1 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jimmy Kimmel, More Wieczorni gospodarze zastanawiają się nad zakończeniem strajku aktorów – ostateczny termin

Jimmy Kimmel, More Wieczorni gospodarze zastanawiają się nad zakończeniem strajku aktorów – ostateczny termin

O zakończeniu strajku aktorów mówi się w całym mieście, a Late Night nie jest wyjątkiem.

„Dziękujemy, że przyłączyliście się do nas w Hollywood podczas Dnia powrotu do pracy” – powiedział Jimmy Kimmel podczas swojego monologu otwierającego. „Od maja wstrzymano większość prac filmowych i telewizyjnych”.

Kontynuował: „Strajk pisarzy rozpoczął się w maju. Ale po długim oczekiwaniu strajk aktora wreszcie się zakończył. Wiele osób zostało dotkniętych. Dziś rano kanał Hallmark Channel natychmiast rozpoczął kręcenie wszystkich 1200 filmów bożonarodzeniowych. Członek komitetu negocjacyjnego powiedział, że po zatwierdzeniu umowy na sali pojawiły się „łzy radości”, a wystarczyło kilka ujęć. „To było bardzo realistyczne”.

Żarty na bok, Kimmel podsumował: „W końcu aktorzy mogą wrócić do swojej prawdziwej pracy… czyli… odgrywania ludzi w prawdziwej pracy”.

W środę SAG-AFTRA i studia w końcu osiągnęły wstępne porozumienie, ożywiając Hollywood po historycznie długiej przerwie. Judd Apatow i Sarah Silverman opowiedzieli o 118-dniowym wysiłku podczas czwartkowego odcinka programu Codzienny pokaz.

Oczywiście Silvermana ciekawiło, co Apatow robił od czasu strajku scenarzystów w maju.

„Ćwiczyłem i jadłem, a potem zdecydowałem się jeść, a nie ćwiczyć” – powiedział Apatow, który był obecny na pokazie promującym swój najnowszy film. Proszę nie niszczyć: Skarb Gór MglistychŻartobliwie. „Chcę kupić Ozempic i chcę go wziąć i udowodnić, że dzięki niemu można przybrać na wadze”.

Dodał, że dużo czasu spędza też na oglądaniu seriali, których nigdy nie miał okazji nadrobić. „Wtedy powiedziałem sobie: To wszystko jest okropne. Nie zasługujemy na podwyżkę. „

„Słuchajcie, wy, reżyserzy, przyjęliście pierwszą rzecz, którą wam rzuciłem. To nie mój problem” – odpowiedział Silverman, zapoznając się z szybką umową DGA z AMPTP.

„To wszystko, na co zasługujemy” – zażartował Apatow.

Jimmy Fallon również odniósł się do strajku w swoim własnym monologu Dzisiejszy występZażartował, że w piątek jego lista gości zmieniła się na „wszyscy”. Wtedy Najm przerwał jego monolog Proszę nie niszczyćOraz Ben Marshall, John Higgins i Martin Herlihy – którzy byli na pokazie kilka dni temu, ale nie mogli rozmawiać o swoim nowym filmie.

READ  Kanye West opłakuje fałszywą śmierć Pete'a Davidsona po rozstaniu Kim

Po przechwyceniu monologu i umieszczeniu w nim więcej niż kilku odniesień do filmu (czy wiesz, że jego premiera odbędzie się 17 listopada w Peacock?!), Fallon powrócił do swoich zwykłych przekomarzań.

„Kiedy aktorzy usłyszeli, że osiągnięto porozumienie, krzyczeli, śmiali się i płakali, a potem powiedzieli: «Ja też mówię dialektami»” – powiedział. „Poważnie, obsada cofnęła się w czasie. Nie jestem pewna, czy świat poradzi sobie z kolejnym reality show”.