2 marca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Joe Montana uważa, że ​​wątpiący w Brocka Purdy'ego nie mają racji; 49ers QB – NBC Sports doradza Bay Area i Kalifornii

Joe Montana uważa, że ​​wątpiący w Brocka Purdy'ego nie mają racji;  49ers QB – NBC Sports doradza Bay Area i Kalifornii

Jeśli ktoś ma oko na dobrego rozgrywającego, to jest nim legenda 49ers i członek Pro Football Hall of Fame Joe Montana.

Rozgrywający drugiego roku Brock Purdy poprowadzi 49ers under center w Super Bowl LVIII w niedzielę na stadionie Allegiant, a drużynie z San Francisco brakuje jednego zwycięstwa do zdobycia szóstego trofeum Vince'a Lombardiego. i szefowie Kansas City.

Dołączyła Montana”Program Richa Easona„W tym tygodniu w Las Vegas omawiał wejście Purdy'ego do NFL i powody, dla których sceptycyzm wobec młodego rozgrywającego jest niesłuszny.

„Nie wiem, o czym oni mówią, facet gra dobrze w piłkę nożną, a wszyscy nadal w niego wątpią” – Montana powiedział Easonowi. „Myślę, że rozumie ten atak i rozumie ludzi wokół niego. Nie narzuca piłek na siłę. Ale zawsze możesz stwierdzić, kiedy facet czuje się komfortowo w ataku, gdy gra tak, jak gra Brock.

„Nie zastanawiaj się nad nim, zastanawiaj się nad draftem. Jest dowodem, [Tom] Brady dowodzi, że nie umieli rysować. Co jest ważne, a co nie. Ponieważ nigdy nie wiadomo, kto dokona tej zmiany. Nie wiem, dlaczego ludzie go kwestionują.”

Krytycy często nazywają Purdy'ego „menadżerem gry”, którego sezon występów przyniósł mu finalizację nagrody MVP NFL, mianowanie startera NFC Pro Bowl i pobicie licznych rekordów ligowych i franczyzowych, głównie dzięki otaczającej go obsadzie drugoplanowej. .

Montana dołączyła.”Przedstawienie Dona Patricka„W tym tygodniu udzielił Purdy’emu rady przed pierwszym występem 24-latka w Super Bowl, wyjaśniając, jak sytuacja Purdy’ego w ataku trenera Kyle’a Shanahana wypada w porównaniu z sytuacją legendarnego trenera Billa Walsha.

„Nie rób nic innego niż dotychczas” – poradził Purdy’emu. „Podoba mi się to, co robi. Znalazł sposób, aby zrozumieć, na czym polega atak, a ludzie wokół niego mogą tylko sprawić, że będzie lepszy. Jego zadaniem jest znaleźć sposób, aby podać piłkę tym ludziom.

READ  85-latka zabita przez krokodyla na Florydzie

„Tak zwykle działał atak Billa, kiedy mieliśmy Jerry’ego [Rice] i Johna Taylora. John Taylor dwukrotnie przekracza 90 [yards] W [Dec. 11, 1989 49ers-Rams game]. Rzuciłem dwa siedmiometrowe podania na jednym skosie, ale w książkach miałem 190 jardów podania i dwa przyłożenia”.

Montana zdaje się podzielać przekonanie, że z technicznego punktu widzenia wszyscy sygnaliści są „menedżerami gry” lub „rozgrywającymi systemowymi”, a jego czterokrotny zwycięzca Super Bowl i rozgrywający Hall of Fame, który w pierwszym głosowaniu zwyciężył, nie jest wyjątkiem.

Zwycięstwo Birdiego nad obrońcą tytułu Chiefs w niedzielę znacznie ułatwiłoby uciszenie większości pozostałych wątpiących.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk