23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kontrakty terminowe Dow: Zwyżka na rynku zbliża się do minimów, gdy Biden atakuje Rosję w celu inwazji na Ukrainę

Kontrakty terminowe Dow: rynki czekają na decyzję o inwazji Putina na Ukrainę;  Pięć kredytów nie jest do bani

Kontrakty terminowe Overnight Dow Jones nieznacznie wzrosły, podobnie jak kontrakty terminowe na S&P 500 i kontrakty terminowe Nasdaq. Słabnący rajd na giełdzie stracił we wtorek więcej swoich zysków, po tym, jak prezydent Rosji Władimir Putin wysłał wojska do separatystycznych części Ukrainy, a Zachód w odpowiedzi nałożył ukierunkowane sankcje.
xPrezydent Joe Biden, który nazwał działania Putina „początkiem rosyjskiej inwazji na Ukrainę”, ograniczył dostęp Rosji do zachodniego finansowania i wziął na cel rosyjską oligarchię. Wielka Brytania i Unia Europejska również nałożyły skromne sankcje. Wszyscy wskazywali, że są gotowi zrobić więcej, jeśli Putin będzie bardziej najeżdżał Ukrainę. Biden przeniósłby również więcej wojsk amerykańskich do krajów bałtyckich, które wcześniej były częścią Związku Radzieckiego, a teraz są częścią NATO.

Putin, który wyraźnie uważa niepodległość Ukrainy za bezprawną, nadal wygłasza złowieszcze wypowiedzi. Siły rosyjskie nadal niemal otaczają Ukrainę.

Jednak wzrosty na giełdzie trwają niemal bez przerwy, a główne indeksy zbliżają się do ostatnich minimów.

To był zły dzień w handlu detalicznym. Domowy magazyn (HD) A Tempur Seely (TPX) był niższy we wtorek pod względem zarobków, przy dużej liczbie sprzedanych innych akcji detalicznych. nawet w Messi (m) A Dillard (podwinąć) stopniowe negatywne odwrócenia po silnych początkowych zyskach.

Akcje Tesli spadły o 4,1% do 821,53. Jest to pierwsze zamknięcie poniżej 200-dniowej średniej ruchomej od lipca ubiegłego roku. Tesla (TSLA) nie przekroczył swojego dołka 28 stycznia na poziomie 792,01. ale Linia siły względnej Akcje TSLA są na najniższym poziomie od połowy października. Decydujące przełamanie 200-dniowej linii może być sygnałem dla inwestorów długoterminowych do realizacji dodatkowych zysków.

Linia RS dla jabłko (AAPL) jest nadal blisko rekordowego poziomu. Ale akcje AAPL są doskonałym przykładem „absolutnego przegranego” pomimo swojej względnej siły. Akcje Apple’a spadły we wtorek o 1,8 proc. do 164,32. Chociaż nadal zawiera plik podstawa kubka z uchwytem z 176,75 kup punktuchwyt zaczyna wyglądać brzydko, ponieważ akcje spadają daleko od linii 50-dniowej.


Zdobądź kolejne zwycięskie akcje z MarketSmith


Główne zarobki

Sieci Palo Alto (bano), mozaika (mech), Energia diamentowego grzbietu (kieł) A Zasoby Matadora (MTDR) znanych spółek, które ogłosiły wyniki pod koniec wtorku.

READ  Gaza desperacko potrzebuje większej pomocy, ale agencje nie są w stanie poradzić sobie z tą sytuacją

Zarobki Palo Alto przewyższyły poglądy, ponieważ firma zajmująca się oprogramowaniem do cyberbezpieczeństwa dostarczyła zwyżkowych wskazówek. Akcje PANW, które zbliżały się do linii 200 dni, odbiły się w nocy, ale nadal są poniżej linii 50 dni.

Zyski i sprzedaż nieodebranych wyświetleń mozaiki. Akcje MOS tracą na rozszerzeniu pomimo wzrostu dywidendy i odkupu w wysokości 1 miliarda dolarów.

Zarobki Diamondback i zarobki Matador przewyższały poglądy. Akcje FANG nieznacznie wzrosły w ciągu nocy, podczas gdy akcje MTDR spadły. Obie ostre gry spadły we wtorek w wyniku szerokiej wyprzedaży na rynku, mimo że ceny ropy naftowej nadal rosły.

Akcje Tesli są uruchomione Tabela liderów IBD.

Film zawarty w tym artykule obejmował kolejny trudny dzień dla rajdu rynkowego, jednocześnie przedstawiając przegląd akcji HD, Planeta fitness () i Tesli.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow wzrosły o 0,4% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,45%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 wzrosły o 0,6%.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


wzrost na giełdzie

Zwyżka na giełdzie nadal zbliżała się do styczniowych minimów. Główne indeksy na chwilę odrobiły straty, gdy prezydent Biden ogłosił skromne sankcje wobec Rosji, ale znowu zakończyły się fiaskiem.

Dow Jones Industrial Average spadł o 1,4% we wtorek handel na giełdzieAkcje HD spadły o 8,8%, znacząco ujemnie dla indeksu blue chipów. S&P 500 spadł o 1%. Indeks Nasdaq Composite spadł o 1,2%. Small cap Russell 2000 spadł o 1,4%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 2 punkty bazowe do 1,95%. Kontrakty terminowe na ropę na marzec wzrosły o 1,4 procent do 92,35 USD za baryłkę. Ropa w kwietniu wzrosła o 1,9 procent do 91,91 USD.

