28 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Michael Thomas z New Orleans Saints spodziewał się, że będzie gotowy na bootcamp, powiedział trener Dennis Allen; James Winston jest już na boisku

Michael Thomas z New Orleans Saints spodziewał się, że będzie gotowy na bootcamp, powiedział trener Dennis Allen;  James Winston jest już na boisku

odbiorca Michael Thomas Nie brała jeszcze udziału w New Orleans Saints OTA. Ale według trenera Dennisa Allena oczekuje się, że wróci po kontuzji kostki na czas na obóz treningowy, i jest obecny i rehabilituje się z zespołem podczas swojego okresu szkolenia wolontariuszy.

Tymczasem rozgrywający James Winston Już na boisku treningowym, zaledwie siedem miesięcy po zerwaniu ACL, oba filary ofensywne wracają do siebie po poważnych kontuzjach.

29-letni Thomas opuścił cały sezon 2021 z powodu kontuzji kostki po opóźnieniu operacji więzadła mnogiego do czerwca – następnie doznał nawrotu w listopadzie, który wymagał dalszego postępowania. Najlepszy zawodnik roku NFL 2019 nie cieszył się dobrym zdrowiem, odkąd początkowo doznał kontuzji kostki w pierwszym tygodniu sezonu 2020 i opuścił łącznie dziewięć meczów w tym sezonie.

„Myślę, że radzi sobie naprawdę dobrze na odwyku. Nie jest jeszcze gotowy. Ale jest tutaj, jest na odwyku, czuje się coraz lepiej. I zdecydowanie chcemy go tutaj zabrać” – powiedział Allen. „Wiem, że pracuje nad tym, aby się z powrotem dostać. Czujemy się dobrze z tym, gdzie jest teraz”.

Zapytany, czy Thomas byłby gotowy na obóz treningowy, Allen powiedział: „To zdecydowanie nasz plan”.

„Gdybym miał kryształową kulę i mógłbym ci to wszystko powiedzieć, prawdopodobnie zarobiłbym dużo pieniędzy i zrobiłby coś innego” – powiedział Allen. „Ale tak, mamy nadzieję, że jest gotowy do wyjazdu na obóz treningowy. Za to płacimy”.

Obecność Thomasa w Ottawie była godna uwagi z powodu braku komunikacji między zawodnikiem a drużyną zeszłej wiosny – a następnie tarcia między obiema stronami po tym, jak zdecydował się poczekać do czerwca na operację.

Ale wydaje się, że to napięcie zostało rozładowane na początku zeszłego sezonu. Allen wypowiadał się pozytywnie o powrocie Thomasa do zdrowia i pozycji przez cały ten sezon, mówiąc, że jego powrót jest związany z przyszłością debiutanta Chris Olaf To tak, jakbym dodał swój wybór do draftu w pierwszej rundzie na pozycji.

READ  CBA mówi „Produktywność” dla MLB i MLBPA w przeddzień terminu

Kiedy Saints zatrudnił Olafa, Thomas natychmiast zaprosił swojego byłego kolegę z drużyny z Ohio, aby został z nim i trenował z nim przez dwa tygodnie w ich wspólnej bazie w Południowej Kalifornii.

Święci również podpisali umowę z wolnym agentem Jarvis Landry Po drafcie, gdy kontynuują odnawianie, ofensywa podań NFL jest niższa niż w poprzednim sezonie.

Jeśli chodzi o Winstona, Allen ostrzegł: „Nadal mamy sposoby, aby go przygotować”. Ale powiedział: „Myślę, że wygląda dobrze… Uwielbiamy postęp, jaki robi, kochamy to, co robi. Mamy nadzieję, że to będzie kontynuowane”.

Ponieważ OTA to praktyki bez podszewki i bezkontaktowe, trudno jest ocenić zakres ograniczeń Winstona. Ale Allen podkreślił, że Święci byliby sprytni z harmonogramem 28-latka.

„Spójrz, sposób, w jaki pracuje i jak ciężko pracuje, nie dziwi mnie” – powiedział Allen o tym, co Winston już robił na boisku. „Myślę, że musimy nadal być mądrzy w tym, co myślę, że jesteśmy. Będziemy naciskać, aby to ulepszyć, ale mimo to staramy się być mądrzy w tym”.

Zapytany, czy czuje się na początku harmonogramu, Winston powiedział: „Tak, tak. Czuję się, jakbym wyprzedził harmonogram”.

Winston powiedział, że jest zadowolony z wykonywania „powtórzeń z pełną prędkością”, aby podać piłkę, ale powiedział, że dopiero niedawno zaczął biec i jeszcze się nie potoczył.

Kilka razy dawał do zrozumienia, że ​​jest związany radą lekarzy i powiedział, że od miesięcy czuje się dobrze. Ale zgadza się, „nie ma powodu się spieszyć”.

„Zróbmy to we właściwy sposób… ponieważ mamy na to mnóstwo czasu”, powiedział Winston. „Przyjmuję ten proces i przestrzegam protokołu”. „Jestem podekscytowany i wdzięczny. Za każdym razem, gdy mam okazję wyjść na boisko i pracować z kolegami z zespołu, skorzystam z tej okazji”.

READ  US Open 2022 — zabytki, dźwięki i najlepsze momenty z trzeciej rundy