niż w przypadku słuchawek dousznych pierwszej generacji.

READ  W tym tygodniu w Bungie - 21.07.2022 > Aktualności

Możesz także otrzymać nową parę AirPods drugiej generacji Za jedyne 89 dolarów. Są lekkie i łatwe w użyciu, dzięki czemu słuchawki douszne są popularnym wyborem podczas porannych dojazdów do pracy i pracy w domu. Jeśli szukasz słuchawek do ćwiczeń, polecamy odporne na pot i wodę słuchawki AirPods 3. generacji, które są również dostępne w sprzedaży na Amazon.

Apple AirPods (2. generacja)

AirPods zapewniają niesamowite wrażenia podczas korzystania ze słuchawek bezprzewodowych. Po prostu wyjmij go z etui ładującego i używaj go ze wszystkimi swoimi urządzeniami.

Apple AirPods (3. generacja)

Krótszy mostek słuchawek AirPods trzeciej generacji firmy Apple może ułatwić wygodne noszenie ich każdemu, kto ma średnie i duże uszy. Ta generacja ma również dokładniejszy czujnik skóry, który wykrywa, kiedy znajdują się w uchu, więc muzyka przestanie grać płynnie, gdy je wyjmiesz.

Słuchawki Apple EarPods ze złączem Lightning

Nie ma nic złego w dobrych „starych” słuchawkach przewodowych. Może chcesz nauczyć swoje dzieci odpowiedzialności przed zakupem Apple Airpods, a może nie jesteś fanem bezprzewodowych słuchawek dousznych, w każdym razie Apple Earpods nie mogą się nie udać.

Aby uzyskać jeszcze większe oszczędności na najlepiej sprzedających się produktach, zapoznaj się z naszym obszernym przewodnikiem po wszystkich produktach Najlepsze oferty Amazona O technologii, modzie, urodzie, domu i nie tylko, aby robić zakupy już dziś.

Powiązana zawartość: