24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

LeBron James: Po powrocie supergwiazdy fani są poza grą, a Lakers pokonali Clutch 3 w zwycięstwie OT

ten Szafki LA Starr po raz pierwszy wrócił na kort po swojej drugiej dymisji w karierze przeciwko Detroit Pistons w niedzielę, a 36-latek dał upust swojej frustracji z powodu pozostałego 124-116 zwycięstwa w dogrywce nad Indiana Pacers w Indianapolis.
Chociaż nie Antoniego Davisa Z powodu choroby James awansował z najwyższym w sezonie 39 punktami – z których siedem w dogrywce – z sześcioma asystami i pięcioma zbiórkami, aby wyciągnąć swój zespół poza linię mety.

Gdy Indiana spadł 8-12 na wschodzie, punktowany Malcolm Procton dał Pacers prowadzenie z 28 punktami, siedmioma zbiórkami i dwoma asystami.

Lakers przegrywali przez większość meczu, awansując po raz pierwszy pod koniec czwartej kwarty, a Pacers sparowali Justina Hollidaya i Chrisa Duarte, doprowadzając do dogrywki dwie „trójki” przed ostatnimi 30 sekundami.

Enter James: 17-krotny All-Star rzucił dwie potrójne sprzęgło i wyprzedził Pacers w OT, podczas gdy Lakers nawet złapali się na nerwy rekordem 10-10 sezonu.

Zakończ odtwarzanie

Lakers mieli kolejne wyjście w grze, ale tym razem nie był to gracz. W niedzielę był tam James Zwolniony Po jego bezpośrednim kontakcie z tłokową gwiazdą Isaiah Stewart – konfrontacja Stewarta wywołała reakcję i walkę na boisku.

Stewart został zawieszony na dwa mecze przez NBA za „eskalację” sytuacji i „wielokrotne i agresywne” podążanie za Jamesem, który otrzymał zakaz jednego meczu za uderzenie w środek tłoka „nieznośnie” w twarz.

W środku dogrywki James zwrócił się do sędziego i skinął na dwóch kibiców siedzących z boku boiska. Para została później bezpiecznie ewakuowana z Cainbridge Fieldhouse.

James wskazał na parę fanów dla bezpieczeństwa, a następnie zostali wyrzuceni z areny.

„Istnieje różnica między kibicowaniem swoim domowym wierzącym, kibicowaniem swoim wrogom i nie chcieniem, aby wrogowie wygrali, i są chwile, kiedy przesadza to z obscenicznymi gestami i słowami” – powiedział James dziennikarzom.

„Nie powinniśmy tolerować nikogo w naszej grze. Nie powinienem tego mówić fanowi, a fan graczowi”.

READ  Krater Nadir: Naukowcy odkrywają podwodny krater o szerokości 5 mil, który powstał po wyginięciu dinozaurów

James dalej rzucił światło na jego własny wyjazd w niedzielę, ujawniając, że nie rozmawiał ze Stewartem o incydencie, który, jak powiedział, był ściśle „przypadkowy”.

– Poszedłem go przeprosić i widziałeś, co się potem stało – powiedział James.

„Oczywiście przez przypadek nie jestem tego typu graczem. Nienawidzę tego, co jest po tym zwiększone. Myślałem, że należy to wyeliminować z powodu tego, co się potem stało… ale nie sądzę, że to zawieszenie, gwarancja ”.

Broniony przez Procton Jamesa Pacersa.

„Działanie dostosowane do wieku”

Z dala od dramatu wyjścia, trener Lockers, Frank Vogel, był zachwycony powrotem swojej supergwiazdy i był świadkiem „występu na wieki”.

„Wiem, że chce dostać to „W” – powiedział Vogel.

„Naprawdę chciał zagrać w tym meczu Knicks, nie może się tego doczekać każdego roku. Więc odskocz dziś wieczorem, aby osłabić obronę i znieść poczucie winy w taki sposób, w jaki to zrobił – to występ na wieki”.

Gdzie indziej Golden State Warriors pokonali Philadelphia 76ers 116-96. W rodzinnym romansie Warriors 'Steph Curry przejął 25-punktową przewagę liderów Konferencji Zachodniej z 25-punktową przewagą nad swoim młodszym bratem Sethem.

W przypadku serii The Streaks, Phoenix Suns kontynuowali swoją gorącą formę, odnosząc 14. zwycięstwo z rzędu – pokonując Cleveland Cavaliers 120-115 – podczas gdy Houston Rockets objęło 15-meczową porażkę, z oszałamiającym wynikiem 118-113 z Chicago. Byki.