20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cameron Diaz opowiada o starzeniu się i standardach urody

Cameron Diaz opowiada o starzeniu się i standardach urody

Cameron Diaz Nie jest odporny na presję standardów piękna w społeczeństwie.

ten w jej butach Najma, lat 49, pojawiła się Michelle Visage frezy bazowe notacja dźwiękowaMówiła o tym, czy zmieniła swój wygląd, aby zaspokoić ideały społeczne. Diaz wyjaśnił: „Zdecydowanie jestem ofiarą wszystkich sprzeciwów społecznych i wyzysku, którym poddawane są kobiety. Sama je wszystkie kupiłam w określonych momentach. Trudno nie patrzeć na siebie i nie osądzać siebie na tle jakiejś marki kosmetycznej. „

Cameron Diaz opowiada o swoim podejściu do starzenia się, gdy zbliża się do swoich 50. urodzin. (Zdjęcie: Paul Archuleta/FilmMagic)

Aktorka, która wyszła z reflektorów Hollywood, aby Wychowuje córkę Radix z mężem Benjim Maddendodał, „Myślę, że to jedna z największych rzeczy w ciągu ostatnich ośmiu lat. Jestem jak dzikie zwierzę, jak bestia. Nie obchodzi mnie to. To ostatnia rzecz, o której myślę na co dzień”.

Diaz z Założyciele marki czystych win AvalineWyjaśniła, że ​​łagodzi hałas towarzyszący starzeniu się, rzadziej patrząc w lustra, czego jako aktorka, która czasami musi siedzieć przed sobą „siedem godzin dziennie”, rzadko kiedy potrafiła uniknąć.

„Po prostu siedzisz przed lustrem, a to jest toksyczne. Po prostu zaczynasz się wyróżniać” – wspomina. „Pytasz: 'Dlaczego siedzę tutaj tak złośliwie dla siebie?'”

Dodała: „Moje ciało jest silne. Moje ciało jest zdolne. Dlaczego miałabym mówić o niej tak głęboko i być dla niej złośliwa, kiedy zaprowadziła mnie tak daleko? Dało mi to tyle doświadczenia. Wszystkie rzeczy, które zrobiłem, ponieważ moje ciało zabrało ja tam, była wystarczająco silna, by mnie tam zaprowadzić. Dlaczego miałbym nadużywać? To nie tak, że nie zrobiłem tych rzeczy, ale kiedy tam jestem, myślę sobie: „Czekaj, naprawdę o tym pomyślmy”.

książka ciała Autor, który w tym roku obchodzi urodziny, powiedział: „W tym roku będę miał 50 lat. Czy to nie jest zbyt ekscytujące? Nie mogę się doczekać. Nie mogę się doczekać, kiedy skończę 50 lat. Wiem więcej. Tak wiele zrobiłem”.

READ  Sasha Banks dokucza meczu z byłym WWE Superstar

To był Diaz Nie bój się skończyć czterdziestki, Jeśli chodzi o. Na imprezie dla jej książki Księga długowieczności: nauka o starzeniu się oraz biologia siły i doskonałości w czasie W 2016 r. wyjaśniła: „Kiedy miałam 39 lat w wywiadach, ludzie pytali mnie:„ Nie boisz się skończyć 40 lat?”. Powiedziałem: „Czy wiesz coś? Czy mam się bać? Co się stanie?” Odpowiadałem: „Czuję się świetnie! Czego mam się bać?”

ten aniołki Charliego Absolwentka podzieliła się również wcześniej swoimi przemyśleniami na temat zmiany swojego wyglądu poprzez operację plastyczną Rozrywka dziś wieczorem W 2014 roku „Próbowałem [Botox] Wcześniej, gdzie była jak [a] Maleńkie dotknięcie czegoś. Zmieniłem twarz w tak dziwny sposób, że pomyślałem: „Nie, nie chcę tego [be] Jak na przykład [that]„…Wolałbym widzieć, jak moja twarz się starzeje, niż widzieć twarz, która w ogóle do mnie nie należy”.

Chcesz, aby wiadomości dotyczące stylu życia i dobrego samopoczucia trafiały do ​​Twojej skrzynki odbiorczej? Zapisz się tutaj na Biuletyn Yahoo Live.