9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Może to być film lub serial Persona w drodze z Sega

Może to być film lub serial Persona w drodze z Sega

Grupa dzieci leżących razem w kręgu na żółtym tle.

obrazek: Atlas / Sega

Wydawca gier wideo Sega po sukcesie na żywo Mój głos Filmy, które chcą zaadaptować więcej gier do filmów lub programów telewizyjnych. W szczególności Sega twierdzi, że jest na wczesnym etapie produkcji modów na żywo do gier Atlus, takich jak Postać A Shin Megami Tensei.

Sega ujawniła tę małą wiadomość IGN, aby poinformować sklep, że chce rozszerzyć sposób opowiadania historii, i planuje uczynić z tego dużą część swojej strategii biznesowej. Innymi słowy, niektóre najnowsze mody do gier akcji na żywo zebrały dużo pieniędzy w kasie, w tym własne Mój głos KinoI chcesz utrzymać ten pociąg do pieniędzy.

franczyza JRPG Postać Wygląda na to, że może to być pierwsza gra, która zostanie potraktowana na żywo w ramach nowej inicjatywy Segi skupionej na adaptacji.

„Światy Atlusa są pełne dramatyzmu, wyrafinowanego stylu i wciągających postaci” — powiedział Toru Nakaharaon, główny producent odpowiedzialny za transmisję na żywo. Mój głos Dyrektor ds. Produkcji Filmów i Sega. „Historie takie jak te w Postać Seria naprawdę rezonuje z naszymi fanami i widzimy okazję do poszerzenia wiedzy, jakiej nikt wcześniej nie widział – ani nie grał –”.

„Razem Sega i Atlus ożywiają te historie i światy za pośrednictwem nowych mediów i dla nowych odbiorców” – dodał Nakaharon.

Oczywiście ta wczesna Sega nie miała wiele do powiedzenia na temat tych projektów, kiedy się ich spodziewać, jakie przyjmą formy, kto będzie zaangażowany w ich produkcję, ani gdzie mogą się znaleźć. Wszystko powiedział Sega IGN jest to, że obecnie rozmawia z kilkoma studiami i producentami na temat przyszłych edycji.

Sega / Xbox

Ale z ponad 200 usługami i kanałami strumieniowymi, zdesperowanymi, aby wydobyć jak najwięcej treści, aby utrzymać rosnącą liczbę subskrybentów, nietrudno wyobrazić sobie przyszłość, w której Amazon lub Hulu będą zainteresowani serią wydarzeń na żywo. Na popularnej franczyzie, takiej jak Postać.

Kotaku Skontaktowałem się z firmą Sega i zapytałem, czy firma ma jakieś inne szczegóły dotyczące któregokolwiek ze swoich projektów.

Możesz dodać dowolne możliwości Postać programy telewizyjne lub filmy Obecnie trwają prace nad rosnącą listą modów do gier wideo. Hollywood w ostatnich latach stało się bardziej niż kiedykolwiek głodne adresów IP i przywilejów do tworzenia filmów i programów, i Gry wideo szybko się zyskują Najnowsze miejsca, w których producenci mogą szukać kolejnego wielkiego hitu.

W międzyczasie, jeśli o tym wszystkim mówimy Postać Filmy sprawiają, że jesteś podekscytowany powrotem i graniem w oryginalne gry JRPG, Sega uruchamia się ponownie Persona 3, 4, A 5 na każdej platformie, w tym przełącznik.

READ  Możesz teraz ustawić się w kolejce, aby kupić PS5 bezpośrednio od Sony (Aktualizacja: Brak w magazynie)