28 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Królowa zachowuje „fajną” rodzinną tajemnicę podczas święta Platynowego Jubileuszu | Królewski | Aktualności

Królowa zachowuje „fajną” rodzinną tajemnicę podczas święta Platynowego Jubileuszu |  Królewski |  Aktualności

Bliski przyjaciel księcia Karola i dziennikarz Giles Brandreth opowiadał o Weekendzie Jubileuszowym w odcinkach podcastu Commonwealth Poetry, który prowadzi wraz ze swoją córką Avrą. Pan Brandreth wspomniał o swojej rozmowie z księciem Walii i księżną Kornwalii, mówiąc, że byli w „dobrym” stanie.

Dodał: „To było przed zabawnym pokazem i cieszyli się koszulą corgi. Byli zadowoleni z tego, jak [the event] Miałem zamiar.”

Impreza Jubileuszowa rozpoczęła się w sobotę 4 czerwca niespodzianką przedstawiającą królową przy filiżance herbaty z misiem Paddington siejącym spustoszenie w pałacu.

Nakręcony w zamku Windsor przez pół dnia serial rozgrywa się w Pałacu Buckingham, gdy para wyraża wspólną miłość do kanapek z marmoladą.

Dwuipółminutowy film pokazuje, jak królowa wreszcie ujawnia zawartość swojej torebki, która okazuje się być zapasową kanapką z dżemem na wypadek sytuacji awaryjnych.

Planowanie klipu zajęło kilka miesięcy i zobaczyłem, jak niedźwiedź podnosi kapelusz, aby odsłonić swoją kanapkę z marmoladą.

„Tak jak ja”, odpowiedziała Jej Wysokość, kiedy otworzyła torbę i powiedziała: „Zatrzymaj mnie tutaj”, podnosząc kanapkę.

„Szczęśliwego jubileuszu, madame” Paddington zwrócił się do królowej „I dziękuję. Za wszystko”.

Król odpowiedział: „To bardzo miłe”.

Sekwencja zakończyła się, gdy zarówno Monarch, jak i Paddington wkroczyli w kultowy rytm „We Will Rock You” królowej, otwierając koncert jubileuszowy.

Czytaj więcej: Kryzys energetyczny: Wielka Brytania szykuje się na wyjście „setek milionów”

„Ciepło i hojność Jej Królewskiej Mości było dla mnie przyjemnością”.

Według doniesień asystenci pracujący w pałacu nie chcieli „zepsuć magii” i ujawnić, jak kręcono klip.

Jednak Ben Wishaw, który podkłada głos Paddingtonowi i gra Q w ostatnich filmach o Jamesie Bondzie, powiedział wcześniej, że został nakręcony z mechaniczną głową niedźwiedzia, a efekty wizualne zostały później dodane cyfrowo.

Pojawiły się doniesienia, że ​​szybko rozprzestrzeniający się lunch między peruwiańskim niedźwiedziem a Jej Wysokością przyniósł 200 milionów funtów w reklamie, a wielu chciało zobaczyć więcej pary.

READ  Sędziowie kwestionują roszczenie o immunitet Teksasu w procesie weterynarza