27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jimmy Kimmel rozrywa wszystkich na strzępy w Upfronts Roast; Pozytywny wynik testu na Covid dzisiaj – termin

Jimmy Kimmel rozrywa wszystkich na strzępy w Upfronts Roast;  Pozytywny wynik testu na Covid dzisiaj – termin

w odróżnieniu osiągnięcie sobie, Jimmy Kimmel Nie mieszka już dziś na scenie w Nowym Jorku po raz pierwszy od 2019 roku Ponowny wynik testu na obecność Covid? DisneyCEO, streamuj marzenia i oferty stare i nowe.

ABC Upfront 2022: pełne omówienie terminu

Chociaż nie pojawia się osobiście w City Basketball przy Pier 36 na końcu ogona Przedstawiony CEO Bob Chabek Prezentując pełne dzwonki i gwizdki z mosiądzu House of Mouse i najwyższej klasy talent, proteus Kimmel był nadal w dobrej formie i ognistym po dwóch latach hipotetycznego pieczenia spowodowanego pandemią. „Nie odrzucamy cię, opowiadamy ci historie” – stwierdził po rozerwaniu Disneya „aroganckich drani” na Netflix I wszystkich ich wspólnych konkurentów. „Pamiętaj tylko, ta firma jest właścicielem wszystkiego. Jesteśmy właścicielami Myszki Miki, Spider-Mana, Muppetów, Simpsonów, Kardashianów, zaklęty. Posiadamy to wszystko! „

„Mamy dość siły, aby zbudować Gwiazdę Śmierci – to kolejna rzecz, którą mamy!”

Jesienny harmonogram ABC 2022-23 zawiera „Bachelor in Heaven”, „Abbott”, „Big Sky”, „AMLT” i „Wonder Years”

Nawet jak na jego wysokie standardy, tegoroczna mniej więcej 15-minutowa rutyna miała coś dla każdego i pomieściła wszystkich, może nawet więcej niż wcześniej – i policzek lub dwa, jeśli wiesz, co mam na myśli.

Oto niektóre z najlepszych popołudniowych czarnuchów Kimmel Zoomed-in:

plątanina boba
Dyrektor generalny Disneya nigdy wcześniej nie mówił otwarcie, a teraz wiemy, dlaczego. Bob, myślę, że mówię w imieniu nas wszystkich, kiedy mówię: „Nie możemy się doczekać, kiedy cię zobaczymy Ji Jin 2. „

Disney
Disney był bardzo zaangażowany w bycie inkluzywnym i wrażliwym kulturowo, odkąd… wszyscy zaczęli się na nas wściekać, ponieważ my tego nie zrobiliśmy. Ale czego oczekujesz? Mamy 100 lat. Ta firma ma już sto lat. To nasza setna rocznica i będziemy świętować ten kamień milowy tak jak Disney – rysując z niego żywe istoty! „100 lat cudów”. Czy to nie przedstawienie? Fred Savage został wyrzucony zeszły tydzień?

READ  Art Robe, który wprowadził rytm i blues do mainstreamu, umiera w wieku 104

Licencjat
Wiele osób zastanawia się, jak zachowamy Niezamężna Nowa franczyza – a odpowiedź jest bardzo prosta: nie jesteśmy. Będziemy robić to samo, dopóki wszyscy nie zachorują na opryszczkę.

Lis
Co powiesz na te skurwiele w Lis wczoraj? Po dwóch latach mówienia wszystkim, że Covid to mistyfikacja, nakłaniają cię do wzięcia Ubera, aby obejrzeć taśmę! Czy mogą to zrobić? A co najważniejsze, dlaczego tego nie zrobiliśmy?

Netflix
Co roku mówię: „Pieprzyć Netflixa”. W tym roku to się spełniło, muszę przyznać, po tym, jak przez lata patrzyłem, jak te aroganckie dranie duszą z nas życie, naprawdę fajnie ich widzieć Regresja do sprzedaży reklam.

NBC
Jedyna smutna rzecz na końcu to my byli Rankingi Zimowych Igrzysk Olimpijskich. NBC wypłaciło prawie 8 miliardów dolarów – za to, co okazało się najniżej ocenianymi igrzyskami olimpijskimi w historii. Co zaskakujące, widzowie nie sądzili, że oglądanie łyżwiarzy skaczących w cieniu opuszczonej elektrowni jądrowej było szczęśliwą historią roku.

Uruchamiają się ponownie Skok kwantowy I Sąd nocny. To nie tak Harmonogram jesienny. To są taśmy, które znajdziesz na magnetowidach twojego zmarłego wuja.

ABC
Nie mamy Olimpiady. Młody Sheldon Albo 14 programów o Chicago – ale czy wiesz, co mamy? Nathan jebany Fillion.

Błękitna krew
Fox nie zadał sobie trudu, aby opublikować wczorajszy jesienny harmonogram. Co nie ma sensu. Dlaczego tak z góry? Na przykład, co by było, gdyby CBS zdecydowało się nie wypuszczać jesiennego harmonogramu? Jeśli nie ma harmonogramu na jesień, skąd o tym wiemy Błękitna krew Nadal na antenie? Jest, dzięki Bogu. Odnowienie CBS Błękitna krew – Często znany również jako Magnum Pee – przez kolejne 18 sezonów. Wraz ze wszystkimi innymi starymi pokazami dla seniorów.

READ  Kourtney Kardashian i Travis Parker (prawdziwy) pobrali się w Santa Barbara

Sieć telewizyjna i nadawcza
Bądźmy szczerzy: nasze dni są policzone. Oczywiście serpentyny miażdżą nas. Jesteśmy faksem pięć lat po tym, jak wymyślili e-mail. Teraz widzimy w telewizji to, co poczuł koń, gdy po raz pierwszy zobaczył Model T. Wiesz, jaki wielki plan ABC ma na odzyskanie widzów? Zaprosić Willa Smitha na przyszłoroczne rozdanie Oskarów — i pozwolić mu porozmawiać z każdym, kogo zechce. Co jeszcze możemy zrobić? Konkurowanie z Disney Plus, Hulu Plus, Paramount Plus, Discovery Plus i Apple TV Plus ma wiele zalet – jest tam Plusterf*ck.