16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Możliwości kariery w morderstwie i chaosie” Zdobądź rangę seryjną w Hulu

„Możliwości kariery w morderstwie i chaosie” Zdobądź rangę seryjną w Hulu

Sekret Mandy PatinkinKolejna rola telewizyjna została oficjalnie rozwiązana: Hulu zamówił serial Możliwości kariery w morderstwie i chaosiegodzinny dramat z udziałem ojczyzna weterynarz dr.

Dziesięcioodcinkowy serial, który początkowo zamówił pilotaż we wrześniu ubiegłego roku, pytał: „Jak rozwiązać sprawę morderstwa w świecie postprawdy? Zwłaszcza podczas żeglugi po Morzu Śródziemnym na statku pełnym bogatych i potężnych. Wszyscy na pokładzie coś ukrywają …Ale czy któryś z nich zabił?”

Patinkin zagra Rufusa Cotswortha, największego detektywa na świecie, którego celem jest odkrycie prawdy za wszelką cenę wraz ze swoim uczniem (w tej roli Bóg jest dla mnie wiernyFasola Fiołkowa). W obsadzie znalazła się również Lauren Patten (Błękitna krew), Rahul Kohli (iZombie), Angela Chu (Piekło na kołach) oraz stosunkowo nowicjusze Hugo Diego Garcia i Pardes Saremi.

Mike Weiss i Heidi Cole McAdams, oboje pisali wcześniej odcinki ABC StomptownBędzie pełnić rolę scenarzystów, producentów wykonawczych i współ-gwiazd w serialu Oferty pracya Mark Webb (Dlaczego zabijasz kobiety?) kieruje pilotem.

Oferty pracy Jest to jedna z kilku nowych serii przygotowywanych dla Hulu, łącząca projekty takie jak Fleischmann w tarapatach (Która gwiazda Patinkin raz ojczyzna Partner sceny Claire Danes), seria przygodowa Waszyngton Czarny (prowadzone przez to my„Sterling K. Brown) i potencjalna komedia Badass (i jej siostra) (mistrzostwo szalona była dziewczynaRachel Bloom jako siostry bliźniaczki).

READ  Trójka dzieci Chrisa Hemswortha rzadko wspiera ojca, ale wsparcie dla najstarszego dziecka sięga dalej