27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lego przygotowało się na pytania dotyczące Youngkin, krytycznej teorii rasy Wirginii.

Lego przygotowało się na pytania dotyczące Youngkin, krytycznej teorii rasy Wirginii.
Symbol zastępczy podczas wczytywania akcji artykułu

RICHMOND – Grupa Lego dostarczyła plik duży prezent do gubernatora Glenna Yongkina (z prawej) w tym tygodniu z planami otwarcia wartej miliardy dolarów fabryki w hrabstwie Chesterfield, ale na krótko opublikował dokument z często zadawanymi pytaniami, który wydawał się zdystansować firmę od konserwatywnego stanowiska Yongkina w kwestii rasy i środowiska.

FAQ nie jest już dostępne online, ale było oglądane przez kilku reporterów – przynajmniej jeden z nich Opublikuj jego zdjęcia na Twitterze. Kiedy on był Firma Walta Disneya W sprzeczności z polityką LGBTQ na Florydzie, a duże firmy często podejmują decyzje biznesowe w oparciu o kwestie społeczne, dokument podkreśla pytania o to, czy przechylenie Yongkina na prawo wpłynie na reputację Wirginii w świecie biznesu.

Zauważając, że Youngkin „uczynił zakaz „krytycznej teorii rasowej” w klasach K-12 ostoją swojej polityki, FAQ zakwestionowało, czy Lego popiera to stanowisko.

„Sprzeciwiamy się rasizmowi i nierówności”, powiedziała firma w odpowiedzi na swoje pytanie, dodając, że Lego „przekazał darowizny organizacjom, które wspierają czarne dzieci i edukują wszystkie dzieci na temat równości rasowej”.

Innym pytaniem było, dlaczego firma znajduje się „w stanie, w którym gubernator wspiera energetykę nieodnawialną, np. węgiel, a krytykuje inwestycje w energię odnawialną?”.

Sam Lego odpowiedział, że przeprowadził rozległe badania nad tym krajem i jest przekonany, że jest on w stanie wdrożyć „ambitny program zrównoważonego rozwoju”. Nowy obiekt, który ma zatrudnić ponad 1700 osób, ma być neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla i wyposażony w elektrownię słoneczną.

„Wirginia jest jednym z kilkudziesięciu stanów, które zobowiązały się do 100% neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla. Cieszymy się, że możemy wykonać swoją część, inwestując w lokalną elektrownię słoneczną, aby zapewnić energię potrzebną do zasilania naszej elektrowni” Ciąg dalszy FAQ.

READ  Kanadyjskie Koleje CP wyłączają kolej, strajk robotników

Yongkin zatrzasnął ambitnych Agenda Energii Odnawialnej W zeszłym roku, kiedy Demokraci kontrolowali Zgromadzenie Ogólne i Pałac Gubernatora, uchwalili i zobowiązali się to zrobić chwycić stan Z Regionalnej Inicjatywy na rzecz Gazów Cieplarnianych – wielokrajowego porozumienia ustanawiającego rynek typu cap-and-trade dla kredytów węglowych.

FAQ zostało krótko wymienione w środę wśród arkuszy informacyjnych i filmów opublikowanych przez zewnętrzną firmę Lego zajmującą się public relations na temat reklamy.

Grupa Lego powiedziała w czwartek wieczorem w pisemnym oświadczeniu, że „dokument był wyłącznie do użytku wewnętrznego i został omyłkowo udostępniony”, dodając, że firma „nie może się doczekać rozpoczęcia prac” w zakładzie „i przyczynienia się do lokalnej gospodarki i społeczności. Zakład ma zostać otwarty w drugiej połowie 2025 roku.

Rzeczniczka Yongkin, Macaulay Porter, odmówiła komentarza, chociaż powiedziała, że ​​nie jest świadoma usunięcia FAQ.

Virginia zdobyła nagrodę CNBC w imieniu Najlepszy kraj dla biznesu Przez dwa kolejne, bezprecedensowe lata, w obu przypadkach za demokratycznego gubernatora Ralpha Northama. Nagroda wyróżniła Wirginię za jej kompleksową politykę, taką jak wymagania dotyczące różnorodności dla agencji stanowych, rozszerzony dostęp do głosowania i ochrona przed dyskryminacją dla pracowników LGBT.

Youngkin został zidentyfikowany dla Praktyki różnorodności Kiedy był współdyrektorem generalnym firmy private equity należącej do The Carlyle Group, od zeszłego roku przyjął znacznie ostrzejsze stanowisko.

Wezwał czerwoną bazę Partii Republikańskiej ze strasznymi ostrzeżeniami teoria wyścigu gotówkowego, akademickie ramy badania rasizmu systemowego, które nie istniały w programie nauczania K-12 w Wirginii, i uczynił zakaz tego tematu jego pierwszym działaniem wykonawczym jako konserwatysta. Rozpoczęła również próbę Oczyszczająca równość rasowa Programy ze szkół i ustalonelinia brzegowa„Rodzice mogą oskarżyć nauczycieli lub administratorów o narażanie dzieci na tematy, które uznają za niewłaściwe.

Za rządów Yongkina państwo nadal tworzyło nowe przedsiębiorstwa, które określały rozwój gospodarczy jako priorytet. Oprócz promowania reklamy Lego, Yongkin promował ostatnie decyzje przez Boeing A Raytheon Przeniesienie siedziby firmy do Arlington.

READ  Kto będzie podróżować na pokładzie statku kosmicznego Blue Origin w czwartek?