25 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft ogłasza kolejne zmiany w kierownictwie Xbox wraz z odejściem Bobby’ego Koticka z Activision

Microsoft ogłasza kolejne zmiany w kierownictwie Xbox wraz z odejściem Bobby’ego Koticka z Activision

Dzisiaj rano dyrektor generalny Activision Bobby Kotick Oficjalnie ogłoszone Piątek, 29 grudnia 2023 r., będzie jego ostatnim dniem w Microsoft Gaming. Pod kierownictwem Bobby’ego Activision Blizzard w wielu swoich wcieleniach jest trwałym filarem gier wideo. Niezależnie od tego, czy jest to Call of Duty, World of Warcraft, Candy Crush Saga, czy dowolna liczba innych, jego zespoły stworzyły ukochane franczyzy, które od dziesięcioleci bawią setki milionów graczy. Chcę podziękować Bobby’emu — za jego nieoceniony wkład w branżę, jego partnerstwo w sfinalizowaniu przejęcia Activision Blizzard i współpracę po przejęciu — i życzę jemu i jego rodzinie wszystkiego najlepszego w kolejnym rozdziale.

Wraz ze zbliżającym się odejściem Bobby’ego podejmujemy kolejny krok w łączeniu Activision Blizzard z Microsoft Gaming, wprowadzając następujące zmiany organizacyjne:

Thomas Tipple (wiceprezes Activision Blizzard), Rob Kostic (prezes Activision Publishing), Mike Ybarra (prezes Blizzard Entertainment) i Todolf Somstad (prezes King) będą podlegać Mattowi Bottiemu (prezesowi ds. gier i treści studiów). Zespoły kierownicze Activision Publishing, Blizzard i King pozostaną na swoich stanowiskach, bez zmian w strukturze zarządzania studiami i jednostkami biznesowymi.

Brian Bulatao (dyrektor administracyjny) będzie podlegał Dave’owi McCarthy’emu (dyrektorowi operacyjnemu Microsoft Gaming).

Julie Hodges (dyrektor ds. kadr) będzie raportować do Cynthii Bear-Lee (wiceprezes ds. HR ds. gier).

Grant Dixton (dyrektor ds. prawnych) będzie raportował do Lindy Norman (wiceprezes ds. gier CELA).

Armin Zerza (CFO) będzie w dalszym ciągu podlegał Timowi Stewartowi (wiceprezesowi ds. finansów korporacji), jak już wcześniej ogłosiliśmy zespołowi finansowemu w październiku.

Thomas, Brian, Julie, Grant i Armin będą nadal pomagać nam w przejściu do marca 2024 r.

Loulou Meservi (wiceprezes wykonawczy ds. korporacyjnych i dyrektor ds. komunikacji) opuści Al Ahli Bank of Kuwait pod koniec stycznia. Zgodziła się wspierać Carrie Perez (dyrektor generalny ds. komunikacji) w planie zmiany przywództwa w zespole ds. komunikacji ABK, który będzie raportował do Carrie. Ponadto pod koniec grudnia odejdzie Hammam Sakhnini (wiceprezes Blizzarda i Kinga). Dziękujemy Hammamowi i Lulu za przywództwo w zeszłym roku.

READ  Były pisarz Gizmodo zmienił nazwisko na „Slackbot” i przez wiele miesięcy pozostawał niewykryty

Dla większości z Was codzienna praca pozostanie taka sama – nadal będzie to normalne, zapewnianie bardziej przełomowych wrażeń większej liczbie graczy na całym świecie. Na poziomie przywództwa zmiany te zapewnią jasność i odpowiedzialność niezbędną do osiągnięcia naszych ambitnych celów oraz będą wspierać kulturę powitania, wzmocnienia pozycji i zaangażowania w grach dla wszystkich. Mamy ekscytującą ofertę gier na rok 2024 od Activision, Bethesda, Blizzard, King i Xbox Game Studios i wiem, że wszyscy nie możemy się doczekać, aby podzielić się więcej szczegółami ze społecznościami graczy, gdy nadejdzie odpowiedni czas.

słoń