23 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Komik YouTuber umiera w wieku 40 lat po „nieszczęśliwym wypadku”

Komik YouTuber umiera w wieku 40 lat po „nieszczęśliwym wypadku”

Wiadomości z USA


Ukochany YouTuber Ben Potter, znany w Internecie jako Comicstorian, zginął w „nieszczęśliwym wypadku”.

Miał 40 lat.

Jego żona, Natalie Potter, powiedziała: „Dwa dni temu, 8 czerwca, w nieszczęśliwym wypadku zmarł mój mąż, Ben Potter”. opublikować Na swoim koncie X w poniedziałek.

Ukochany YouTuber Ben Potter, znany w Internecie jako Comicstorian, zmarł w wieku 40 lat po „niefortunnym wypadku”.

„Dla wielu z Was był pisarzem komediowym, opowiadającym historie za pomocą wielu różnych mediów. Był jedną z najlepszych i najbardziej wspierających osób, o jakie można prosić” – napisała pogrążona w żałobie wdowa do swoich fanów.

Natalie wyjaśniła, że ​​poza kamerą jej mąż był „opoką” ich rodziny, zawsze „robiąc wszystko, co w jego mocy, aby wszyscy się śmiali i upewniali się, że wszystko u nich w porządku”.

„Jako mąż, syn, brat, przyjaciel, a nawet po prostu nieznajomy Ben był kochający i szczery. Był osobą, która słuchała i znajdowała czas dla swoich bliskich” – napisała.

„Jego kanał był jednym z jego największych osiągnięć i choć wszyscy potrzebujemy czasu, aby go opłakiwać, wiem, że nie chciał, żeby wszystko się tak skończyło”.

Żona Pottera powiedziała, że ​​ona i jego zespół planują utrzymać jego kanał, „aby uhonorować go poprzez dalsze opowiadanie wspaniałych historii o wspaniałych ludziach, a także zachować żywą pamięć o naszym superbohaterze”.

Jego żona, Natalie Potter, wyjaśniła, że ​​poza kamerą jej mąż był „opoką” ich rodziny i zawsze „robił wszystko, co w jego mocy, aby wszyscy się śmiali i upewniali się, że wszystko u nich w porządku”. @Komik/X

„Wspieraliśmy się we wszystkim, co chcieliśmy robić i nie mam zamiaru teraz przestać”.

Przyczyna jego śmierci jest nadal nieznana.

Potter uruchomił swój kanał na YouTube w 2014 roku i w kolejnych latach zyskał ogromną liczbę ponad trzech milionów subskrybentów.

Swoją miłość do komiksów rozwinął, tworząc słuchowiska na swoim kanale YouTube.

Samozwańczy kujon komediowy udostępnił także filmy w serwisie kanał Wyrażanie swoich opinii, recenzji i wnikliwej analizy różnych komiksów i produktów o superbohaterach, w szczególności filmów Marvela i DC.

Potter uruchomił swój kanał na YouTube w 2014 roku i w kolejnych latach zyskał ogromną liczbę ponad trzech milionów subskrybentów. @Komikstor/Instagram

Fani superbohaterów mieli także kanał o grach o nazwie Kwalifikujące się gry z potworami Mając prawie 200 000 subskrybentów, omawia „historię gier wideo” z ulubionych serii fanów, takich jak „Assassin’s Creed” i „Resident Evil”.

READ  Co wiesz o ślepocie twarzy, przypadku ślepoty Brada Pitta?

Potter miał także kanał poświęcony vlogom i mandze o tej samej nazwie, Mangasturianw którym znajdują się komiksy lub powieści graficzne z Japonii.

Jego opinie i spostrzeżenia na temat komiksów i gier uczyniły go ukochaną postacią w Internecie, a wielu jego fanów wyraziło swój smutek na wieść o jego śmierci.

Komiksowy kujon udostępnił także na kanale filmy, w których wyraża swoje opinie, recenzje i dokładne analizy różnych komiksów i produktów o superbohaterach, w szczególności tych z filmów Marvela i DC. @Komikstor/Instagram

Zrobił tak wiele dla tak wielu. Jest mi bardzo przykro to słyszeć. Spoczywaj w pokoju Ben” – skomentował jeden z fanów pod postem Natalie.

„Przykro mi z powodu twojej straty. Ben był dla mnie ogromną inspiracją. To naprawdę łamie serce” – dodała kolejna.

„Serce mi totalnie zamarło, czytając to, o mój Boże… Bardzo mi przykro z powodu twojej straty, Natalie. Imię Bena rzuciło się w oczy wielu osobom w społeczności komiksowej i jest głównym powodem, dla którego tak wielu z nas jest związanych z tymi postaciami tak jak my dzisiaj Inny fan napisał: „Niech spoczywa w pokoju jego dusza”.

Najlepszy garncarz wideoArtykuł „Dlaczego DC’s Reboots są lepsze od Marvela” opublikowano 7 czerwca – dzień przed jego śmiercią – i doczekał się już ponad 160 000 wyświetleń i ponad 7 000 komentarzy.

Wielu nadal składało kondolencje i pisało szczere wiadomości o tym, dlaczego są fanami, w sekcji komentarzy pod jego najnowszym filmem.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/06/11/us-news/youtuber-comicstorian-dead-at-40-after-unfortunate-accident/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania