29 kwietnia, 2024

Lamar Jackson został wykluczony z gry Ravens po kontuzji kolana

Wrony z Baltimore Rozgrywający Lamar Jackson opuścił niedzielny mecz vs Denver Broncos Według zespołu na początku drugiej kwarty z powodu kontuzji kolana. Później zostaje wyeliminowany z gry.

Kopia zapasowa QB Tylera Huntleya przyszedł go zastąpić.

Wygląda na to, że Jackson został kontuzjowany z powodu ataku rozgrywającego Broncos Jonathana Coopera. Kiedy zszedł z boiska, skierował się prosto do niebieskiego namiotu medycznego, ale nie został tam długo i wszedł do szatni.

Jackson zmagał się z kontuzją biodra i chorobą przez ostatnie kilka tygodni, ale w zeszłym tygodniu leczył kontuzję łydki, która ograniczyła go do środowych treningów. Był w stanie w pełni trenować w czwartek, a Kruki usunęły go z raportu kontuzji w piątek.

Kiedy Jackson opuścił boisko, wykonał 3 z 4 podań na 11 jardów i miał jedno prowadzenie na 9 jardów. Kruki przegrały z Broncos 3: 0. Podczas pierwszego przejazdu Huntleya w Baltimore poprowadził drużynę aż do czerwonej strefy, ale nie był w stanie przekonwertować na trzecią stratę i długą i wymusił rzut z gry, aby zremisować na 3-3. Do przerwy Broncos prowadzili 6:3.

Rozgrywający Ravens, Lamar Jackson, opuścił niedzielny mecz przeciwko Broncos z powodu kontuzji. (Zdjęcie: Rob Carr/Getty Images)

READ  Carlos Correa i Bliźniacy przyspieszają rozmowy, ponieważ umowa z Metsami pozostaje w zawieszeniu