26 kwietnia, 2024

Los Angeles Rams pokonało Cincinnati Bengals, aby wygrać Super Bowl po tym, jak WR Odell Beckham Jr. (kolano) został znokautowany

Englewood, Kalifornia – Przyszłość Los Angeles Rams Odell Beckham Jr. Doznał kontuzji lewego kolana w 3-minutowej grze bez gry, 50 sekund przed końcem drugiej kwarty Super Bowl LVI Sunday przeciwko Cincinnati Bengals i nie wrócił.

„Jeszcze nie wiemy, poczekamy, aby usłyszeć”, powiedział Beckham. CBS Sport Po meczu zapytany o rozmiar kontuzji.

Beckham biegł na prawą stronę pola przez skrzyżowanie, ale wyglądało na to, że jego lewa stopa utknęła w trawie. Upuścił podanie od pomocnika Mateusz Stafford Złapał się za lewą nogę, gdy upadł na trawę.

Beckham zdjął kask na ziemi i trenerzy sportowi szybko go obejrzeli, zanim mu pomogli. Został krótko sprawdzony w namiocie medycznym na uboczu baranów, zanim udał się do szatni.

Został wymieniony jako wątpliwy na powrót w przerwie. Mając mniej niż pięć minut przed końcem trzeciej kwarty, Rams oficjalnie zlikwidował Beckhama.

Atak Ramsów miał problemy po przegranej z Beckhamem, który dwukrotnie poddał się na 52 jardy i zdobył pierwsze przyłożenie w grze, gdy pokonał Mike Hilton W prawym rogu strefy końcowej za 17 jardów. Ale Stafford ostatecznie zaprojektował zwycięską kampanię w czwartym kwartale, wygrywając Los Angeles 23-20.

po grze, Beckham napisał na Twitterze: „To był dokładnie plan Boga”.

„Wiesz, to wszystko, o czym kiedykolwiek marzyłem” – powiedział Beckham w rozmowie z CBS Sports. „I był taki moment, kiedy byłem na zapleczu i powiedzieli mi, że skończyłem, nie mogę grać. I musiałem tam wrócić i być częścią tego, ponieważ jest o wiele większy ode mnie. I ci chłopcy sprawili, że to się stało”.

Odbiornik weteranów baranów Robert Woodsktóry nie gra od listopada z pękniętym ACL, powiedział, że odpoczywał Beckhamowi w pierwszej połowie.

READ  49ers głównym bohaterem NFL Pro Bowl 2024, w którym pominięto 9 graczy, takich jak Josh Allen i Jared Goff: Kto został pominięty?

„Tak, spędziłem z nim trochę czasu w szatni, zanim wyszedłem po przerwie i naprawdę go poniosłem” – powiedział Woods. „To trudne. Dużo miał do czynienia, powiedziałbym, że przez całą jego karierę… ale po prostu potrafił go przytulić i powiedzieć „mam rację”. Będę tu na każdym kroku. Każdego dnia na odwyk… Jest konkurentem, wiem, że wróci. Silniejszy i mam nadzieję, że wróci z nami.

Według ESPN Stats & Information Research Stafford był 2 z 6 na 25 jardów i przechwycony w pierwszej połowie po kontuzji Beckhama. Zaczął 10 z 12 na 140 jardów i dwa przyłożenia, jedno dla Beckhama.

Beckham został podpisany przez Rams po wypuszczeniu przez Cleveland Browns w połowie sezonu. Po powolnym początku kariery w Rams, Beckham przeszedł na kolejny sezon. W trzech play-offach NFC strzelił 19 goli w 23 golach na 236 jardów i przyłożenia na 31 jardów. To był tylko drugi do miedziany kubek W recepcjach i na placach.

Beckham zerwał ACL w 2020 roku, gdy był z Brownem. W przyszłym miesiącu ma stać się nieograniczonym wolnym agentem.

Brady Henderson, dziennikarz ESPN i The Associated Press, przyczynili się do powstania tego raportu.