20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gracze „Helldivers 2” mogą teraz odebrać darmowy przedmiot z okazji Dnia Pamięci Malevelon Creek

Gracze „Helldivers 2” mogą teraz odebrać darmowy przedmiot z okazji Dnia Pamięci Malevelon Creek

W ramach trwającej sagi o „nigdy nie łamaj charakteru” szef Super Earth w Helldivers 2 właśnie to robi Ogłaszać Dziś jest Dzień Pamięci Malevelon Creek, w ramach którego gracze otrzymają darmowy przedmiot.

Malevelon Creek, czyli „Robotyczny Wietnam”, stał się już legendarnym miejscem w Helldivers 2, miejscem, które jakiś czas temu upadło po milionach zgonów, ale niedawno zostało odrestaurowane w ramach nowego, dużego systemu. A także z… milionami zgonów, jak ma to miejsce we wszystkich kampaniach. Ale wiadomo, że demokrację trzeba szerzyć. Malevelon Creek pozostaje obecnie pod kontrolą Super Earth po ostatniej kampanii, chociaż inne planety w tym samym sektorze pozostają własnością robotów.

Darmowy przedmiot, o którym mowa, to Peleryna Zemsty Upadłego Bohatera, która pokazuje, że graczom w końcu udało się zemścić na Automatonach. Peleryna wygląda całkiem fajnie i jest to kolejna peleryna z charakterystyczną czaszką Helldivers.

Chociaż w tweecie jest napisane „w tym tygodniu”, peleryna została już dodana do gry i możesz ją teraz zgarnąć dla siebie. Nie, nie ma żadnych specjalnych bonusów, takich jak dodatkowe obrażenia przeciwko mechom czy coś, ponieważ to uczyniłoby go bardzo popularnym wyborem w porównaniu do wszystkich innych dostępnych głów bez bonusów.

Jednak gracze powinni nie liczyć jeszcze liczby mechów. Istnieje wiele, wiele oznak wskazujących, że nadchodzi coś wielkiego dla robotów. Do gry dodano już gigantyczne jednostki podobne do AT-AT, a także obiecane jednostki latające. Istnieją doniesienia o gigantycznych, zamaskowanych robotycznych statkach, które czają się na niebie w nieznanym celu. Następnie istnieje obietnica „odzyskania” przez boty każdej przechwyconej komunikacji z większą liczbą botów poza systemem. Wydaje się, że będzie to zmasowany atak mający na celu odzyskanie ojczystej planety cyborgów – Cyberistanu. Wygląda na to, że już niedługo Cyberstan stanie się najpopularniejszym interfejsem w grze, zastępując Malevelon Creek.

READ  Wyciekł projekt rysika S Pen Samsunga Galaxy S24 Ultra jeszcze przed premierą

Muszę powiedzieć, że nadal jestem pod wielkim wrażeniem sposobu, w jaki Helldivers 2 istnieje jako żywy świat, coś, co wiele gier próbuje uchwycić, ale prawie żadnej z nich się to nie udaje. Stworzyliśmy społeczność kayfabe wokół tej gry jak żadna inna i naprawdę czuję się jak chwalebna krucjata mająca na celu wygranie wojny galaktycznej na wielu frontach. To znaczy, przywództwo Super Ziemi może być okrutne, kłamać i prać mózgi swoim żołnierzom, których wysyła na śmierć milionami, ale to część zabawy. Co tydzień nie mogę się doczekać, co przyniesie dalej ta gra.

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria Bohater Zabójca I Trylogia Ziemi.