27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft, Chewy, GameStop, MongoDB i nie tylko

Microsoft, Chewy, GameStop, MongoDB i nie tylko

Siedziba Microsoft Corporation w Issy-les-Moulineaux pod Paryżem, Francja, 18 kwietnia 2016 r.

Płaskowyż Karola | Reuters

Sprawdź, które firmy trafiają na pierwsze strony gazet w czwartek w południe.

Microsoft Po tym czasie akcje giganta technologicznego spadły o 0,6% Microsoft obniżył swoje wytyczne dotyczące zysków i przychodów za czwarty kwartał roku obrotowego. Microsoft jako powód przeprowadzki podał niekorzystne kursy walut.

Podkładki identyfikacyjne Firma macierzysta Facebooka wzrosła o 4,8% po tym, jak ogłosiła to Sheryl Sandberg Rezygnacja z roli COO. Dyrektor ds. Rozwoju Javier Oliván obejmie stanowisko tej jesieni.

Jim Stop – Akcje Sprzedaż detaliczna gier wideo wzrosła o 9,4% po tym, jak firma podała wyniki kwartalne. GameStop odnotował przychód w wysokości 1,38 miliarda dolarów w pierwszym kwartale roku podatkowego, co oznacza nieznaczny wzrost w porównaniu z 1,27 miliarda dolarów w pierwszym kwartale ubiegłego roku. Ale odnotował również stratę netto w wysokości 157,9 miliona dolarów, co jest gorszą stratą niż 66 milionów dolarów straty netto w kwartale ubiegłego roku.

gumowaty Firma zajmująca się handlem elektronicznym zwierząt domowych wzrosła o 23,3% po tym, jak odnotowała nieoczekiwane zyski w poprzednim kwartale. Chewy podzielił się dywidendą w wysokości 4 centów na akcję przy przychodach w wysokości 2,43 miliarda dolarów. Według Refinitiv analitycy spodziewali się utraty 14 centów na udział w przychodach w wysokości 2,42 miliarda dolarów.

MongoDB Akcje dostawcy platformy bazodanowej wzrosły o 17,8% po tym, jak wyniki spółki za poprzedni kwartał przekroczyły oczekiwania analityków. MongoDB odnotował nieoczekiwany zysk w wysokości 20 centów na akcję przy przychodach w wysokości 285 milionów dolarów. Analitycy spodziewali się straty w wysokości 9 centów na akcję przy przychodach w wysokości 267 milionów dolarów.

GENERAC – Akcje firmy generatorów Podskoczył ponad 9,7% po tym, jak został uznany za najlepszy przez UBS. Firma inwestycyjna stwierdziła, że ​​negatywny wpływ podstawowej działalności Generac został już wyceniony na rynku, a dążenie firmy do czystej energii spowodowało znaczny wzrost akcji.

READ  Kontrakty terminowe Dow Jones: wzrost rynku jak Nvidia i AMD Lead Chip; Zarobki Nio mieszane

Fundacja Hewlett Packard Akcje Hewlett Packard Enterprise spadły o 5,5% po tym, jak nie spełniły oczekiwań analityków dotyczących przychodów i zysków za poprzedni kwartał. Firma odnotowała zysk w wysokości 44 centów na akcję przy przychodach w wysokości 6,71 miliarda dolarów, w porównaniu z konsensusowymi szacunkami Refinitiv wynoszącymi 45 centów na akcję przy przychodach w wysokości 6,78 miliarda dolarów.

PVH Firma odzieżowa dodała 2,5% po pokonaniu oczekiwań Wall Street w poprzednim kwartale. Właściciele Tommy Hilfiger i Calvin Klein poinformowali o zyskach w wysokości 1,94 USD na akcję przy przychodach 2,12 miliarda dolarów, w porównaniu z szacunkami 1,61 centa na akcję przy przychodach 20,9 miliarda dolarów.

Pokarmy Hormelowe Akcje Hormel Foods spadły o 5,2 procent po tym, jak firma obniżyła swoje prognozy dotyczące zysków na rok podatkowy 2022. Firma spożywcza spodziewa się zysku na akcję między 1,87 a 1,97 USD, po wcześniejszym poinformowaniu o 1,87 USD na akcję i 2,03 USD na akcję.

Jesse Pound i Yoon Lee z CNBC współtworzyli reportaże