22 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft zaskakuje dziś wczesną premierą gry wieloosobowej Hollow Infinite

Microsoft zadziwił dziś fanów Xbox Aureola jest nieskończona Tryb wieloosobowy. Wczesne plotki Aureola jest nieskończona Multiplayer Drop pojawił się w weekend, a Microsoft ogłasza go teraz oficjalną częścią dzisiejszego 20-letniego Xbox Anniversary Festival.

Aureola jest nieskończonaTryb dla wielu graczy jest już dostępny w wersji beta dla wszystkich na Xbox One, Xbox Series S / X i PC. Ta wersja beta obejmuje dostęp do pierwszego sezonu ze wszystkimi głównymi mapami i funkcjami przepustki bitewnej. Wszelkie ulepszenia w trybie wieloosobowym rozpoczną się 8 grudnia.

343 Firmy, Deweloperzy Aureola jest nieskończona, Rozpoczęty jako pierwszy Podgląd trybu wieloosobowego Z meczu w lipcu. A Aureola jest nieskończona Tryb wieloosobowy Podgląd pod koniec września Dostępne dla wszystkich graczy Xbox. Nie mogliśmy się nacieszyć trybem wieloosobowym Aureola jest nieskończona, I to Czułem się jak powrót do wspaniałej formy.

15 listopada mija 20 lat od debiutu oryginalnej konsoli Xbox Grad: wybuchła wojna. Microsoft ogłosił Aureola jest nieskończona Wczesny dostęp do gry wieloosobowej podczas specjalnej rocznicowej transmisji z okazji 20. rocznicy.

Nic dziwnego, że odbyła się impreza Xbox Aureola Dziś po ponad 81 milionach egzemplarzy Aureola Gry były sprzedawane na całym świecie. To popularna seria The Hollow: The Master Chief Collection, w której w tygodniu premiery PC i Xbox One obejrzało ponad 3 miliony graczy.

Rosnące …

READ  Odpowiedź naukowca NASA: Kiedy ostatni raz asteroida uderzyła w Ziemię?