23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kate Middleton i książę William świętują Wielkanoc z królem Karolem w związku z najnowszymi ogłoszeniami zdrowotnymi

Kate Middleton i książę William świętują Wielkanoc z królem Karolem w związku z najnowszymi ogłoszeniami zdrowotnymi

Jak Kate i William spędzają WielkanocCharlesa McQuillana – Getty Images

„Hearst Magazines i Yahoo mogą otrzymać prowizję lub dochód z niektórych pozycji dzięki tym linkom”.

Kate Middleton Poświęca czas na odpoczynek i regenerację w związku z diagnozą raka i chemioterapią. Mówi się, że Święta Wielkanocne spędza z rodziną w Sandringham. Król Karol.

Według Rozrywka dziś wieczorem, księżną Walii ostatnio przyłapano, jak opuszczała Adelaide Cottage w helikopterze z księciem Williamem, księciem Jerzym, księżniczką Charlotte i księciem Louisem. Rodzina wyjeżdża w sobotę 23 marca i udaje się do Anmer Hall, swojego wiejskiego domu w Sandringham Estate.

Wcześniej było mnóstwo spekulacji, że Kate może pojawić się publicznie w Wielkanoc, ale… Bazar harfara Sugeruje to, że w świetle jego niedawnego oświadczenia jest mało prawdopodobne, aby to zrobił.

W rozmowie z portalem informator pałacu powiedział: „Księżniczka wróci do oficjalnych obowiązków, gdy tylko uzyska zgodę zespołu medycznego. Jest w dobrym nastroju i koncentruje się na powrocie do pełnego zdrowia. Dodali, że William „będzie nadal równoważył wspieranie żony i rodziny oraz dotrzymywanie obowiązków służbowych, tak jak to robił od początku tego roku”.

Kate opowiedziała o swojej diagnozie w nagranym wcześniej filmie z 22 marca, mówiąc częściowo: „W styczniu w Londynie przeszłam poważną operację brzucha i wówczas uznano, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się pomyślnie. Jednak badanie pooperacyjne wykazało raka. W związku z tym mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii profilaktycznej, która jest obecnie na wczesnym etapie.

Tobie też może się to spodobać

READ  Departament Sprawiedliwości powiedział, że Trump był celem śledztwa w sprawie dokumentów niejawnych