15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Na statku wycieczkowym w Miami oczekiwano na nakaz aresztowania. Więc zabrało podróżnych na Bahamy

Gdyby Crystal Symphony kontynuowała podróż do Miami, zostałaby przechwycona przez władze. Więc zamiast tego trafił do Bimini USA Today po raz pierwszy ogłoszono. Według statku wycieczkowego statek nadal jest zacumowany w porcie Bahamów Naganiacz zwierza.

W środę firma Peninsular Petroleum for East złożyła pozew przeciwko Crystal Cruise w sądzie federalnym w południowej Florydzie, oskarżając ją o zapłacenie ponad 4,6 miliona dolarów niezapłaconych rachunków za paliwo – 1,2 miliona dolarów konkretnie dla Crystal Symphony.

W czwartek amerykański sędzia wydał nakaz aresztowania przed przybyciem statku do Miami w sobotę, co oznacza, że ​​statek zostanie zatrzymany przez amerykańskiego marszałka i wyznaczonego przez sąd ochroniarza.

Crystal Cruise powiedział, że około 300 pasażerów zostało przetransportowanych łodzią z Bimini na Bahamach do Port Everglades w Fort Lauderdale w niedzielę. Powiązana prasaRejs łodzią do Fort Lauderdale był „niewygodny ze względu na łagodną pogodę”, powiedział rzecznik.

„Ta decyzja o podróży nie była końcem naszych gościnnych wakacji, które pierwotnie planowaliśmy” – powiedział Cruise Line w oświadczeniu.

Statek może pomieścić do 848 gości, choć całkowita liczba pasażerów na pokładzie nie jest znana.

W środę, w dniu złożenia pozwu, Crystal Cruise ogłosiło, że zawiesi działalność swoich rejsów do końca kwietnia i zawiesi rejsy rzeczne do maja.

„Zawieszenie będzie okazją dla kierownictwa Crystal do oceny ich obecnej pozycji biznesowej i zbadania różnych opcji rozwoju” – powiedział Cruise Line w oświadczeniu.

Dwa statki firmy obecnie eksploatowane – jeden do Aruby, a drugi do Argentyny – zakończą swoje rejsy. Goście, którzy zarezerwowali przyszłe wycieczki, otrzymają Pełny zwrot gotówki.

„To bardzo trudna decyzja, ale jest to rozsądna decyzja, biorąc pod uwagę obecne środowisko biznesowe i ostatnie wydarzenia w naszej firmie macierzystej, Genting Hong Kong” – powiedział prezes Crystal, Jack Anderson.

Wkrótce ma ruszyć Genting Hong Kong, jeden z największych operatorów wycieczkowych w Azji Wprowadź rozwiązanie Epidemia zniszczyła przemysł żeglugowy na całym świecie.