3 maja, 2024

Lionel Messi zdobywa bramkę, Inter Miami przewaga Charlotte 4-0: AKTUALIZACJE NA ŻYWO

On gra

FORT LAUDERDALE, Floryda – Lionel Messi może potrzebować trochę więcej czasu, aby dostarczyć kultową ścieżkę dźwiękową, którą rozpieszczał fanów na początku swojej kariery w Inter Miami.

Ale Messi w końcu odniósł sukces i nie zawiódł.

Messi strzelił gola w 86. minucie i wyrównał wynik w wygranym 4:0 meczu Interu Miami z FC Charlotte w ćwierćfinale Pucharu Ligi w piątkowy wieczór na DRV PNK.

Pięć gier. Pięć zwycięstw Interu Miami.

Inter Miami w czwartej rundzie Pucharu Ligi.

Oczekują na zwycięzcę meczu Philadelphia Union – Queretaro, który zakończył się remisem w drugiej połowie, gdy mecz z Miami stał się finałem.

Messi strzelił gola w pierwszych ośmiu minutach swoich pierwszych trzech meczów dla Interu Miami. W tych meczach nawet raz się podniósł – strzelając w ósmej, siódmej i szóstej minucie.

Ale Messi nie musiał robić wczesnych przedstawień teatralnych w tej sztuce.

Joseph Martinez strzelił z rzutu karnego w 12. minucie, a Robert Taylor zdobył gola w 32. minucie i objął prowadzenie 2: 0 do przerwy.

Samobójcza bramka w 78. minucie zwiększyła prowadzenie Interu Miami nad hałaśliwą drużyną Charlotte, która nie potrafiła w pełni wykorzystać swoich szans.

A Messi odesłał fanów do domu z wynikiem i uśmiechem, po raz kolejny spełniając obsesję Messiego od czasu dołączenia do Miami Americans w zeszłym miesiącu.

W środę 16 sierpnia Inter Miami zmierzy się z Philadelphia Union w półfinale Pucharu Ligi.

To był moment, w którym czekaliśmy na więcej.

Lewy but Messiego był ostatnim szlifem w jego piątym meczu dla Interu Miami.

Messi asystował Leonardowi Campanie w 86. minucie, a Inter Miami kontynuuje passę najlepszego piłkarza na świecie.

READ  Blue Jays podpisuje kontrakt z Yusei Kikuchi

Messi strzelił osiem bramek podczas swojej kariery w Inter Miami w drodze do swojego piątego zwycięstwa.

Obecność Leo Messiego była odczuwalna, a Inter Miami dzieli mniej niż 20 minut od objęcia prowadzenia i zdobycia Pucharu Ligi.

Messi przesunął się środkiem, a jego podanie do Diego Gomeza sprawiło, że Charlotte była zdenerwowana.

Gomez posłał piłkę do środka, ale wślizgujący się obrońca – Adelson Malanda z Charlotte – strzelił gola samobójczego, który dał Interowi prowadzenie 3:0 pod koniec drugiej tercji.

Messi prawie zdmuchnął dach – cóż, to odkryty stadion – przy Inter Miami.

Robert Taylor znalazł Messiego na środku boiska, gotowego do lewego buta, który wywołałby drugą połowę pieszego.

Ale kopnięcie Messiego zostało zablokowane przez Adelsona Malandę z Charlotte w 70. minucie.

Messi pozostał jak dotąd bez bramek w swoim piątym meczu z Interem Miami.

Taylor, który strzelił gola w pierwszej połowie, został następnie zmieniony wkrótce potem.

Podczas gdy Messi rozegrał pierwszą połowę bez wydarzeń, jak na swoje standardy, jemu i jego kolegom z Interu Miami brakuje drugiej połowy do awansu do półfinału Pucharu Ligi.

Joseph Martinez i Robert Taylor strzelili dwa gole dla Miami w pierwszej tercji i objęli prowadzenie 2:0 w szatni.

Messi oddał jeden strzał na bramkę, krótkie kopnięcie lewą nogą, którego bramkarz bronił obiema rękami w 30. minucie.

Jeśli Inter Miami zakwalifikuje się, zmierzy się ze zwycięzcą meczu Philadelphia Union – Queretaro, który zostanie rozegrany dziś wieczorem. Filadelfia prowadzi 1:0 na początku.

