12 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lot został odwołany w Boże Narodzenie z powodu katastrofy Omigron.

Loty były nadal odwoływane w Boże Narodzenie, a amerykańskie linie lotnicze anulowały prawie 1000 lotów, ponieważ członkowie zespołu wzywali pacjentów z powodu szybkiego rozprzestrzeniania się wariantu wirusa koronowego Omigran.

Odwołano ponad 10 procent lotów zaplanowanych przez Delta Airlines, United Airlines i Jet Blue. FlightAware, który dostarcza dane o lotach, powiedział, że mniej niż 5 procent lotów American Airlines odwołało loty.

Liczba odwołań była już w południe w sobotę W Wigilię przekroczono sumę anulacji, Niepowodzenie dla podróżnych i linii lotniczych, którzy mają nadzieję, że ten sezon świąteczny wróci do normy. Na całym świecie odwołano ponad 2500 lotów zaplanowanych na Boże Narodzenie.

„Kilka przypadków chorobowych związanych z rządem doprowadziło do trudnej decyzji o odwołaniu niektórych lotów zaplanowanych na dzisiaj” – powiedział Derek Walls, rzecznik American Airlines, które w sobotę odwołały około 90 lotów. „Wczoraj poinformowaliśmy z wyprzedzeniem klientów, których dotyczy problem, i ciężko pracujemy, aby jak najszybciej zostali ponownie zarejestrowani”.

Oczekuje się, że dalsze problemy będą się utrzymywać. Delta, powiedział Pogoda w niektórych częściach kraju również powodowała problemyOczekuje się, że ponad 300 lotów zaplanowanych na niedzielę zostanie odwołanych. A FlightAware Inne amerykańskie linie lotnicze odwołały już 150 lotów na 26 grudnia.

Te odwołania mają miejsce w jednym z najbardziej ruchliwych okresów podróży w roku, a Amerykanie latają prawie tak samo jak przed bandą, a około 2 milionów ludzi przechodzi przez punkty kontrolne każdego dnia tygodnia, aż do Wigilii. Według Administracji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Według danych TSA, w pewnym momencie w tym roku liczba pasażerów będzie wyższa niż liczba pasażerów latających w 2019 roku.

Czas podróży nadszedł również podczas nowego wzrostu spraw Kovit. Średnio 200 000 nowych przypadków każdego dnia w Stanach Zjednoczonych Według narzędzia do śledzenia wirusa Corona New York Times, Wyższe niż średnie obciążenie sprawami w szczycie tego lata.

READ  Biden kończy 81 lat, przebacza indykom, myli Britney z Taylorem

Grupa handlowa linii lotniczych On zapytał W czwartek Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom skrócą zalecany okres izolacji dla pracowników z pozytywnym wynikiem testu na Covit-19 z 10 dni do „nie więcej niż pięciu dni” i wrócą z wynikiem negatywnym. „Powstanie Omicron może pogłębić braki kadrowe i spowodować znaczące zakłócenia w naszej sile roboczej i operacjach” – napisała linia lotnicza w liście do dyrektora CDC.

Ale związek stewardów odrzucił wniosek i powiedział CDC w czwartek, że „popieramy 10-dniowe odizolowanie obecnego zalecenia twojej agencji” i że decyzje o skróceniu czasu izolacji powinny być podejmowane przez „pracowników zdrowia publicznego, a nie linie lotnicze. ” ”.