27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mieszane pierwsze reakcje w „Jurassic World: Dominion”

Mieszane pierwsze reakcje w „Jurassic World: Dominion”

Północnoamerykańska premiera filmuJurassic World: DominiumOficjalnie w Los Angeles pierwsze reakcje na kontynuację skoncentrowaną na dinozaurach są transmitowane online, a autorzy zajmujący się rozrywką opisują wszystko, co można śledzić, od dobrego przeboju nostalgii do wręcz zła. Podobnie jak w przypadku większości sequeli z serii „Jurassic”, „Dominium” jest spotkał się z różnymi reakcjami.

Universal nazwał „Dominion” jako koniec serii, organizując wycieczkę po starych i nowych gwiazdach „Jurassic”. W filmie występują Sam Neill, Laura Dern i Jeff Goldblum, którzy wystąpili w oryginalnym filmie Stevena Spielberga z 1993 r. Chris Pratt i Bryce Dallas Howard powracają po występach w Jurassic World z 2015 r. i Jurassic World: Upadłe królestwo z 2018 r. seriale to DeWanda Wise i Mamoudou Athie do nowej obsady.

Dominion odradza się po wydarzeniach z Upadłego Królestwa, gdzie dinozaury wędrują teraz po Ziemi i zmuszają rasę ludzką do ścisłego strzeżenia swojej pozycji jako największego drapieżnika planety. Reżyser Jurassic World Colin Trevorrow powraca, by poprowadzić finał serii.

Chociaż „Jurassic World: Dominion” pojawi się w kinach w Ameryce Północnej dopiero w piątek, Universal już udostępnił globalną kontynuację w ograniczonym zakresie, aby pokazać go na 15 rynkach międzynarodowych. Dodatkowy segment zarobił 55,4 miliona dolarów w międzynarodowym kasie w weekend, z największym debiutem w Meksyku i Korei.

różnorodny Starszy montażysta Jazz Tangkai, starszy montażysta, pochwalił film jako „niezwykle zabawną przygodę”. Tangcay stwierdził również, że dinozaury były „większe i lepsze niż kiedykolwiek”.

różnorodny Starszy montażysta nagród Clayton Davis nazwał film „nostalgią”, ukrywając swoją dokładną opinię na temat kontynuacji pod z góry przyjętym wnioskiem, że „przyniesie to dużo pieniędzy”.

krytyk i różnorodny Współtwórca Courtney Howard podsumowała swoją reakcję „BAD”, zauważając, że „Dominion” reprezentuje najgorszą jakość franczyzy.

Ian Sandwell z Digital Spy nazwał film „rozczarowującym zakończeniem”, choć podkreśla on ponowne spotkanie postaci Neila, Derna i Goldbluma jako mocną stronę filmu.

Collider Perri Nemiroff zrobił kontynuację, podkreślając rolę Bryce’a Dallasa Howarda jako jeden z głównych punktów filmu.

Kirsten Acuna z Insider zaleca ponowne obejrzenie oryginalnego „Parku Jurajskiego” przed wydaniem go w „Dominion”.

Gizmodo i reporter io9, niemiecki Lussier, opisali film jako „zbyt pobłażliwy i bezsensowny”, a dinozaury służyły niewiele więcej niż „dekoracją okien” niektórym słabym wątkom fabularnym.

Zobacz więcej reakcji na finał „Jurassic” poniżej:

READ  Prinz von Anhalt nie chce Jr po anulowaniu programu „Addoptowani dla dorosłych”