23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kursy PLTR spadają, gdy zarobki Palantir spadają, prognozy przychodów rosną zgodnie z szacunkami

Kursy PLTR spadają, gdy zarobki Palantir spadają, prognozy przychodów rosną zgodnie z szacunkami

Palantir . techniki (PLTR) w czwartek podał wyniki kwartalne w grudniu poniżej szacunków, podczas gdy przychody przekroczyły cele Wall Street. Akcje PLTR spadły, ponieważ prognozy przychodów za kwartał marca przekroczyły wcześniejsze oczekiwania.
xPalantir z siedzibą w Denver podał wyniki finansowe za czwarty kwartał przed otwarciem rynku. Akcje Palantir spadły o 13,2% do 12,12 we wczesnej fazie handlu giełda dzisiaj.

Akcje PLTR spadły o 24% w 2022 r., wchodząc w raport zysków.

Zysk Palantir za trzy miesiące zakończone 31 grudnia wyniósł po korekcie 2 centy na akcję. Producent oprogramowania do analizy danych powiedział, że przychody wzrosły o 34% do 433 milionów dolarów.

Tymczasem analitycy spodziewali się, że Palantir zarobi 4 centy na przychodach w wysokości 418 milionów dolarów.

Zapasy PLTR: Prognoza przychodów według szacunków

Na bieżący kwartał kończący się w marcu Palantir prognozuje przychody w wysokości 443 mln USD. Analitycy ankietowani przez FactSet spodziewali się, że przychody w pierwszym kwartale wyniosą 439 mln USD.

W miarę zbliżania się raportu o zyskach, akcje Blantyre mają względną ocenę siły zaledwie 12 z 99 najlepszych możliwych, według Kontrola zapasów IBD.

Dodatkowo, raport zysków Palantir pojawia się w kontekście zwiększonych inwestycji producenta oprogramowania dla przedsiębiorstw w spółki akwizycyjne o specjalnym przeznaczeniu. Ponadto SPAC zbierają pieniądze w ramach pierwszej oferty publicznej w celu dokonania przejęć.

Agencje rządowe wykorzystują Palantir do zbierania informacji wywiadowczych, zwalczania terroryzmu i celów wojskowych. Ponadto producent oprogramowania zamierza rozszerzyć działalność na sektory opieki zdrowotnej, energetyki i produkcji.

Jeśli jesteś nowy w IBD, rozważ przyjrzenie się system obrotu akcjami i Podstawy CAN SLIM. Wyróżnić wzory wykresów Jest to jedna z kluczowych wytycznych inwestycyjnych.

IBD oferuje szeroką gamę Listy wzrostu zapasówLubić tabela wyników. Inwestorzy mogą również tworzyć listy obserwacyjne, znajdować firmy w pobliżu profilu kup punktlub tworzyć własne ekrany w IBD Market Smith.

READ  Rynki europejskie rozwijają się wsparte danymi o inflacji; Stoxx 600 w górę o 1%

Obserwuj Reinhardta Krause’a na Twitterze Umieść tweeta Aktualizacje dotyczące sieci bezprzewodowych 5G, sztucznej inteligencji, bezpieczeństwa cybernetycznego i przetwarzania w chmurze.

Najlepszy wzrost do kupowania i oglądania: zobacz aktualizacje notowań giełdowych IBD

Jak używać 10-tygodniowej średniej ruchomej do kupowania i sprzedawania?