27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

MacBook Air 2022 raczej nie będzie dostępny w wielu kolorach

MacBook Air 2022 raczej nie będzie dostępny w wielu kolorach

Od jakiegoś czasu słyszymy pogłoski o przeprojektowanym MacBooku Air, a Mark Gorman z Bloomberga kilkakrotnie donosił, że istnieje duża szansa, że ​​zostanie on pokazany na WWDC 2022. Teraz dziennikarz potwierdził, że nowy MacBook Air był „planowany”. ” do pokazania na konferencji deweloperów Apple. Twierdzi jednak, że zgodnie z oczekiwaniami może nie być dostępny w wielu kolorach.

w kilku Tweety udostępnione przez Gorman W piątek wieczorem powtórzył, że następna generacja MacBooka Air „ma być wprowadzona na WWDC” w przyszłym tygodniu. Według dziennikarza, jedynym powodem, dla którego Apple opóźniło wprowadzenie nowego laptopa na ten moment, są problemy z dostawami spowodowane: Blokady w Chinach.

Obecnie osoby szukające nowego MacBooka Air M1 w witrynie Apple mogą czekać do 3 tygodni, aby go otrzymać, na przykład Czas dostawy jest dłuższy niż zwykle. Chociaż produkty Apple borykają się z ograniczeniami podaży, MacBook Air jest jedynym komputerem Mac z dłuższymi szacunkami dostaw, co potwierdza pogłoski o nowym modelu pojawiającym się na WWDC.

MacBook Air w wielu nowych kolorach?

Jedna z plotek na temat MacBooka Air nowej generacji wskazuje, że nowy laptop będzie dostępny w kilku nowych kolorach, podobnie jak iMac M1, który jest dostępny w kolorze niebieskim, zielonym, różowym, srebrnym, żółtym, pomarańczowym i fioletowym. Jednak Gorman mówi teraz, że te plotki „mogły być przesadzone”.

Dziennikarz oczekuje, że Apple zachowa te same kolory, co MacBook Air obecnej generacji, który występuje w kolorze srebrnym, gwiezdnej szarości i złotym. Jednak nowe złoto będzie bardziej przypominało „szampana”, podczas gdy jest też możliwość nowego niebieskiego modelu – ale nic więcej.

Czego oczekujesz od nowego MacBooka Air?

na podstawie każdego Najnowsze plotkiNowy MacBook Air będzie miał zupełnie nowy wygląd inspirowany MacBookiem Pro 2021. Obejmuje to nowy wyświetlacz z cieńszymi ramkami, złącze MagSafe i przeprojektowaną klawiaturę z większymi klawiszami funkcyjnymi. Jednak inne porty, takie jak czytnik kart HDMI i SD, powinny pozostać wyłącznie w modelach Pro.

READ  Podsumowanie: Komentarze na temat Wojownicze Żółwie Ninja: Shredder's Revenge

wcześniej w tym roku, 9to5Mac wspomniany Że nowy MacBook Air (o nazwie kodowej J413) będzie miał również nowy chip Apple „M2” Silicon, który będzie oparty na chipie A15 Bionic. M2 będzie miał 8-rdzeniowy procesor, podobnie jak M1, ale tym razem z mocniejszym 10-rdzeniowym procesorem graficznym.

Oczekuje się, że nowy układ M2 zastąpi obecny podstawowy M1, a nie zaawansowane wersje M1 Pro, M1 Max i M1 Ultra. Apple pracuje również nad mocniejszymi M2 Pro, Max i Ultra dla innych komputerów Mac, ale powinny one pojawić się później.

WWDC 2022 Przyszły tydzień rozpocznie się przemówieniem inauguracyjnym w poniedziałek, 6 czerwca o godzinie 10:00 czasu PT.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple: