14 maja, 2024

Mississippi State 83-71 Ole Miss (21 lutego 2024 r.) Podsumowanie meczu

STARKVILLE, Miss. – – Tulu Smith III zdobył 24 punkty, a stan Mississippi w środowy wieczór pokonał rywala ze stanu Mississippi 83:71, dzieląc serię sezonową i przełamując remis w SEC.

Rebelianci odrobili 12-punktowy deficyt w pierwszej połowie i na ponad pięć minut przed końcem zmniejszyli 11-punktowy deficyt do czterech, ale Bulldogs zdobyli dziewięć punktów z rzędu i zakończyli go.

Shaquille Moore i Keshawn Murphy zdobyli po 12 punktów dla stanu Mississippi (18-8, 7-6), który wygrał cztery mecze z rzędu. Cameron Matthews po przerwie zdobył 10 ze swoich 11 punktów.

Matthew Morrell zdobył 23 punkty dla Ole Miss (19-7, 6-7), której nadzieje na udział w turnieju NCAA okazały się płonne. Jaylen Morey i Allen Flanigan zdobyli po 12 punktów.

Mississippi wygrało pierwsze spotkanie 86-82. Stan Mississippi zdobył 80 punktów zaledwie dwukrotnie w rozgrywkach SEC, w obu przypadkach przeciwko Rebels.

Dashawn Davis rozpoczął mecz i zakończył go składami o 4:15, na 45 sekund przed końcem, prowadząc 84-68.

Ole Miss strzelił 3 gole w końcówce, co dało mu wynik 1 na 9 w drugiej połowie za łukiem.

Stan Mississippi pomógł Ole Miss nie zmarnować 16 faulów (23 z 39). Ole Miss miała 19 z 21 punktów z paskiem.

Na niecałe 14 minut przed końcem Ole Miss objął jednorazowe prowadzenie, gdy Murphy wyprowadził Bulldogs na prowadzenie 56-55. To zapoczątkowało serię 14-2, a Murphy strzelił siedem goli. Na 9:51 przed końcem Moore trafił do dwóch ostatnich koszy, prowadząc 68-57.

Rebelianci wykonali trzy rzuty wolne, ale nie zdobyli kosza aż do 6:33, kiedy Morrell wyciągnął ich na 70-62. Ole Miss nie trafił w pięć strzałów, miał pięć strat, a trener Chris Beard popełnił faul techniczny.

Na 12 minut przed końcem pierwszej połowy Murphy zrobił przerwę i dał Mississippi State prowadzenie 20-8, podczas gdy Rebelianci rozpoczynali mecz 2 z 11. Ole Miss trafił pięć z rzędu i 10 z 12, oddalając się do Prowadzenie 31-30 po ustawieniu Murraya o 5:35.

READ  US Open 2022 — zabytki, dźwięki i najlepsze momenty z trzeciej rundy

Rebelianci nie skończyli meczu i prowadzili sześcioma, gdy Morrell trafił za trzy punkty, a jego rzuty wolne w pierwszej połowie zapewniły Ole Miss prowadzenie 44-40.

Morrell zdobył 16 punktów w pierwszej połowie, a Ole Miss zakończył mecz z 50% punktacją. Smith zdobył dla Bulldogs 18 punktów, którzy również trafiali na 50%.

W sobotę na stadionie LSU stanu Mississippi odbędzie się mecz Karoliny Południowej.

——- Otrzymuj powiadomienia i aktualizacje dotyczące 25 najlepszych koszykarzy AP przez cały sezon. Rejestracja tutaj —— Koszykówka AP College: https://apnews.com/hub/ap-top-25-college-basketball-poll I https://apnews.com/hub/college-basketball