27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Late Show” wstrzymuje produkcję, Stephen Colbert wykazuje objawy COVID

„Late Show” wstrzymuje produkcję, Stephen Colbert wykazuje objawy COVID

Nagrywanie „The Late Show With Stephen Colbert” zostało zawieszone do „dalszego powiadomienia”, ponieważ gospodarz talk-show „doświadcza objawów zgodnych z nawracającym COVID”, zgodnie z tweetem z konta programu. Opublikowano w poniedziałek po południu.

Colbert wcześniej uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa mniej niż miesiąc temu. Według tweeta Od 21 kwietnia pisał wtedy, że „w zasadzie wszystko w porządku” dzięki szczepieniu i żartował: „To po prostu dowodzi, że zrobiłbym wszystko, aby uniknąć wywiadu z Jasonem Batemanem”, odnosząc się do zaplanowanego na ten wieczór wywiadu. z gwiazdą, sławny Ozark.

W poniedziałek polityczny śmiesznik po raz kolejny rzucił światło na swój pozytywny test, tweetując: „Gorej. Kontynuacja. Nigdy”.

Poniedziałkowe ogłoszenie wskazywało, że Colbert – który nadaje swój program w CBS – „będzie odizolowany przez kilka dni”.

To może być druga panika Stephena Colberta z powodu COVID-19 w niecały miesiąc.
Scott Kowalschek/CBS

Towarzysz późnej nocy talk show Jimmy Kimmel Ostatnio też przegapił nagranie Jego seria ABC po zarażeniu wirusem. Komik Mike Berpiglia, lat 43, tymczasowo przejął obowiązki gospodarza 54-latka i Dołącz rozmowę z Kevinem Hartem O konsekwencjach człowieka Atakowanie Dave’a Chapelle’a Ostatnio na scenie w Hollywood Bowl.

READ  „Flip or Flop” kończy dokładnie to, czego chcieli Tarek El Moussa i Christina Hack