18 maja, 2024

Koszykówka stanu Michigan zaczęła się powoli, ponownie przegrywając z Wisconsin 81-66

MADISON, Wisconsin — Wydawało się, że coś takiego nigdy wcześniej nie zdarzyło się w koszykówce stanu Michigan.

Tyson Walker nigdy nie odchodzi. AJ Storr jest nie do zatrzymania. Spartanie nigdy nie prowadzili w tym sezonie po raz drugi z numerem 10 w stanie Wisconsin, które w piątkowy wieczór na Kohl Center zakończyło serię zwycięstwem 81-66.

Walker zakończył mecz z 11 punktami i pięcioma asystami, ale w pierwszej połowie zdobył zaledwie cztery punkty i strzelał 4 z 14 dla MSU (12-8, 4-5 Big Ten), który przerwał passę trzech zwycięstw z rzędu. AJ Hoggard zdobył 11 ze swoich 19 punktów w drugiej połowie i dołożył do tego cztery asysty.

Malik Hall dodał 13 punktów, a Jaden Akins 10 dla Spartan, którzy we wtorek wieczorem wracają do domu na pierwszy z dwóch meczów w tym sezonie z rywalem Michigan. Komunikat zostanie ogłoszony o 21:00 i będzie transmitowany online wyłącznie w programie Peacock in MSU, podczas drugiej próby zdobycia 700. zwycięstwa w karierze przez trenera MSU Toma Izzo.

Storr zakończył mecz z 28 punktami, trafiając 9 z 17 rzutów, co pomogło Wisconsin (16-4, 8-1) umocnić się w walce o pierwsze miejsce w Wielkiej Dziesiątce. Steven Kroll dodał 15 punktów i siedem zbiórek, a Badgers wygrali po raz 15. w 17 meczach, w tym 9 z 11 od pokonania Spartan 5 grudnia w Breslin Center.

Wisconsin zakończył mecz z prowadzeniem 35-25, w tym 12 zbiórek w ofensywie, które dały 17 punktów drugiej szansy.

Wczesne problemy z błędami dla Hall

Wisconsin wygrało pierwsze spotkanie obu drużyn w East Lansing wynikiem 70-57 w meczu, w którym MSU nigdy nie prowadziło. Badgers rozpoczęli to spotkanie serią 20-8 w ciągu pierwszych 9 i pół minuty i nie stanowili żadnego wyzwania.

W rewanżu Spartanie ponownie nie wyszli na prowadzenie i już w 8 minucie meczu stracili przewagę 20-11 po rzucie za trzy punkty Essegiana.

READ  Dallas Cowboys QB Dak Prescott ograniczone w praktyce po tym, jak nowe korki uszkodziły kostkę; Nadal „dobrze iść”

Hall utrzymał MSU w grze z dziewięcioma punktami, w tym za trzy punkty, a następnie kolejny Hoggard, co pozwoliło zmniejszyć deficyt do trzech po dobrym początku Wisconsin. Hall jednak popełnił drugi faul po trzypunktowej grze Wahla i Spartanie zakończyli grę z wynikiem 8:11 w ostatniej kwarcie.

Wahl wykorzystał swoje posiadanie, chwytając jedną z sześciu ofensywnych zbiórek Badgers w pierwszej połowie, co zaowocowało dziewięcioma punktami drugiej szansy. W pierwszej połowie Wisconsin miało przewagę 17-11 na szkle.

Po oddaniu czterech rzutów za trzy punkty w grudniowej porażce z nieprzewidywalnym strzelcem z 7-foot Kroll, tym razem to Nolan Winter z wynikiem 6-11 spalił MSU za parę rzutów za trzy punkty w pierwszej połowie, gdy dostał wolne miejsce. Winter wszedł do gry 6 na 23 zza łuku w sezonie i 1 na 10 w Cole Center.

W pierwszej połowie Storr zdobył 12 punktów dla Badgers, którzy zdobyli łącznie 55,6% trafień dzięki kilku łatwym interwencjom w bramce i celnym trafieniom 5 z 12 z dystansu za trzy punkty. Akins dołączył do Halla z dziewięcioma punktami, a Hoggard zdobył osiem, a MSU trafiało na 44,8% i trafiło 3 z 6 z głębi pola.

Więcej w sklepie

Storr nadal zdobywał gole po przerwie. Obficie.

Na początku zdobył trzy punkty nad Hoggardem, który został złapany pod parawanem. Po oddaniu głębokiego strzału ze szczytu w pierwszej kwarcie nad Hoggardem, Storr pokazał, jak potrafi strzelać, zdobywając kolejnego gola. To zmusiło Hoggarda do wyzwania go na pojedynek, a zawodnik drugiego roku z wynikiem 6-7 udawał pompę i wjechał na tor, aby wykonać rzut karny.

Drugie trzy punkty Stoffa w tej połowie również trafiły nad Hoggardem. Skoczek na linii rzutów wolnych dał mu 10 punktów zaledwie 5:25 w drugiej połowie, a to wiadro wywołało atak 15-5 Badgers w ciągu następnych czterech i pół minuty, co doprowadziło do wyniku 68-49 na 9:53 do przerwy. grać.

READ  Aktualizacje na żywo i wyniki Masters: Tiger Woods powraca w mistrzostwach

Wydawało się, że Hall doznał kontuzji lewego łokcia po tym, jak strzelił dwa kosze na początku meczu, próbując utrzymać tempo, ale szybko wrócił do gry. Hoggard zderzył się ze Storrem na 8:33 przed końcem meczu, ale także wrócił, zdobywając osiem punktów w spartańskim zrywie 10-3, który zakończył się w ciągu 12 minut.

Jednak Kroll, który w pierwszym spotkaniu nie chybił rzutu za trzy punkty, w czasie 3:22 trafił za trzy punkty, aby przerwać passę. Storr uderzył skoczka, skutecznie kończąc wszelkie szanse Spartan na 1:25 przed końcem. Dzięki temu Wisconsin wróciło na 14. miejsce po tym, jak student pierwszego roku MSU Xavier Booker strzelił pięć goli z rzędu, w tym trzypunktową trafienie nad Crowlem.

Skontaktuj się z Chrisem Solarim: [email protected]. podążać za nim @chrysolari.

Subskrybuj podcast Spartan Speak, aby otrzymywać nowe odcinki co tydzień Podcast Apple, Spotify Lub gdziekolwiek słuchasz podcastów. I otrzymuj wszystkie nasze podcasty i codzienne odprawy audio freep.com/podcasts.