Półfinały Pucharu Ligi zostaną rozegrane 16 sierpnia.

Messi pozostaje bez punktów, ale Inter Miami prowadzi 2:0 nad Charlotte.

Robert Taylor strzelił gola w 32. minucie i podwyższył prowadzenie.

Prawa stopa Taylora trafiła w lewy róg siatki, stając się jego czwartym golem w meczu Pucharu Ligi.

READ  Bryce Harper wyrzucił Phillies po wtargnięciu do ziemianki Rockies

Taylorowi pomagał DeAndre Yedlin.

Cóż, dobra passa Messiego skończyła się w pierwszych dziesięciu minutach.

Ale dwie minuty później Inter Miami był na tablicy.

Joseph Martinez strzelił w 12. minucie z rzutu karnego, dając Interowi prowadzenie 1:0, wykorzystując rzut karny Charlotte.

Wszystkie mecze Interu Miami są dostępne do obejrzenia Karnet sezonowy MLS NA Wielbłąd.

Ale fani szukający darmowej gry do obejrzenia: Inter Miami Puchar Stanów Zjednoczonych Mecz półfinałowy, który odbędzie się 23 sierpnia, będzie można oglądać na żywo CBS Sports Golazo.

Jeśli oglądasz dzisiejszy mecz, złap Messiego wcześniej.

Messi strzelił gola w pierwszych 10 minutach ostatnich trzech meczów. Z każdym kolejnym meczem zdobywa coraz więcej bramek.

• W swoim pierwszym starcie strzelił gola w ósmej minucie.
  • W kolejnym starcie strzelił gola w siódmej minucie.
  • Strzelił gola w szóstej minucie swojego ostatniego startu.

Czy Messi może strzelić gola w ciągu pięciu minut?

Messi jest już jednym z najlepszych strzelców w historii Interu Miami w czterech meczach swojej kadencji w MLS.

Z siedmioma golami Messi zajmuje czwarte miejsce w historii franczyzy z trzema innymi graczami: kolegą z drużyny Josephem Martinezem oraz byłymi graczami Interu Miami, Luisem Morganem i Rodolfo Pizarro.

Następny gol Messiego da mu z kolegą z drużyny Robertem Taylorem (8) trzecie miejsce w historii Interu Miami.

Wtedy naprawdę zaczyna się wspinaczka.

Leonardo Campana jest drugi w historii z 16 bramkami, a Gonzalo Higuain jest pierwszy w historii z 29.

Messi, Sergio Busquets i Jordi Alba – dawne gwiazdy Barcelony – rozpoczną dziś swój drugi mecz dla Interu Miami.

Oto wyjściowe składy obu drużyn:

Messi ma trzy łuki, czyli dwa gole, które strzelił w każdym z ostatnich trzech meczów. Jego pierwszy gol w każdym meczu padł przed 10 minutą. Dlatego Inter Miami szybko wystartował w meczach, które rozpoczął Messi.

Ostatni mecz Messiego, jego pierwszy na wyjeździe w Dallas, strzelił gola z rzutu wolnego w 85. minucie, aby zakończyć powrót Interu Miami w remisie 4-4, który zakończył się rzutami karnymi. Inter Miami pokonał Dallas 5:3 na PKs.

READ  Harmonogram Mistrzostw Świata 2022 – Grupy, Kalendarz, Harmonogram meczów, Drabinki

Messi strzelił także zwycięskiego gola w swoim pierwszym meczu z Interem Miami w dogrywce.

Messi rozegrał całe spotkanie w każdym z dwóch ostatnich meczów dla Interu Miami. Zszedł z ławki w swoim debiucie i trwał do 78 minut w swoim drugim meczu.

Jeśli Inter Miami wygra dziś wieczorem, zwycięzca zmierzy się z Philadelphia Union-Queretaro w półfinale 16 sierpnia.

Jeśli Inter Miami odpadnie z Pucharu Ligi, następny mecz zespołu odbędzie się 23 sierpnia przeciwko FC Cincinnati w US Open Cup.

To turniej z 47 drużynami, który jest pełen dziur Liga piłkarska Drużyny przeciwko drużynom w meksykańskiej lidze MX.

Mecze ćwierćfinałowe odbędą się w piątek. Mecze półfinałowe odbędą się 16 sierpnia. Finał i mecz o trzecie miejsce odbędą się 19 sierpnia.