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) spadła o 1,5%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (pasować) spadły o 1,8%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) w dół o 0,9%. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) spadła o 0,7%.

READ  „Zbuntowana fala” uderza w statek wycieczkowy na Antarktydzie, zabijając 1 osobę i raniąc 4

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME(Oddaje 0,8% i Global X US Infrastructure Development ETF)kolebka) w dół o 1,5%. Amerykańska Fundacja Global Gates (ETF)Samoloty2% spadło. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) spadła o 3,2%, przy czym głównym czynnikiem napędzającym są zasoby HD. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) odwrócił się niżej wobec spadku o 1,6%, podczas gdy fundusz ETF Financial Select SPDR (XLF) spadła o 0,5%. SPDR Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej (XLV) spadła o 0,25%.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) o 2,2%, osiągając minimum od 20 miesięcy w ciągu dnia. ARK Genomics ETF (ARKG) spadł o 2,5%. Akcje Tesli nadal zajmują pierwsze miejsce wśród ETF-ów Ark Invest.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Analiza wzrostu rynku

Zwyżka na giełdzie nadal słabła we wtorek. Indeksy S&P 500 i Nasdaq Composite przez krótki okres porannego handlu były dodatnie, ale szybko ponownie spadły.

Główne indeksy nie przebiły jeszcze śróddziennych minimów 24 stycznia, co definitywnie zakończy zwyżkę na rynku i zasygnalizuje kolejny etap korekty. Ale wciąż zbliżają się do tego poziomu. Indeks S&P 500 osiągnął najgorsze zamknięcie od miesięcy, dołączając do indeksu Dow Jones Industrial Average.

Czy giełda jest blisko wyceny w konflikcie między Rosją a Ukrainą? Trudno to zrobić, gdy inwestorzy nie znają jego ceny. Czy Putin powstrzyma agresję na razie, gdy Zachód nałoży skromne sankcje? Czy też siły rosyjskie pokonają Ukrainę, prowadząc do ogromnych sankcji gospodarczych, które mogą zakłócić globalne rynki i łańcuchy dostaw. Ta fala niepewności może szybko się skończyć lub trwać kilka dni lub tygodni.

Nawet jeśli od tego momentu rynek przestanie spadać, nie oznacza to, że będzie bezpośrednio zwyżkowy. Fed niedługo rozpocznie poważny cykl zacieśniania polityki pieniężnej. Z technicznego punktu widzenia główne wskaźniki napotykają wiele kluczowych poziomów oporu i mogą skończyć się niestabilnym handlem przez dłuższy czas.

Nie byłby to najgorszy wynik, ponieważ w tej chwili niewiele akcji wygląda atrakcyjnie.

Akcje towarowe pozostają obszarem siły. Jednak mimo dalszego wzrostu cen ropy naftowej i gazu ziemnego, we wtorek spadły akcje spółek energetycznych, w tym akcji FANG i Matador.

READ  Malawi: Żołnierze szukają zaginionego samolotu wojskowego, na którym przewożono wiceprezydenta i byłą pierwszą damę

Akcje podróżne trzymają się lepiej niż większość, ale spadają w ciągu ostatnich kilku sesji. To samo dotyczy akcji Apple.

Nazwy wzrostu ogólnie wyglądają okropnie, z grami o wysokiej wartości, takimi jak akcje Tesli, które mają problemy.

Jednak, jak pokazali Home Depot i inni detaliści, niższe wskaźniki P/E nie są panaceum. Silniki O’Reilly (Orly) Sytuacja powinna przebiegać pomyślnie przy braku nowych samochodów, a ostatnio zanotowano dobre wyniki finansowe. Ale akcje ORLY spadły we wtorek o 3,7%, w porównaniu z 50-dniową passą.


Czas na rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Rynek jest nadal technicznie zwyżkowy, ale znajduje się pod silną presją. Oczywiste jest, że rynek musi pokazać prawdziwą siłę – a nie tylko jednodniowe odbicie – zanim inwestorzy będą mogli być pewni, że trend się utrzyma.

Ryzyka są mocno przechylone w dół. Jeśli główne wskaźniki spadną poniżej swoich minimów z 24 stycznia, nie ma oczywistego wsparcia. Każdy ruch w górę może szybko się wyczerpać, dla szerszego rynku, sektora lub poszczególnych akcji.

Jeśli masz jakieś działające akcje lub masz ogromne długoterminowe zyski, możesz je zatrzymać, jeśli chcesz. Ale nie ma powodu, by być bardziej niż skromnie eksponowanym, i jest wiele powodów, by być krytycznym.

Szukaj akcji o silnej względnej sile. To mogą być wielcy zwycięzcy na kolejnym silnym plusie, więc umieść ich na swojej liście obserwacyjnej. Ale na słabym rynku zwycięzcy o względnej sile są zwykle absolutnymi przegranymi.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie na bieżąco z trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

Średnia 200-dniowa: ostatnia linia wsparcia?

Tesla kontra BYD: Którego rozwijającego się giganta EV najlepiej kupić?