29 kwietnia, 2024

Kowboje vs. Colts: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, skróty i analizy dla „Sunday Night Football”

Kowboje vs.  Colts: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, skróty i analizy dla „Sunday Night Football”

W przerwie 13. tygodnia edycji „Sunday Night Football” Dallas Cowboys prowadzą z Indianapolis Colts 21-13.

Atak Dallas w pierwszej połowie był w górę iw dół, z dwoma wczesnymi przyłożeniami, w których Cowboys poruszali się piłką ze względną łatwością (12 zagrań, 73 jardy; 6 zagrań, 56 jardów), a CeeDee Lamb obserwował (3 złapania, 48 ​jardów; 2 prowadzi, 23 jardy) i Tony’ego Pollarda (8 prowadzi, 34 jardy; 2 łapie, 15 jardów) znalezienie strefy końcowej, ale także dwa z trzech i brutalne przechwycenie Daka Prescotta po zaledwie kilka zagrań, na których już miał zostać złapany.

Indianapolis otrzymał dwa krótkie przejazdy z gry i zamienił je na rzuty z gry, podczas gdy przyłożenie zespołu nastąpiło po pięciu meczach na 79 jardach w pierwszej kwarcie. W dwóch ważnych zagraniach Indy wykorzystał każdy zewnętrzny rzut rożny Dallas, kiedy Alec Pierce (1 chwyt, 45 jardów) pokonał Anthony’ego Browna głęboko w polu, uzyskując duży zysk, a następnie Ashton Doolin (1 chwyt, 14 jardów) złapał Trevona Diggsa na ruch Podwój, aby zdobyć punkty czerwonej strefy.

Colts mieli szansę odzyskać prowadzenie pod koniec drugiej kwarty, ale Matt Ryan złapał podanie przez Browns, a następnie został wyrzucony przez Malika Hookera. Powrót Hookera zepchnął Dallasa do strefy punktowej, gdy Prescott znalazł Michaela Gallupa (2 chwyt, 20 jardów) na przyłożenie, aby zwiększyć przewagę Dallasa.

Czy Cowboys podtrzymają passę zwycięstw, czy też Colts wrócą? Wkrótce się dowiemy. W międzyczasie trzymaj go zamkniętego na naszym blogu na żywo przez resztę wieczoru, ponieważ będziemy aktualizować statystyki, wyniki i funkcje.

READ  Rams Points vs. Bills: Josh Allen rzuca trzy punkty, biegnie na jeden, gdy Buffalo dominuje w drugiej połowie