9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Marie Mara, ER i aktorka Ray Donovan, umiera w wieku 61 lat

Marie Mara, ER i aktorka Ray Donovan, umiera w wieku 61 lat

„Mary była jedną z najlepszych aktorek, jakie kiedykolwiek spotkałem” – powiedział Dorfman. „Wciąż pamiętam, jak widziałem ją na scenie w 1992 roku w „Mad Forest” Off-Broadway. Była elektryzująca, zabawna i bardzo osobista. Wszyscy ją kochali. Będziemy za nią tęsknić”.

według informacja prasowa Funkcjonariusze policji stanu Nowy Jork odpowiedzieli na wezwanie w niedzielę około 8:10 czasu lokalnego w sprawie „możliwego utonięcia”. Żołnierze i pojazd straży pożarnej i pogotowia z Cape Vincent przybyli na miejsce zdarzenia i „odkryli śmierć kobiety w rzece Świętego Wawrzyńca” – czytamy w biuletynie.

„Wstępne śledztwo wskazuje, że ofiara utonęła podczas pływania” – powiedziała policja.

Policja dodała w swoim oświadczeniu, że nie ma śladów manipulacji. Według policji Biuro Lekarza Egzaminatorów Hrabstwa Jefferson przeprowadzi sekcję zwłok w celu ustalenia oficjalnej przyczyny zgonu.

Mara miała na swoim koncie wiele ról, które obejmowały telewizję i filmy, w tym role w wielu odcinkach w programach takich jak „Dexter”, „Praktyka” i „Star Trek: Enterprise”. Prawdopodobnie najbardziej znana była z ról w „Nash Bridges”, „ER” i „Ray Donovan”.

Wśród filmów Mary znalazły się „Pan Saturday Night” i „Love Potion # 9.” Jej najnowszym osiągnięciem był film „Break Even” z 2020 roku.

READ  Jussie Smollett zostanie oskarżona o oszustwo związane ze zbrodnią nienawiści