22 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Los Angeles Rams pokonało Cincinnati Bengals, aby wygrać Super Bowl po tym, jak WR Odell Beckham Jr. (kolano) został znokautowany

Los Angeles Rams pokonało Cincinnati Bengals, aby wygrać Super Bowl po tym, jak WR Odell Beckham Jr. (kolano) został znokautowany

Englewood, Kalifornia – Przyszłość Los Angeles Rams Odell Beckham Jr. Doznał kontuzji lewego kolana w 3-minutowej grze bez gry, 50 sekund przed końcem drugiej kwarty Super Bowl LVI Sunday przeciwko Cincinnati Bengals i nie wrócił.

„Jeszcze nie wiemy, poczekamy, aby usłyszeć”, powiedział Beckham. CBS Sport Po meczu zapytany o rozmiar kontuzji.

Beckham biegł na prawą stronę pola przez skrzyżowanie, ale wyglądało na to, że jego lewa stopa utknęła w trawie. Upuścił podanie od pomocnika Mateusz Stafford Złapał się za lewą nogę, gdy upadł na trawę.

Beckham zdjął kask na ziemi i trenerzy sportowi szybko go obejrzeli, zanim mu pomogli. Został krótko sprawdzony w namiocie medycznym na uboczu baranów, zanim udał się do szatni.

Został wymieniony jako wątpliwy na powrót w przerwie. Mając mniej niż pięć minut przed końcem trzeciej kwarty, Rams oficjalnie zlikwidował Beckhama.

Atak Ramsów miał problemy po przegranej z Beckhamem, który dwukrotnie poddał się na 52 jardy i zdobył pierwsze przyłożenie w grze, gdy pokonał Mike Hilton W prawym rogu strefy końcowej za 17 jardów. Ale Stafford ostatecznie zaprojektował zwycięską kampanię w czwartym kwartale, wygrywając Los Angeles 23-20.

po grze, Beckham napisał na Twitterze: „To był dokładnie plan Boga”.

„Wiesz, to wszystko, o czym kiedykolwiek marzyłem” – powiedział Beckham w rozmowie z CBS Sports. „I był taki moment, kiedy byłem na zapleczu i powiedzieli mi, że skończyłem, nie mogę grać. I musiałem tam wrócić i być częścią tego, ponieważ jest o wiele większy ode mnie. I ci chłopcy sprawili, że to się stało”.

Odbiornik weteranów baranów Robert Woodsktóry nie gra od listopada z pękniętym ACL, powiedział, że odpoczywał Beckhamowi w pierwszej połowie.

READ  Długoletni analityk koszykówki Final Four Billy Packer, lat 82, umiera

„Tak, spędziłem z nim trochę czasu w szatni, zanim wyszedłem po przerwie i naprawdę go poniosłem” – powiedział Woods. „To trudne. Dużo miał do czynienia, powiedziałbym, że przez całą jego karierę… ale po prostu potrafił go przytulić i powiedzieć „mam rację”. Będę tu na każdym kroku. Każdego dnia na odwyk… Jest konkurentem, wiem, że wróci. Silniejszy i mam nadzieję, że wróci z nami.

Według ESPN Stats & Information Research Stafford był 2 z 6 na 25 jardów i przechwycony w pierwszej połowie po kontuzji Beckhama. Zaczął 10 z 12 na 140 jardów i dwa przyłożenia, jedno dla Beckhama.

Beckham został podpisany przez Rams po wypuszczeniu przez Cleveland Browns w połowie sezonu. Po powolnym początku kariery w Rams, Beckham przeszedł na kolejny sezon. W trzech play-offach NFC strzelił 19 goli w 23 golach na 236 jardów i przyłożenia na 31 jardów. To był tylko drugi do miedziany kubek W recepcjach i na placach.

Beckham zerwał ACL w 2020 roku, gdy był z Brownem. W przyszłym miesiącu ma stać się nieograniczonym wolnym agentem.

Brady Henderson, dziennikarz ESPN i The Associated Press, przyczynili się do powstania tego raportu.